дельта 44• 10 мая в 23:14

Викинути не можна залишити. Одяг

Занесло сьогодні мене на секонд. Треба було купити щось для занять спортом, а саме лосіни, як тимчасовий варіант доки не приїдуть з іноземного сайту. Купила, на якийсь місяць вистачить.
Але ще треба шорти якісь купити. Думаю: а чи не поритись мені в кучугурах дешевих речей, адже там теж трапляються "скарби". На свій L розмір знайшла щось наче нічого, більш менш пристойне. Дома допетрала, що чоловічі та ще й пляжні (на пляж практично не ходжу, на моря поки не світить). Що з ними робити? Викинути, носити дома, покласти до кращих часів (тільки недавно від непотрібну позбавлялась)?
anuta 27• 10 мая в 23:15
Никогда не понимала зачем покупать там всякие шлак и носить его домой , чтоб потом выбросить
Natabond76• 10 мая в 23:15
Викинути
Onyx83• 10 мая в 23:15
Там по ним вроде видно, что им пора на свалку давно )))
Feel good• 10 мая в 23:16
Носіть, якщо нормально лягли і Вам подобаються. Вони не виглядають чоловічими.
автор дельта 44 • 10 мая в 23:16
Ответ дляNatabond76
Викинути
Так і зроблю
--Мята-• 10 мая в 23:16
ужас, не нада было брать
автор дельта 44 • 10 мая в 23:19
Ответ для--Мята-
ужас, не нада было брать
Возможно. Бес попутал
Найкраща• 10 мая в 23:20
Вони відверто кажучі негарні. Навряд вони вас прикрасять. А б відштовхувалась саме від цієї думки
катерина12009• 10 мая в 23:22
А куди ви їх зібрались носити? В зал, на пробіжку, в огород? От якщо останнє то норм
автор дельта 44 • 10 мая в 23:22
Ответ дляНайкраща
Дякую за думку
Seehund• 10 мая в 23:23
Ответ длядельта 44
Возможно. Бес попутал
Так происходят 90% покупок.))
автор дельта 44 • 10 мая в 23:25
Ответ длякатерина12009
Город, не дай Бог! Побережу здоров´я
катерина12009• 10 мая в 23:29
Ответ длядельта 44
Город, не дай Бог! Побережу здоров´я
Ну тоді взагалі не розумію. Ви ж їх брали щоб носити де? На вулицю я б не вийшла в таких, може десь дааалеко в селі на річку😅
Катерина577888• 10 мая в 23:30
Дома носить можно ,пригодятся
автор дельта 44 • 10 мая в 23:32
Ответ длякатерина12009
Брала, може в зал, як варіант. Але передумала.
автор дельта 44 • 10 мая в 23:32
Ответ дляКатерина577888
Дома носить можно ,пригодятся
Дякую
Подруга жизни• 10 мая в 23:39
Можно носить на пляж или в бассейн.
roksinata• 11 мая в 00:00
Фу, об них терлись чиїсь жопа и член.