Шиворот Навыворот• Изменено 22 мая 2025
Як носити обручку такого плану ?
Бачу , що зараз в основном носять на безіменному пальці правої руки дві обручки - із заручин та шлюбну. В мене обручка із заручин такого плану , як на фото 1,2,3 й разом з весільною (приклад - фото 4, 5) вона мені здається виглядає не дуже + вона трохи вільно сидить, боюся втратити, зменшити її неможливо. Чи нормально, на ваш погляд ,виглядатиме, якщо носити її окремо на іншій руці?
Результат:
вже голосів:
41 (57.75%)
Носити окремо
20 (28.17%)
Носити разом з весільною
10 (14.08%)
Свій варіант
Шиворот Навыворот
• 22 мая 2025
Ответ дляПампушечка
Носите как хотите, всем по фиг
Якби ж то. Реально , тільки лінивий не питає, чому ношу окремо
Хтомолодець? Я!• 22 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну не льстите себе, шо прям каждый к вам с расспросами; почему кольца на разных пальцах.
Шиворот Навыворот
• 22 мая 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Яким чином мені може таке лестити? Живу в регіоні, де всі ці прибамбаси мають для людей велике значення й реально питають часто. Звісно, знайомі, не люди на вулицях
Хтомолодець? Я!• 22 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Вас не составит труда, озвучить регион проживания?
Ответ дляШиворот Навыворот
На западной? И я тут живу. Я ношу кольцо на левой руке. Так и женились, с кольцами на левой. Никто не говорит - о бооооже, почему на левой? Где обручальное? Всем пофиг. Вы себе надумали. Можете попробовать вообще снять. Люди переживут. Мало того,и вы тоже
Вообще не факт• 22 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Что? Кто-то смотрит на ваши кольца, да еще и спрашивает? Кому какое дело?
Латвийские_Номера• 22 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
В Індії?
То там ще й на лобі малюють.
Мурзилка• 22 мая 2025
То робіть як носять у вашому регіоні.
Але я би в такій послідовності - для заручин, потім шлюбне. Так воно буде триматися, якщо завелике.
Love_Love_Love_• 22 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
А питають коли за третім?
Помидорина• 22 мая 2025
Ответ дляВообще не факт
Автору є діло. Вона у всіх розглядає і всіх питає.
Та_все_ок_будет• 22 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Скілтки у вас тих знайомих. Ну спитають один раз і все ж)) і звідки хто знає що то за каблучка на іншій руці?
Мурзилка• 22 мая 2025
Мені взагалі не подобається, коли носять дві обручки на одному пальці. Совок якийсь.
Достатньо шлюбної обручки.
Для заручин можна носити на іншій руці. Боїтеся загубити, тоді взагалі не носіть. І як це не можна зменшити розмір?
Достатньо шлюбної обручки.
Та_все_ок_будет• 22 мая 2025
Ответ дляМerida
І я на заході. Я взагалі не ношу, чоловік теж))
СкумбріяП8• 22 мая 2025
а в чем проблема ответить? почему нет детей- не хочу, посему кольца так ношу- удобно, нравится итд итп
Блакитне небо• 22 мая 2025
Аж цікаво.’Помолвочні’ кільця у вашому регіоні коли з´явилися?
Бо раніше такого і звичая не було. Обручка і го.
Love_Love_Love_• 22 мая 2025
Ответ дляМанка Я
А зачем все кольца сразу носить ещё и на одном пальце?
А як ще показати що ти не з такої сімʼї, а з богатої
Лорка-хлорка• 22 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Не рассказывайте сказки.
Если бы существовал какой-то строгий обычай- тогда да. Это могло бы интересовать людей.
А так - брехня какая-то
Лорка-хлорка• 22 мая 2025
Ответ дляБлакитне небо
И прмолвочное кольцо - и строго определённое правило как его носить, на минуточку!
Латвийские_Номера• 22 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Негри ще й не таке носять.Запитайте в них навіщо їм собачі цепки на шиї.
Love_Love_Love_• 22 мая 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Хто такі негри?
Блакитне небо• 22 мая 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Я починаю впізнавати регіон. Це інстаграм.
Love_Love_Love_• 22 мая 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
І чому я повинна в когось щось питати?
Латвийские_Номера• 22 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто такі негри?
Ваші сусіди в новій країні.Чи ви крім Порадниці ніде не буваєте?То вийдіть хоч на вулицю.
Love_Love_Love_• 22 мая 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ви вдосвіта встаєте і відразу сюди- роздавати поради яких вас не просили?
Заведіть собі собаку, раз чоловік вас не хоче.