Дитина закінчює 2 клас і вирішили всім класом піти до кіно. Забронювали квитки, але до ціни квитка 110 грн додано ще 24 грн на окуляри. Я вже давно не була на 3Д сеансах. Але тоді окуляри видавали і забирали . А це що, плата за користування?
serebro16-72be• 22 мая 2025
Вже такого нема як раніше. Що видають. Зараз треба купувати. Але наступного разу прийти зможете з ними. Короче окуляри тепер ваші.