Дивне створіння• 20 мая 2025
Автобусний тур, порадьте оператора для подорожі по Європі
доброго дня порадьте якого оператора вібрати для подорожи по Європі, і поділіться враженнями та порадами, хочу поїхати перший раз з дитиною 14 років
ПуГоФФка• 20 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
зараз вибираю між adriatic-travel і accordtour
обидва оператори достойні уваги, в адріатика трохи кращі готелі по туру, головне, щоб група назбиралась і тур виїхав. В адрітик тревел більше вибивають гроші на екскурсії, в аккорда з цим якось лояльніше
Дивне створіння
• 20 мая 2025
Ответ дляПуГоФФка
як це вібивают, додаткові екскурсії обов´язкові, не за бажанням?
ПуГоФФка• 20 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
типу за бажанням, але все робиться, що майже без варіантів. Або будуть фиркати і очі закочувати, чого ви взагалі поїхали, якщо вам екскурсії не потрібні. Там таке не вітають
Дивне створіння
• 20 мая 2025
Ответ дляПуГоФФка
просто дивилася їх пропозиції по екскурсіях половина мені не цікава
ПуГоФФка• 20 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
який тур ви обираєте? можливо я там була, зможу підказати детальніше.
Дивне створіння
• 20 мая 2025
Ответ дляПуГоФФка
Європейська мозаїка: Краків-Прага-Відень-Будапешт» або Душевний Вікенд
Краків, Прага, Відень, Будапешт + Егер
ПуГоФФка• 20 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
Краків, Прага, Відень, Будапешт + Егер
Саме в цьому турі я не була, але в різних турах в кожному з міст ми були. В цьому турі брати додаткові екскурсії сенсу немає, але може бути така ситуація, що в центр міста вас не підвезуть, тоді доведеться взяти трансфер через туроператора 10 євро з людини.
Дивне створіння
• 20 мая 2025
Ответ дляПуГоФФка
а які можете порадити?
ПуГоФФка• 20 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
а які можете порадити?
раджу тури в Нормандію (Франція), Італія неймовірна, можна обирати тури з відпочинком на морі, моїй дитині такі більше подобались. Там більше вільного часу, менше переїздів і екскурсій.
Борець за гаманець• 20 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
Ніхто ніякі кошти не вибивав. Але ми їздили в морські тури. Вибирали ті екскурсії, які були цікаві саме нам.
ПуГоФФка• 20 мая 2025
Ответ дляБорець за гаманець
це не зовсім екскурсійні тури, де основний акцент саме екскурсії. В турах з відпочинком на морі так і не вийде, туди їздять туристи відпочивати, а не ганяти по містам у спеку, тому і підхід інший
Крайня невістка• 21 мая 2025
Я їздила з Андріатік і з Айтревел, задоволена обома, але другий дешевше.
Нещодавно повернулася з туру Ніцца, Монако, Портофіно, класний дуже👍🏻
Наступного разу збираюся з Айтревел -Прага, Париж, Берлін.