Семенівни сусідка• 21 мая в 22:02
Сумка, яку не захочеться міняти тривалий час
Ще до ковіду любила купувати добротні сумки, здебільшого шкіряні, старалась якісь фірмові. Кочінеллі оригінал нову не купувала, бо то для мене дорого, а от Габор, Девід Джонс, Вітчен або Катана на розпродажі - то моє. Носила різного кольору, підбирала під одяг, тільки й знала що перекладати речі з сумок туди-сюди. Притомило.
Зараз лежить їх з десяток, деякі треба би реставрувати, деякі просто набридли.
От думаю, яку би вибрати сумку, щоб носити довго, під все підходила, і не за всі гроші. Розмір десь 40 шириною, 30 висотою, з довгою ручкою чи двома які дозволять носити на плечі під ліктем. Може хтось має такі ж вподобання? Покажіть які у вас сумки на кожен день надовго.
Гидроусилитель руля• 21 мая в 22:05
Кочинелли я очень люблю- и сумки , и рюкзаки
В аутлете можно по нормальной скидке урвать
Еще Кос может быть
Капитанша• 21 мая в 22:12
Тягаю цей шопер 80% часу
Раніше крос боді любила але якось все що мені треба перестало в них поміщатись ))
Пацаааааааан• 21 мая в 22:16
Зара мужской отдел.
Это эко, есть кожа, замша, есть текстиль. Никто никогда не догадается,что это мужской шоппер. Кроме тех девушек, которые все их и скупают.
Завжди з рушником• 21 мая в 22:16
Люблю томік по сумкам. Носяться дуже довго , чи то мені так везе , не знаю
Семенівни сусідка
• 21 мая в 22:18
Ответ дляграфиняВишенка
Дивно, що при десяти сумках деякі потребують реставрації
Що дивного, якщо шкіра м´яка, і сумці років 10?
Семенівни сусідка
• 21 мая в 22:19
Ответ дляКапитанша
Тягаю цей шопер 80% часу
Класний 😍
А підкажіть який це бренд?
Семенівни сусідка
• 21 мая в 22:20
Ответ дляПацаааааааан
Зара мужской отдел.
Гарно виглядає
Це ж треба, ніколи би не подумала)))
Капитанша• 21 мая в 22:20
Ответ дляСеменівни сусідка
Класний 😍
А підкажіть який це бренд?
Ніякий не бренд, типу шкіра Італія, а там хз чи Італія))) але шкіра 100%
Семенівни сусідка
• 21 мая в 22:20
Ответ дляЗавжди з рушником
Розшифруйте, будь ласка... Хілфігер мається на увазі?
Завжди з рушником• 21 мая в 22:21
Ответ дляСеменівни сусідка
Так
Пацаааааааан• 21 мая в 22:33
Ответ дляСеменівни сусідка
Гарно виглядає
Це ж треба, ніколи би не подумала)))
Они надежнее и удобнее всяких дорогих шоперов с тонкими хлипкими ручками. в том же Cos и Аркет сразу ценник на ту же модель в 2 раза. А в Юникло подобную за недорого расхватали сразу, осенью ждем повтора.
Семенівни сусідка
• 21 мая в 22:33
Ответ дляСтриптизерка
А мені ось така сумочка сподобалась від Сови.
Гарна )))
Але для мене вона з тих, що наприклад на осінь чи зиму треба буде міняти на щось інше. Бо таку не хочеться забруднити осінньою грязькою.
Семенівни сусідка
• 21 мая в 22:35
Ответ дляЧавонадо
Шоппер з сінсея)
Клас, оце щось такого типу мені треба, я вже це зрозуміла. Базова річ, і зручно, і під все. Хочу такого типу, тільки колір капучіно або темно-сірий беж
Стриптизерка• 21 мая в 22:37
Ответ дляСеменівни сусідка
Гарна )))
Так, вона більше на літо підійде.
Правильно_Валерчик• 22 мая в 05:34
Ответ дляПацаааааааан
Зара мужской отдел.
сколько стоит?
Правильно_Валерчик• 22 мая в 05:37
Ответ дляСеменівни сусідка
Є український виробник Фабрика сумок. Є онлайн і в Києві магазини.
Там я шопери купувала.
Alena Timoshenko• 27 мая в 12:31
Ответ дляКапитанша
Тягаю цей шопер 80% часу
Доброе утро, подскажите, пожалуйста, где вы покупали эту сумку. Спасибо!
Капитанша• 27 мая в 13:26
Ответ дляAlena Timoshenko
Добрий день, тут