Шиворот Навыворот• Изменено 22 мая в 07:08

Як носити обручку такого плану ?

Бачу , що зараз в основном носять на безіменному пальці правої руки дві обручки - із заручин та шлюбну. В мене обручка із заручин такого плану , як на фото 1,2,3 й разом з весільною (приклад - фото 4, 5) вона мені здається виглядає не дуже + вона трохи вільно сидить, боюся втратити, зменшити її неможливо. Чи нормально, на ваш погляд ,виглядатиме, якщо носити її окремо на іншій руці?
Результат:
вже голосів: 71
41 (57.75%) Носити окремо
20 (28.17%) Носити разом з весільною
10 (14.08%) Свій варіант
Цікавий писочок• 22 мая в 07:44
Ответ дляМerida
На западной? И я тут живу. Я ношу кольцо на левой руке. Так и женились, с кольцами на левой. Никто не говорит - о бооооже, почему на левой? Где обручальное? Всем пофиг. Вы себе надумали. Можете попробовать вообще снять. Люди переживут. Мало того,и вы тоже
На ЗУ как раз таки и носит большинство на левой руке обручалку, католики
Цідило правди• 22 мая в 07:47
Ответ дляШиворот Навыворот
Якби ж то. Реально , тільки лінивий не питає, чому ношу окремо
Мене за 20 років шлюбу ніхто ні разу не спитав.
Може ви всім безперестанку розповідаєте про свої обручки?
Мerida• 22 мая в 07:48
Ответ дляБлакитне небо
Я починаю впізнавати регіон. Це інстаграм.
как раз последние пару дней стали попадаться видосы молоденьких девочек, вышедших замуж, с рукой в экран и песней ’ маю мужа’
Мerida• 22 мая в 07:50
Ответ дляЦікавий писочок
Только я приезжая. В маленьком городке, где все друг друга знают. По меркам автора, на меня уже досье сложили и шушукаться должны ходить
ЧукИГеки• 22 мая в 08:25
Ответ дляГарачий Чокалад
Оце в людей заморочки
То автор ще не знає про червоні труси на люстрі
Друг бобер• 22 мая в 09:14
Вам би корову, або дві...
Забобонний фрукт• 22 мая в 09:35
Взагалі не ношу, не люблю обручки, та й взагалі прикраси не люблю, ношу тільки ланцюжок з хрестиком. На брак це аж ніяк не впливає, в цьому році річниця - 20 років у шлюбі.
Чумацький Шлях• 22 мая в 10:40
В якому колгоспі ви живете, що всім так цікаво чому ви ті каблучки носите таким чи іншим чином?
Я носила дві прикраси разом, носила окремо. Тепер взагалі на руках нічого не ношу. Повно колег що носять разом, окремо або взагалі не носять. Жодна людина ніколи не спитала чому носять/не носять так чи інкше.
Латвийские_Номера• 22 мая в 13:24
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви вдосвіта встаєте і відразу сюди- роздавати поради яких вас не просили?
Заведіть собі собаку, раз чоловік вас не хоче.
В якого досвіта?В Україні схід сонця сьогодні о 5.02 .Чи ви не знаєте значення цього слова,і ліпите його де попало? Зараз майже 8а година,діти вчаться,дорослі на роботу збираються.А що ви в такий час тут робите,не спиться?Чи негри спокію не дають?
То вийдіть скрасьте їх нудне життя.Один кинув,то може другий клюне
Безлім на все• 23 мая в 15:07
Не ношу обручку та кільце з заручин, боюся загубити - вже був один прецедент. Якщо й ношу, то на тій руці, де настрій є, і ніхто не питає (живу на західній).