Я погнала• 23 мая в 08:49

Скільки коштує бухгалтерське ведення ТОВ з ПДВ в Києві? Бо я щось не розумію)))

автор Я погнала • 23 мая в 08:51
І чи обовʼязково бухгалтер має бути в штаті?
lialechka_tania• 23 мая в 08:51
Це як запитати скільки коштує машина автомат?
автор Я погнала • 23 мая в 08:51
Ответ дляlialechka_tania
А по яким параметрам уточнення потрібні? Кількість операцій в місяць чи оборот?
lialechka_tania• 23 мая в 08:54
1. Кількість операцій
2. Сфера діяльності
3. Досвід фахівця
4. Робота в офісі чи дистанційно
5. Кадровий облік
6. Менеджери збирають документи
7. Юристи займаються договорами чи бух
8. Хто займається розблокуванням пн
Бессмертный пони• 23 мая в 08:54
Ответ дляЯ погнала
В Киеве , если верить Ворку , от 50 тысяч и выше . Но вы можете бухгалтера и не нанимать . Если сможете сами вести учет , регистрировать и разблокировать налоговые накладные , начислять зарплату и сдавать отчеты .
ОдинРазНадетое• 23 мая в 08:55
Наявність чи відсутність ЗЕД
Кількість найманих працівників
Чи є блокування податкових
Инфотуфелька• 23 мая в 08:55
Ответ дляЯ погнала
Все зависит еще и от самого бухгалтера. Я всегда беру выше рынка, я так себя оценила. И у меня всегда есть «клиенты». Поэтому нет унифицированной суммы от количества операций или еще чего-то там. Все очень и очень сильно варьируется от хотелок самого буха.
Кров з молоком• 23 мая в 08:56
Ответ дляЯ погнала
Необов´язково, але якщо діяльність активна іобширна, то в штаті дешевше вийде. А якщо таке ледь ледь, не бий лежачого, то можна без штату.
Анонім-ка• 23 мая в 08:56
Ответ дляИнфотуфелька
Вы работаете на аутсорсинге?
Инфотуфелька• 23 мая в 08:57
Ответ дляАнонім-ка
Вы работаете на аутсорсинге?
Я работаю на основной работе и имею еще три работы дома удаленно.
автор Я погнала • 23 мая в 08:58
Ответ дляlialechka_tania
1. Кількість операцій
2. Сфера діяльності
3. Досвід фахівця
4. Робота в офісі чи дистанційно
5. Кадровий облік
6. Менеджери збирають документи
7. Юристи займаються договорами чи бух
8. Хто займається розблокуванням пн
З кадрів там 1 людинка на мінімалці. Договори шаблонні, от за кількість операцій не скажу точно, прихід може бути в місяць 2-3 рахунки, розхід більший, досвід звісно потрібен, бо з цим блокуванням накладних здуріти можна.
Анонім-ка• 23 мая в 08:58
Ответ дляИнфотуфелька
Те кто удаленно не сильно Вас напрягают вопросами-запросами-расспросами?
автор Я погнала • 23 мая в 08:58
Ответ дляОдинРазНадетое
Наявність чи відсутність ЗЕД
Кількість найманих працівників
Чи є блокування податкових
Є блокування, зед нема, 1 працівник на мінімалці
Инфотуфелька• 23 мая в 09:01
Ответ дляАнонім-ка
Одну из компаний я уже веду 21 год. Две остальные позиции относительно долгосрочные работы. Обычно хорошего буха передают из рук в руки. Или как говорится репутация уже работает на тебя. Расспросами напрягают, ну а что делать? Первое время в начале приема компании пока не поставишь ее на «рабочие рельсы» понятной работы для всего коллектива, всегда так. Когда работа уже сложилась, каждый делает то что надо, то вопросами уже не донимают, так все операции выучены ими до автоматизма.
ОдинРазНадетое• 23 мая в 09:04
Ответ дляЯ погнала
Думаю тут від мінімальної зарплати, що можна пропонувати бухгалтеру на удальонці та до 15 тис по ринку, в офісі буде коштувати дорожче
автор Я погнала • 23 мая в 09:06
Ответ дляОдинРазНадетое
А як ця удальонка оформлюється - бухгалтер має фоп і надає послугу чи треба в штат заводити?
З бісиками• 23 мая в 09:08
Ответ дляЯ погнала
Заключаете договор с аутсорсинговой фирмой и платите деньги фирме.
Это гдето 5 тыс.грн в месяц.В штат не надо бухгалтера зводить.Еще нужно оформить Медок .
автор Я погнала • 23 мая в 09:10
Ответ дляЗ бісиками
Медок є, дуже дякую, що зорієнтували
А у фірмі якось закріпляють певну людину за тобою чи займаються всі потрохи, а в разі питань — очікуйте на лінії, ваш дзвінок дуже важливий для нас?
Ковбой Хагис• 23 мая в 09:11
Ответ дляЯ погнала
Перевірте, чи подавало п-во 20-опп, в моєї подруги саме через неподачу блокували пн.
З бісиками• 23 мая в 09:11
Ответ дляЯ погнала
Медок є, дуже дякую, що зорієнтували
За вашей фирмой закрепляется один бухгалтер,который будет вести вашу фирму.Вы звоните напрямую бухгалтеру и решаете все вопросы только с ним.
З бісиками• 23 мая в 09:13
Я написала цену 5000 грн.первоначальную.Если будет много операций,то там идет доплата за количество операций+ за разблокирование налоговой накладной 2000 грн.
ОдинРазНадетое• 23 мая в 09:14
Ответ дляЯ погнала
Це вже як домовитися, якщо бухгалтер візьме як підробіток до основної роботи, то на введення в штат можна зекономити
автор Я погнала • 23 мая в 09:14
Ответ дляЗ бісиками
О, це добре, дякую
автор Я погнала • 23 мая в 09:15
Ответ дляЗ бісиками
Зрозуміла, дякую
З бісиками• 23 мая в 09:16
Ответ дляЯ погнала
О, це добре, дякую
Вам лучше брать бухгалтера с фирмы,где есть еще юристы и еще важен официальный договор,в случае штрафов,кто будет оплачивыть штрафы,вы или фирма.
ОдинРазНадетое• 23 мая в 09:16
Якщо блокування, то окремий свій бухгалтер буде коштувати дешевше, бо зазвичай в ціну що домовитися входить весь обсяг робіт, також може бути потрібно подавати документи в банк та багато іншої письмової роботи.
ОдинРазНадетое• 23 мая в 09:17
Ответ дляЗ бісиками
Так це дійсно важливо.
ОдинРазНадетое• 23 мая в 09:22
Також в аутсорсі може окремо рахуватися вартість консультацій, або в пакет згідно договору може бути включена обмежена кількість консультацій, а далі будуть платними
Бессмертный пони• 23 мая в 09:22
Ответ дляЗ бісиками
Одной налоговой накладной - 2000грн ?
автор Я погнала • 23 мая в 09:22
Ответ дляОдинРазНадетое
Зрозуміла, дякую!