ПадаюВреверансах• 20 мая 2025

Це просто дніще якесь. Не можу повірити

🤬 Суд виніс вирок українцю, який захищав своє село Кам´янку від росіян у березні 2022 року

Чоловіка визнали частково винним та призначили покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Але звільнили відбування покарання на випробувальний термін в один рік.
________

Віталій Куколь разом із односельцями обороняв своє село від росіян. Зокрема, чоловік на початку повномасштабного вторгнення власноруч виготовив вибухівку та замінував шлях між окупованим на той час Тростянцем і Кам’янкою, допомагав виводити людей із окупації та співпрацював із 93-ю бригадою "Холодний Яр".

У 2024 році розпочався суд над чоловіком за обвинувачення у виготовленні й зберіганні зброї та вибухівки.

"Не дала мені держава зброї, а як я мав захищати свою родину, громаду? Пальцем знищувати ворога, так? Бабах, ти мертвий, так? Саме для цього я робив зброю – щоб захищати Україну. Що мали б робити поліцейські і ті, що повтікали. Тому шановний суд, я прошу винести справедливе рішення і виправдати мене",
— казав Віталій Куколь.

❓️🤦‍♀️Це просто сюр...
настявика-4343• 20 мая 2025
А у кошевого уже наверное несколько медалей
tosja_80• 20 мая 2025
Уже опровергли эту новость. Осудили за оружие.
alenka3108• 20 мая 2025
Так так, цього чоловіка засудили, а колаборантів, що допомагали окупантам в київській області, випустили під заставу. Сюр
Катруська• 20 мая 2025
В прокуратуре Сумской области отметили, что украинец не получал приговор за защиту села от оккупантов в Сумской области.

’Мужчина осужден за то, что отказался сдавать оружие после деоккупации Сумщины’, - добавили правоохранители.

Полиция выяснила, что мужчина, который до этого был шесть раз осужден, в том числе за незаконное хранение боеприпасов и наркотиков, изготавливает оружие по месту своего проживания. При этом добровольно отдавать оружие он отказывается.
После этого правоохранители провели обыск, во время которого изъяли винтовку, два пистолета и порох.

’Именно за незаконное хранение этого арсенала судили обвиняемого’, - добавили в прокуратуре.

Там напомнили, что полиция неоднократно просила жителей Сумской области сдать оружие, хранить которое у них нет права. И люди, которое добровольно приносили оружие, не привлекались к уголовной ответственности.

Вас не пугает, что ранее судимый рецидивист держит дома столько оружия? Пускай?
Веточка сакуры67• 20 мая 2025
Ответ дляКатруська

Даже если не рецидивист, даже если герой войны вернётся и будет незаконно занять оружие. Я не знаю что у нег в голове и когда он применит это оружия. Это будет первая послевоенная проблема, оружие на руках у людей
Даксо• 20 мая 2025
Ця новина - ілюстрація того, як легко керувати неосвіченими масами, для яких заголовки в телеграмі - правда і таке поняття як фактчекінг ні разу не чули.
Касабланка8888• 20 мая 2025
Там уже написали объяснение, почему так.
alex-3f3c• 20 мая 2025
Ответ дляalenka3108
Это не сюр, это малоросы у власти, так было всегда, во время АТО если военный стрельнул в сторону руских - ему снимали зарплату, когда Порох писдил клистроны дла пво - шобла их снимала и возвращала руским в зад, когда наши гур ценой жизни выкрали в днр Цемаха чтоб рашку обвинили в сбитии МН17 - бубочка вернул его руским обратно, туда же вагнеровцев и все остальное и Чонгар тоже
SantaMonika• 20 мая 2025
Україна проти українців і знищує своїх гірше ворога
Це вже всім напоказ виставляють. Чоловіку шана і спасибі за оборону
lus_so• 20 мая 2025
Ответ дляКатруська

Так, він має право на зброю. Держава кинула його напризволяще в 22 році під звіздьож про ’шашлики’, але він вижив. Резонне питання - де була вся та прекрасна поліційна рать, яка його садить? В тро? Чи на закарпатті? Чому він має вірити державі зараз? Держава побудувала східний вал і йому нічого не загрожує? Так жеж?
IrinnkA• 20 мая 2025
Ответ дляtosja_80
Удалено администрацией...
IrinnkA• 20 мая 2025
Ответ дляКатруська

Зелёная ботня пошла
IrinnkA• 20 мая 2025
Ответ дляДаксо
Розкажіть нам, освідчена маса. Звичайно, що суд прав. Бо це ж скд. Да ще й зелений
Vlada-Maria• 20 мая 2025
Ответ дляalex-3f3c
ще мівіну, запарену водою з батарей, їли в очікуванні обіцяних паханом ’за трі дня’, поки українці відбивали напад
Vlada-Maria• 20 мая 2025
Ответ дляSantaMonika
це не українці проти українців, це малороси-яничари проти України і українців
tala-li• 20 мая 2025
Ответ дляalenka3108
це не сюр - це вова будує сесесер 37року
SantaMonika• 20 мая 2025
Ответ дляVlada-Maria
Так, але вони видають з себе українців,сидять при владі, носять вишиванки, забороняють невгодне і так далі ..зрозуміло
Vlada-Maria• 20 мая 2025
Ответ дляtala-li
просто ще надто багато українців, котрим ’є разніца’ і забагато продажних ждунських ротів, котрі неохота годувати після одноразового використання.
Але підготовка триває семимильними кроками..

Денис Маслов заявив, що вже незабаром має бути забезпечений достойний рівень оплати праці суддів та працівників апаратів судів
https://sud.ua/uk/news/publication/331231-denis-ma...
Filomena• 20 мая 2025
Такі цікаві. Мужик звісно молодець. Попри все не розгубився. І таких людей були 1000чі. Але цікаво що думають жителі Тростянця. Чи згодні вони жити поряд з людиною, яка вже була засуджена за наркотики і зброю? Чи впевнені вони, що цей вибуховий комплект безпечний? А ті, хто його зараз захищає, ви згодні щоб поряд з вами жив такий сусід?
завитушка• 20 мая 2025
Ответ дляFilomena
Який такий, який мінує дороги російським танкам?
Filomena• 20 мая 2025
Ответ длязавитушка
Який може обдовбатися і почати бачити кацапів в кожному зустрічному. Ви не розумієте, що відбувається з людьми під психотропними речовинами?
завитушка• 20 мая 2025
Ответ дляFilomena
Боже, шоб ви собі знали скільки навколо Вас цих людей під речовинами. Частина 1 ст. 309 це дуже поширена стаття для мєлких наркоманів типу закладчиків.
А по зброї, мужик в 2015 звинувачувався в тому, шо знайшов в лісі 8 патронів і прийшов їх здавати в поліцію. Капєц кароче незаконний оборот зброї, прям страшний бандит.
annu-b519• 20 мая 2025
Ответ дляtala-li
Та давно уже переплюнул, те хоть по ночам и пытались основания найти, а наши днём и кого словят, дале не пытаются искать причины отлова, ну естественно, если желание жить не считать такой причиной.
Киев_Елена• 20 мая 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Так чтоб этого не было после войны, нужно отпускать людей домой из армии без оружия) это что, проходной двор без контроля? Взял спокойно оружие со склада и ушел на все четыре стороны?
Не чіпай - вб ю• 20 мая 2025
Ответ дляtala-li
Шо, і цей теж?
Еленнн• 20 мая 2025
Ответ дляКатруська

...