Бешене сарі• 20 мая в 08:52

Приїхала додому. Щось я в шоці з цін.

Наступного разу, точно краще їхати на авто і забити багажник з Польщі
Бо щось я порахувала перевізником буде простіше. А з такими цінами, то треба заробляти на ту поїздку більше, ніж на курорт
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
Ананомчикус• 20 мая в 16:03
Ответ дляСтрекозей
Представляю из какого говна сделан тот торт
Ті самі продукти в складі, що ви будете використовувати при випіканні Наполеона дома
Ласковая_львица• 20 мая в 16:06
Ответ дляПригаю-цибаю
Там є різні, просто до нас привозять найдешевше.
Ви така цікава. Мию чакри порівнює якість звичайних продуктів в Польщі і біо продукцію в Україні. де ж це бачено щоб порівняти такі самі продукти?
Ананомчикус• 20 мая в 16:15
Ответ дляСтрекозей
Що з цих інгредієнтів для вас гімно? Не думаю, що карамельки з цукру корисніші і смачніші
СережкинаЯ• 20 мая в 16:16
Ответ дляГубка Боб
А кем работаю - не ваше дело.
14 лет я проработала в банках от кассира до начальника отделения.
И не вам мне рассказывать что такое банки и зачем ваша мама туда в феврале на работу выходила...
Ну вы как начальник отделения конечно точно знаете что делают главные бухгалтера банков, председатели правления, финансовые директора.
Как кредитные отделы начисляют миллионные резервы, отправляют ежедневную/ежемесячную отчетность в НацБанк, начисляют налоги, проценты по кредитам и депозитам.

Это первое что пришло в голову, что делается БЕЗ клиентов. И многое как раз в конце месяца. Если бы это все НЕ сделали все банки в феврале 22 года - не понятно как бы банковская система продолжила работать.
Не удивлюсь, что вы бы были первая, кто возмущался почему на ваш маленький депозитик не начислили ваши ежемесячные 100 грн процентов.
Василина Семеніч• 20 мая в 16:36
Ладно нити, що не вистачає на манікюри, нові телефони, моря, ремонти, але нити, що вже на їжу немає, ну не прибідняйтеся, в моєї бабусі і 100$ пенсії немає і то не ниє, в їжу і ліки купує.
Анонім Секретар• 20 мая в 16:39
Ответ дляБешене сарі
Я була на Різдво
З останнього Різдва багато що змінилось. Наприклад моє місто Херсон розбили ще більше, гинули люди від дронів, обстрілів, та всякої хєрні. Ще більше зруйнували вокзал, лікарні, та інші важливі місця. А ще каби по місту летіли та по моєму спальному району і знову від них гинули люди.
Але у вас головне, що змінилось то ціни, а не те, що інших знищують заради того, щоб вам було куди приїздити до себе додому.
Іноді читаєш цю хєрню і так хочеться з кимось помінятись місцями. Щоб єдина проблема була то ціни у країні, в якій війна.
Чумацький Шлях• 20 мая в 17:07
тролляка
Соседушка• 20 мая в 17:08
Ответ дляГубка Боб
Послушайте, не работали банки в первые дни войны вместе с вашей мамой...
Что вы тут сказки рассказываете...
Прям ради клиентов ваша мама на работу ходила. Ага...
Київ, Ощадбанк.
24.02.22 ми забирали вміст своєї чарунки.
Дуже вдячна працівникам банку, які вийшли.
Що ви не ходили на роботу, то не треба за всіх говорити
Советчица Года• 20 мая в 17:10
Ответ дляАнонім Секретар

Такої причини знищення ще не читала
Вас знищують щоб автор приїхала до додому
Соседушка• 20 мая в 17:16
Ответ дляСоветчица Года

Такої причини знищення ще не читала
Думаю, там більше йшлось, що деякі міста знищують вщент, а хтось за ціни,приїхавши раз в півроку, бідкається.
Ми забуваємо, що післявоєнний період в історії завжди тяжчий, ніж період війни.
Непогодка• 20 мая в 17:19
Автору побажали вже щасливої дороги назад?))
автор Бешене сарі • 20 мая в 17:26
Ответ дляФлюорография гуся
Нащо ви виправдовуєтесь перед дебілами?
Та я просто розповідаю. Адекватним , зрозуміло.
автор Бешене сарі • 20 мая в 17:27
Ответ дляНевгамовна
Яка проблема? Ходіть ви до них)
І я ходжу. При можливості
автор Бешене сарі • 20 мая в 17:28
Ответ дляМоре Щастя
Не подумайте, що у Ваш бік камінець. Я про своє наболіле. Є теж родичі і знайомі які приїзжають з европи і бажають побачитися тут і зараз , а у мене настільки жорсткий цейтнот , що не хочу нікого бачити і витрачати свій час. Якщо видається вільний вечір, я тупо лежу , дрімаю, сплю, або пялюся на захід сонця. У мене аврал на роботі, чоловік в ЗСУ, дитина бунтує в свої 6 років і виносить нерви на раз плюнь . До того ж є певна обідка, бо , коли почалася війна ніхто не запропонував хоч якої допомоги. Я б відмовилася , бо ніколи свої проблеми на інших не вішала , але черв’ячок десь прогриз дірочку. Тому не хочу бачитися і спілкуватися саме зараз, коли мій чоловік в ЗСУ, а їх під боком в европах з купленими довідками .
В моїх родичів нікого в ЗСУ не має нікого, хто міг - виїхав, інші мають бронь чи інші причини
автор Бешене сарі • 20 мая в 17:29
Ответ дляМию чакри щоденно
Мені не потрібно привозити, я сама можу купити.
Але для чого тягнути продукти якщо в Україні вони краще.
Ні, не краще
Я маю з чим порівняти. Тут мене не надуриш
Мию чакри щоденно• 20 мая в 17:31
Ответ дляБешене сарі
Ні, не краще
В вас немає фінансової можливості навіть в Україні продукти купити. Мовчали б вже
Патриоточка• 20 мая в 17:31
Ответ дляПозаземний розум
Ціни непідйомні при середніх і мінімальних зарплатах. Так вам зрозуміло в чому проблема цін?
Да почему же Вы не зарабатываете больше? Разве Вам кто-то не даёт? Ну ведь голова у всех на плечах есть. Почему у одних есть деньги на достойную жизнь, а другим всё не додали?
автор Бешене сарі • 20 мая в 17:31
Ответ дляАнонім Секретар
Удалено администрацией...
автор Бешене сарі • 20 мая в 17:32
Ответ дляНепогодка
Я поїду назад дуже комфортно. Навіть з зупинкою і екскурсією
автор Бешене сарі • 20 мая в 17:33
Ответ дляМию чакри щоденно
То я їх купила і пригощаю, навпаки
Але наступного разу привезу з бідної Польщі. Так
Мию чакри щоденно• 20 мая в 17:34
Ответ дляБешене сарі
То я їх купила і пригощаю, навпаки
Автор вже всі зрозуміли, що ви троль
автор Бешене сарі • 20 мая в 17:35
Ответ дляМию чакри щоденно
Автор вже всі зрозуміли, що ви троль
Удалено администрацией...
Советчица Года• 20 мая в 17:36
Ответ дляПатриоточка
Мию чакри щоденно• 20 мая в 17:37
Ответ дляБешене сарі
Удалено администрацией...
Мені теж на вас пофіг
Відстань
Патриоточка• 20 мая в 17:37
Ответ дляСоветчица Года
Отож… слов у Вас нет…а голова вечно больная)))

Кому-то легче научится зарабатывать, а кому-то ныть и ныть всю жизнь.
То время не то, то страна, всегда не то руководство и тд… совок ушёл, а прошивка всё та же((((
автор Бешене сарі • 20 мая в 17:37
Ответ дляМию чакри щоденно
Мені теж на вас пофіг
Відстань
Ви щось сплутали, це моя тема. Не я у вашій пишу
Мию чакри щоденно• 20 мая в 17:40
Ответ дляБешене сарі
Сплутала не я, тут загальний форум і я де хочу там і пишу
І що хочу пишу
ПП-шница• 20 мая в 17:41
Ответ дляБешене сарі
Ми працювали в Польщі і до війни
( чоловік) я була в декреті
Ми не виїздили через війну
Так, в Польщі зараз в основному трудові мігранти із Зх.України.
Зі Сходу, Півдня і чомусь Центру - в основному поїхали у Німеччину.
ПП-шница• 20 мая в 17:47
Ответ дляЗараз все скажу
Автор, просто теперь Украина такая - в большинстве своем нищая, теперь гости это что-то вроде роскоши.
Почему люди так реагируют - нас медленно варят, кто-то возмущается, а кто-то вообще считает, что все нормально. А вы сразу в кипящую воду - и вам, конечно, жутко от всего происходящего. Я вас понимаю, меня хоть и варят, но тоже жутко.
Ах, да, ’эффект лягушки’ называется
ПП-шница• 20 мая в 17:55
Автор, читаю і шкода людей, що зараз в Україні.

Але цей форум і ця тема показує, наскільки токсичні українські жінки. Так було завжди. Війна, звичайно,ще загострила.