Тро Нью-Йорку• 23 мая 2025

Какие мелкие победы ребенка вызывают у вас гордость?

Білий Лосик• 23 мая 2025
Що означає мілка перемога дитини?
Можна пояснити?

Буду оригільною - дитина використала горщик за призначенням - це мілка перемога?
Підходить?
Плету корзинки• 23 мая 2025
Любые
Мама фіфті цента• 23 мая 2025
вже ніякі, підрісток, нерви трепає
Луноходик_Ик• 23 мая 2025
Дитина змогла звідси вирватися, переїхати в Канаду, подати на піар, знайти там друзів, переказувати нам кошти.Так, я пишаюся дитинкою.
Бурундучиха• 23 мая 2025
Ответ дляБілий Лосик
Що означає мілка перемога дитини?
Можна пояснити?

Підходить?
Підходить. На той (цей) момент - це найвеличніша перемога найрозумнішої дитинки в світі
Царевна_несушка• 23 мая 2025
У меня ребенок с инвалидностью. Победа это и уместная улыбка и просто слово мама. Можно долго перечислять. Все гордость и достижение.
Ряженка• 23 мая 2025
Мой сын недавно смог разыграть представление, чем помог себе избавиться от постоянных придирок одноклассника. Этот мальчик постоянно его задевал, словесно, сына это нервировало, игнорировал, а тут паренек перегнул палку, чем мой сын и воспользовался.
Стефанія• 23 мая 2025
Ответ дляМама фіфті цента
вже ніякі, підрісток, нерви трепає
Підліток)))
Не виправдовуюсь• 23 мая 2025
У мене спортсмен. Всі перемоги - не дрібні. Це результати його праці
Мама фіфті цента• 23 мая 2025
Ответ дляСтефанія
Підліток)))
ні, підрісток.