Семенівни сусідка• 21 мая 2025
Сумка, яку не захочеться міняти тривалий час
Ще до ковіду любила купувати добротні сумки, здебільшого шкіряні, старалась якісь фірмові. Кочінеллі оригінал нову не купувала, бо то для мене дорого, а от Габор, Девід Джонс, Вітчен або Катана на розпродажі - то моє. Носила різного кольору, підбирала під одяг, тільки й знала що перекладати речі з сумок туди-сюди. Притомило.
Зараз лежить їх з десяток, деякі треба би реставрувати, деякі просто набридли.
От думаю, яку би вибрати сумку, щоб носити довго, під все підходила, і не за всі гроші. Розмір десь 40 шириною, 30 висотою, з довгою ручкою чи двома які дозволять носити на плечі під ліктем. Може хтось має такі ж вподобання? Покажіть які у вас сумки на кожен день надовго.
Гидроусилитель руля• 21 мая 2025
Кочинелли я очень люблю- и сумки , и рюкзаки
В аутлете можно по нормальной скидке урвать
Еще Кос может быть
Капитанша• 21 мая 2025
Тягаю цей шопер 80% часу
Раніше крос боді любила але якось все що мені треба перестало в них поміщатись ))
Пацаааааааан• 21 мая 2025
Зара мужской отдел.
Это эко, есть кожа, замша, есть текстиль. Никто никогда не догадается,что это мужской шоппер. Кроме тех девушек, которые все их и скупают.
Завжди з рушником• 21 мая 2025
Люблю томік по сумкам. Носяться дуже довго , чи то мені так везе , не знаю
Семенівни сусідка
• 21 мая 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Дивно, що при десяти сумках деякі потребують реставрації
Що дивного, якщо шкіра м´яка, і сумці років 10?
Семенівни сусідка
• 21 мая 2025
Ответ дляКапитанша
Тягаю цей шопер 80% часу
Класний 😍
А підкажіть який це бренд?
Семенівни сусідка
• 21 мая 2025
Ответ дляПацаааааааан
Зара мужской отдел.
Гарно виглядає
Це ж треба, ніколи би не подумала)))
Капитанша• 21 мая 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Класний 😍
А підкажіть який це бренд?
Ніякий не бренд, типу шкіра Італія, а там хз чи Італія))) але шкіра 100%
Семенівни сусідка
• 21 мая 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Розшифруйте, будь ласка... Хілфігер мається на увазі?
Завжди з рушником• 21 мая 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Так
Пацаааааааан• 21 мая 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Гарно виглядає
Це ж треба, ніколи би не подумала)))
Они надежнее и удобнее всяких дорогих шоперов с тонкими хлипкими ручками. в том же Cos и Аркет сразу ценник на ту же модель в 2 раза. А в Юникло подобную за недорого расхватали сразу, осенью ждем повтора.
Семенівни сусідка
• 21 мая 2025
Ответ дляСтриптизерка
А мені ось така сумочка сподобалась від Сови.
Гарна )))
Але для мене вона з тих, що наприклад на осінь чи зиму треба буде міняти на щось інше. Бо таку не хочеться забруднити осінньою грязькою.
Семенівни сусідка
• 21 мая 2025
Ответ дляЧавонадо
Шоппер з сінсея)
Клас, оце щось такого типу мені треба, я вже це зрозуміла. Базова річ, і зручно, і під все. Хочу такого типу, тільки колір капучіно або темно-сірий беж
Стриптизерка• 21 мая 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Гарна )))
Так, вона більше на літо підійде.
Правильно_Валерчик• 22 мая 2025
Ответ дляПацаааааааан
Зара мужской отдел.
сколько стоит?
Правильно_Валерчик• 22 мая 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Є український виробник Фабрика сумок. Є онлайн і в Києві магазини.
Там я шопери купувала.
Alena Timoshenko• 27 мая 2025
Ответ дляКапитанша
Тягаю цей шопер 80% часу
Доброе утро, подскажите, пожалуйста, где вы покупали эту сумку. Спасибо!
Капитанша• 27 мая 2025
Ответ дляAlena Timoshenko
Добрий день, тут