Дівчата, хтось купляв оригінальні нові окуляри на ОЛХ за ціною нижче ринкової у 5 разів? Маю сумніви, але пропонують живу зустріч. На фото виглядають наче оригінал
Правильно_Валерчик• 13 апреля в 22:01
А чого за копійки?
В мене є оригінальні Prada
Вони типу класичні, але важкуваті для мене и лежать вже довгий час без діла , я і не знаю скільки коштують нові зараз
Рідко хто цікавиться
В мене є оригінальні Prada
Рідко хто цікавиться
дякую аж підскакую• 13 апреля в 22:02
Как будто вы на личной встрече определите, что это оригинал)
Пс, если на очках написано дольки кабана, то возможно это подделка
Ответ дляПравильно_Валерчик
А чого за копійки?
В мене є оригінальні Prada
Рідко хто цікавиться
В мене є оригінальні Prada
Рідко хто цікавиться
А вони як магазин працюють типу брендові нові речі за копійки віддають. На Алі такого товару нема. А в люксоптиці є😁
дякую аж підскакую• 13 апреля в 22:03
Ответ дляПравильно_Валерчик
А чого за копійки?
В мене є оригінальні Prada
Рідко хто цікавиться
В мене є оригінальні Prada
Рідко хто цікавиться
Я свою правду покупала за 13 тыс
Не могу представить, чтобы продавала ее за 300 грн
Правильно_Валерчик• 13 апреля в 22:03
Ответ длядякую аж підскакую
Я свою правду покупала за 13 тыс
Я продаю за 1500
Ніхто не цікавиться майже
Бо окуляри все ж потрібно міряти
Ніхто не цікавиться майже
Бо окуляри все ж потрібно міряти
дякую аж підскакую• 13 апреля в 22:05
Ответ дляЦиць
Определю однозначно, потому что в люкс оптике их померяла да и мацаю их третий год))
Угу)
На алике у меня подруга том Форд заказала за 700 грн, от своих оригинальных мало можно отличить
Ответ длядякую аж підскакую
Угу)
Я на Али специально зашла, чтобы найти такие. Не нашла. Даже если форма похожая под бренд, то там нет лазерных насечений как в оригинале. Просто форма и цвет. И на али вроде бы запретили копию брендов продавать
Дама-мадама• 13 апреля в 22:09
Ответ дляЦиць
На Aли есть обходы покупают копии. Там целая система как заказать на видео блогеры рассказывают как заказывать. И да эти реплики тяжело отличить, и цена меньше
Обнимашкина• 13 апреля в 22:09
Навіщо їх мацати? Таким методом можна не відрізнити)))) Маркування з середини завушника пишете в Гугл і якщо видає ту саму модель і той самий колір, то це оригінал. Важливо все написати: модель і кольор.
Дама-мадама• 13 апреля в 22:10
Ответ дляЦиць
Та вы там на али и не найдёте. Им нельзя такое продавать. А вот как там прям в вацап с ними связываются и рассказывают что хотят получить.
Плакулька• 13 апреля в 22:10
Ответ дляЦиць
На Алі є все
Ответ дляОбнимашкина
На фото у них так і написано все. Тож і кажу що наче оригінал
Плакулька• 13 апреля в 22:12
Ответ дляЦиць
І тим не менш, хочеш Лору, хочеш Селін, хочеш Лоран все є, треба вміти шукати.
Love_Love_Love_• 13 апреля в 22:19
Ответ дляЦиць
Покажіть що за окуляри
Love_Love_Love_• 13 апреля в 22:19
Ответ длядякую аж підскакую
Угу)
Угу, поки вся фурнітура не посипиться
Леді Душка• 13 апреля в 22:28
Ответ длядякую аж підскакую
Угу)
Форд можно купить на Заландо за 170-180€, на них часто скидки
Леді Душка• 13 апреля в 22:29
Ответ дляЦиць
Конечно там подделка либо древняя не трендовая модель
Love_Love_Love_• 13 апреля в 22:30
Ответ дляЦиць
Це jomashop чи otticasm?
Я не розумію як їх в Україну замовити і не хочу сплачувати налог
Jomashop . Там податок лише на 110$ вам все тут можуть підказати.
Але як хочете, діло ваше. Я б в житті окуляри з рук не купувала.
Леді Душка• 13 апреля в 22:31
Ответ дляЦиць
Модель 2023 року
Если она популярная, то скидок не будет нигде
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую за підтримку. Згодна з вами. Я теж ніколи так не купувала окуляри і не купувала би. Просто я на цю модель облизуюсь 2 роки. Перший раз приміряла їх в Італії. Але грошей не було на них. В Україні залишилось 2 пари різних кольорів, але за 450 євро. Думаю може хтось продає. Та побачила те оголошення. З іншого боку їх легенда типу замовляють великим оптом😁 але якщо і так, то розумно було б просто вдвічі дешевше за люксоптику продавати. А так, халявні якісь зовсім. Тому, думала може хтось зтикався.
Love_Love_Love_• 13 апреля в 23:04
Ответ дляЦиць
Про замовлення великим оптом брехня 100%