Свекруховна• 21 мая 2025
Порадьте гінеколога Київ дисплазія
Порадьте будь ласка гінеколога, який спеціалізується на дисплазії в Києві
Заліковий троль• 21 мая 2025
Автор, вибачте, запитаю в Вашій темі
Була в гінеколога, знайшли запалення тільки по мазках,узд норм, призначила неотризол
Почитала за нього, дуже багато побічних, аналогів немає
Може варто сходити здати мазок платний, і шукати альтернативне лікування?
Тобто іншими препаратами, менш шкідливими?
Просто обмежена в коштах, тому шукаю поради, чи всеодно призначать в результаті той самий препарат а я витрачу ще 2 тис грн
Свекруховна
• 21 мая 2025
Ответ дляYuliaBusinka
Дем´яненко Леся Володимирівна. Раджу з власного досвіду.
а де приймає?
Свекруховна
• 21 мая 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Автор, вибачте, запитаю в Вашій темі
вибачте, я ж не лікар, радити не можу
Заліковий троль• 21 мая 2025
Ответ дляСвекруховна
вибачте, я ж не лікар, радити не можу
Я розумію, думаю може зайде людина, котра зможе порадити щось ще й по моєму питанню
YuliaBusinka• 21 мая 2025
Ответ дляСвекруховна
а де приймає?
В неї власний кабінет біля м. Контрактова. Погугліть. Раніше працювала в Ендокринологічному центрі, але наскільки знаю зараз тільки приватна практика
Бойова• 21 мая 2025
Ответ дляЗаліковий троль
А що по мазках? Підвищені лейкоцити і все? Додатково нічого не знайшли? Які лейкоцити?
Заліковий троль• 21 мая 2025
Ответ дляБойова
Лікар сказала що бачить запалення і по мазку, і по пап тесту, більше нічого.
Там зайве слово не можна було запитати, бо, цитую ’ вона цінує свій час’
Чи є в мене алергія( є), чи лікувати чоловіка, вона не запитала і не сказала
4 рази ходила як не по аналізи, то на узд
І от такий результат, сиджу, не знаю що робити
Намагалася сама в хелсі глянути де той мазок, не знайшла
Зупка_цем• 21 мая 2025
Ответ дляЗаліковий троль
идете и требуете анализ это раз
Или спрашиваете где он
Некоторые работают не с хелси
Хотя, если державна, то скорее хелси
Не спешите
Если вас не беспокоит ничего можете потянуть
Препарат ваш почитала, интересный- от всего и сразу и антибиотик и антиьактериальный и гормональный
По содержанию неплохой, но.. и правда, что там в мазке непонятно
К другому сходить врачу?
Или спрашиваете где он
Некоторые работают не с хелси
Хотя, если державна, то скорее хелси
Не спешите
К другому сходить врачу?
АБВГДэшница• 21 мая 2025
Вам нужен онколог гинеколог с дисплазией. К простому гинекологу не идите. Мой вам совет.
Холодная каша• 21 мая 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Автор, вибачте, запитаю в Вашій темі
Только свечами вы воспаление не вылечите, не знаю , что вы там такого вычитали о неотризоле, что так перепугались, но это Индия, в принципе не очень качество, лучше Тержинан брать
Заліковий троль• 22 мая 2025
Ответ дляЗупка_цем
идете и требуете анализ это раз
Или спрашиваете где он
Некоторые работают не с хелси
Хотя, если державна, то скорее хелси
Не спешите
К другому сходить врачу?
Или спрашиваете где он
Некоторые работают не с хелси
Хотя, если державна, то скорее хелси
Не спешите
К другому сходить врачу?
Так, то в державній була
Дякую за поради, спробую ще до одного сходити
Просто це все час і гроші яких саме зараз дуже не вистачає
Заліковий троль• 22 мая 2025
Ответ дляХолодная каша
Гормональний препарат, дуже пекучий , не всі витримують курс, я алергік,так що більшість всього теж навряд чи пройду
Тержинан відрізняється по складу, реально немає повного аналогу
Холодная каша• 22 мая 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Это не гормональный, а комбинированный препарат, если у вас печет от него, значит вам он противопоказан и нужен другой препарат, и вы не вычитывайте состав Тержинана, а лучше найдите другого гинеколога, вы занимаетесь полной фигнёй, решая, что и как вам принимать