Воленс-неволенс• 24 мая в 09:22

Сили ППО вночі збили 6 балістичних ракет та 245 шахедів

Дістала ця брехня, ця бравада. Все знешкодили, ППО - боги, всі молодці, всім медальки. А те що від мене через дорогу більше 50 прильотів в одну точку? І це я не рахую прильоти від балістики? Що ППО навіть не намагалося це збивати? Що шахєди пікірували і просто врізались з усіх боків? Те що всю ніч було пекло? Ні, ви що, все чудово! Не заважайте пропаганді працювати! Скільки можна брехати? Бісить.
Невісточка ж• 24 мая в 09:30
Ответ дляВишиванка
Фото з моїх новин, я далеко від Києва в спокійнішу сторону
Ну от це фото найкращий доказ для тих, хто тут пише шо всьо пучком
неДоЖиру• 24 мая в 09:30
Я верю, что сбили. Просто даже сбитый или взорвавшийся в воздухе несёт разрушение и взрывная волна хорошая.
А долетели бы до цели, подъезды бы складывались
автор Воленс-неволенс • 24 мая в 09:31
Ответ дляИз Виа-гры
Шо там за точка у вас такая интересная, колитесь.
Понаставили фейспалмов, интересно же. Прям шахедная точка G.
Прикиньте, є така) і кожен раз за неї всі мовчать. А цього разу кацапи таки її дістали.
Вам телефонограмма• 24 мая в 09:31
Ответ дляЯйцеголовая
А шо таке ? Не смішно? Ви ж самі казали в 2019-му шо хужє нє будєт)))

І, да, як знаєте як правильно збивати, то йдіть в ЗСУ і збивайте.
Нік у вас в тему
Яйцеголовая• 24 мая в 09:31
Ответ дляВоленс-неволенс
Удалено администрацией...
Я теж. Тільки от цікаво де ж тоді ті, хто за нього сцяв окропом? Риторичне питання. Більшість цих імб***в втікли за кордон.

І, ще: після казок про шашлики і що росіяни теж люди, ви ще дивуєтеся брехні від зевлади?
Задолбулька• 24 мая в 09:31
Ответ дляВоленс-неволенс
Ха-ха, смішно. Ви були поруч зі мною? Можете оцінити?
Ви почитайте свою писанину, 50 прильотів в одну точку. І подивіться, що буває дійсно від прильотів, хоча б двох трьох, саме в одну точку( будинок, полігон) я якраз добре знаю, що таке прильоти. Коли з Сум, наприклад, їдуть в Київ, щоб відпочити від вибухів
Вам телефонограмма• 24 мая в 09:32
Ответ дляВоленс-неволенс
Удалено администрацией...
Для чого ви оправдуєтесь? В кінці кінців, не ця влада запускає шахеди
автор Воленс-неволенс • 24 мая в 09:32
Ответ дляНевісточка ж
Є ще таке, але його чомусь ніде не публікують майже
Lizavel• 24 мая в 09:32
Ответ дляВоленс-неволенс
Поблагодарите Бога, вселенную, или во сто вы там верите , служащих ППО, что вы живы и не гундите тут
ФФФФристайла• 24 мая в 09:32
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну звісно, я ж маю сумніватися в тому, що бачу на власні очі і чую на власні вуха. Так, там було месиво. Вся вулиця червона від пожеж.
Загугліть хоч, як падає шахед і що потім залишається з будинків..Як би було 50 влучань, був би пздц…
Осколки просто теж -не мало так руйнують. В нас на початку місяця збили шахед, частина впала в нашому ЖК, то непогано так вдарило. Будинок пошкодило , нашу машину і машини сусідів. Новини гуділи . Але якби цілий впав, то точно би пів будинку не було(((
ДелиВерка• 24 мая в 09:33
Удалено администрацией...
Из Виа-гры• 24 мая в 09:33
Ответ дляВоленс-неволенс
Не знаю, я не отличаю звуки прилетов от сбития. Не специалист. Предпочту жить в счастливом неведении.
автор Воленс-неволенс • 24 мая в 09:34
Ответ дляЗадолбулька
Удалено администрацией...
Lizavel• 24 мая в 09:34
Ответ дляВоленс-неволенс
А вам надо,чтобы каждый пук опубликовали? Неблагодарная
фрау Гітта• 24 мая в 09:34
Ответ дляФФФФристайла
Ви впевнені ,що то прильоти? А не збиті шахеди впали ?
Якби було 50 прильотів, то був би жах
Так, були б вирви і знищені дома, поверхи
фрау Гітта• 24 мая в 09:34
Ответ дляВоленс-неволенс
Нічого не збивали. Все летіло за призначенням, а не падало на будинки навколо. По будинку тільки тріщини пішли по стінам, бо хитався і двигтів.
Ми цілу ніч чули пво. Збивали, різними засобами
автор Воленс-неволенс • 24 мая в 09:35
Ответ дляLizavel
Удалено администрацией...
Наташа_32• 24 мая в 09:35
Там, на Цензор.Нет одна дописувачка, схоже Киянка, написала правду про це так зване ППО! Так її відразу забанили, а допис видалили.
Гидота, а не Цензор.Нет.
Цілий ранок перепалка на Цензор.Нет про цю смердючу брехню йде!
Це лайно вже всіх дістало.
ФФФФристайла• 24 мая в 09:35
Ответ дляПупс
Збиті шахеди впали в траву і просто лежали, чи може руйнування були?
Збиті можуть впасти куди завгодно, від того і руйнування. Але ж їх збили. І руйнувань при цьому менше, чим як би не збивали
автор Воленс-неволенс • 24 мая в 09:35
Ответ дляФФФФристайла
Я не пишу про прильоти по житловим будинкам.
Lizavel• 24 мая в 09:36
Ответ дляВоленс-неволенс
Удалено администрацией...
Вы живы? С ручками и ножками? Идите в ППО, покажете,как нужно работать. Я в шоке, зачем нам с утра ваш гундежь.
неДоЖиру• 24 мая в 09:36
Ответ дляВоленс-неволенс
Удалено администрацией...
Вы тему для чего создали военных ППО обосрать, что не так сбивают?
автор Воленс-неволенс • 24 мая в 09:36
Ответ дляФФФФристайла
Ага, збили. Парочкою важливих нежитлових споруд.
Пупс• 24 мая в 09:36
Ответ дляФФФФристайла
245 десь якихось руйнувань, а в новинах все гуд. Мєлочі жизні якісь.
Дама-мадама• 24 мая в 09:36
Ответ длянеДоЖиру
Та ні, то ви ніколи не були свідком того, як шахеди цілеспрямовано летять в одну точку. Летить, потім замовкає, потім вибух, вірніше спочатку бачиш той вибух, потім чуєш. І вони один за одним летять і падають. І чутно ж, що їх не збивають.
фрау Гітта• 24 мая в 09:37
Ответ дляВишиванка
Так це пожежі по рн від уламків
Района перераховані- де дім, де нежиле
Kidstaff Bot• 24 мая в 09:37
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Lizavel• 24 мая в 09:37
Ответ дляПупс
А надо писать,что все плохо,чтобы у таких как вы и автора вообще истерика была. Вам мало горя за три года?
LudaSHS• 24 мая в 09:38
Ответ дляНевісточка ж
Не пучком, така масова атака.
Пожежі тушили багато, 8 осіб постраждали. Ттт без жертв. То там горіло, то там
Є відео домів, тушіння.
Наше Пво і Наші Пожарники робили свою справу.
Наташа_32• 24 мая в 09:39
Та Киянка навіть написала про один, так званий розрахунок, що приїхав на Пікап з кулеметом ті Шахеди збивати. Кулеметник не міг слова мама сказати, а водій зажовував на ходу. Й так горільой тхнуло, що й самій закушувати треба було. Вона навіть їх відео зробила. Та все відразу видалили. Мовляв, а шо, день народження відмічали, а тут блін тривога, заважають мовляв! Ось і вся ППО від аля-зеля!