Тирамісу на терасі• 23 мая в 11:08

У кого скакав цикл в передменопаузі?

При своєму звичайному циклі в 27 днів, зараз просто жесть. Останні цикли:
45 днів - 14 - 30 - 13.
Гінеколог сказала, ну що ж - передменопауза. Сказала, що може дюфастон виписати, якщо хочу.
Блін, другий день місячних, голова болить, поясницю ломить. І все це меньш ніж через 2 тижні після останніх місячних...
Сосиска_Втесте• 23 мая в 11:09
у меня такое с 35, уже 4 года, тоже задолбалась, сейчас назначили Кок, посмотрим, как будет
Дружная семейка• 23 мая в 11:10
У меня так. 40 лет, уже почти год скачет: то 43 дня, то 27. Один гинеколог назначила фемостон, другая его поставила под сомнение. Не пью пока ничего. Но у меня овариальный резерв на нуле по анализам и узи
автор Тирамісу на терасі • 23 мая в 11:11
Ответ дляДружная семейка
Ну мені майже 50, ці скачки теж приблизно рік. Я вже в середньому віці для передменопаузи і клімакса.
Аноним_1857• 23 мая в 11:13
Мені лікар призначила Біоциклін при аналогічних симптомах. Мені 40. Уже три місяці на ньому, допомагає - цикл став стабільнішим, болі зникли, набухання грудей зникло.
Жена_КотораяСтена• 23 мая в 11:13
Ответ дляТирамісу на терасі
Врач не прав, Дюфастон вам не нужен, это очень глупое назначение. Сходите к другому врачу, если у вас нет противопоказаний, то вам кок нужен, напр, клайра. А колебания цикла закономерны в таком возрасте, просто нужна поддерживпющая терапия
автор Тирамісу на терасі • 23 мая в 11:15
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Кок не підійде вже, проблеми з вінами. Клайру я пила з 44 до 46 років, коли цикл почав скоротшуватися. Потім відмінили через віни.
Жена_КотораяСтена• 23 мая в 11:16
Ответ дляТирамісу на терасі
Тогда можно фито препараты, напр, климактоплан, климадинон. А вены лечите
Лиса Патрикевна• 23 мая в 11:18
в мене скакав
вже не скаче, менопауза
Пиу!Пиу!• 23 мая в 11:19
Для чого в 50 років стимулювати та подовжувати. Це природній процес, він розпочат
За ким я буду?• 23 мая в 11:21
Год как скачет
Прошлой весной конкретно сбой
И вот опять
Апрель, май нету
В прошлом году тоже с весны и летом шо попало
Потом опять как часы
И вот снова((
Наша взяла• 23 мая в 11:22
Да, скачет уже несколько лет, я привыкла. У вас ещё цветочки, потом вылазят всякие невиданные болячки
Зараз на дієті• 23 мая в 11:22
Ответ дляТирамісу на терасі
Я пью дикий ямс уже полгода, с середины цикла до начала кд
Мудрецыха мира• 23 мая в 11:24
Всю жизнь цикл был 30-31, потом скачки 28, 26, 24. На квинол-дуо стал 26, пока без скачков.
короткопамятна• 23 мая в 11:43
мені 50, був цикл 30-35 днів. Вже три роки як скоротився до 23-24 дні. Мій лікар каже як тільки цикл меньше 22 днів, або сама менструація бульше 7 днів, то бігом до мене на прийом. поки такого не було ще, але якщо ви кожні 2 тижні кровоточите, то це привід сходити до іншого лікаря
Краля-Галя• 23 мая в 11:43
Автор, мені 43, цикл почав скакати рік тому, верніше почав скорочуватися. Зараз п´ю шавлію, допомагає трохи відтягнути і нормалізувати виділення під час критичних днів