Воленс-неволенс• 24 мая 2025

Сили ППО вночі збили 6 балістичних ракет та 245 шахедів

Дістала ця брехня, ця бравада. Все знешкодили, ППО - боги, всі молодці, всім медальки. А те що від мене через дорогу більше 50 прильотів в одну точку? І це я не рахую прильоти від балістики? Що ППО навіть не намагалося це збивати? Що шахєди пікірували і просто врізались з усіх боків? Те що всю ніч було пекло? Ні, ви що, все чудово! Не заважайте пропаганді працювати! Скільки можна брехати? Бісить.
Леска• 24 мая 2025
Ответ дляТетя Фрося
Не можна писать. Бо кацапы не знают что это и где это. А вы хотите чтобы автор сказала куда они свои шахеды отправляют? Не дуже умно.
50 прольотів прицільно в 1 місце бо кацапи не знають куда стріляти треба? Смішно їй бо.
І, запевняю, кацапи більше знають більше ніж ми всією порадницею, за 30 років кроти все здали, та й зараз купа корисних ідіотів є
LudaSHS• 24 мая 2025
Ответ дляAlmamater
Ага)))) фарби-лаки)
Саме святошино пожежі в кількох локаціях.
І там і склади, магазин , і те що написано назагал -безпечно, як про склад краски, а те що не написано, не повинно писатися, ви це не розумієте? Не повинні писати в мережу
автор Almamater • 24 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Пожежі в різних рн, ви ж фото постили.
Бо шахеди кружляли, круги наматували а уламкм летять, бойові частини засобу летять.
Вся Київщина теж то там горіло теж, то там
Якщо приліт іскандера чи прямий прильот шахіда в військову ціль чи оборонку нашу, підприємство, вам ніхто і не напише, і це правильно, бо реально ховають наші. Не хватало щоб ще ці цехи, частини викладали на загал.
Оно як по Василькову недавно йшло, теж масово, теж збивали, бо ми чули і теж не все збито.
У нас було так само, як по Василькову. Статистику за той день памʼятаєте? Теж все збили, все прекрасно.
sunholder• 24 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Так й буде. Дуже багато Киян шукають житло в Житомирі та передмісіях Києва!
Ще напишіть цю хню десять разів.
kanuka• 24 мая 2025
Ответ дляЩаслива Я
А хтось цій пропаганді вірить?
Ну це ж логічно, що неможливо все збити. Чи люди зовсім дурні?!
100% я вообще перестала новости смотреть и даже радио включать, я раньше украинское включала, сейчас такую ахинею несут Блин вы укр канал рассказывайте про Украину, традиции, проблемы украинцев и как решить и тд не полезли в политику, короче второй марафон
автор Almamater • 24 мая 2025
Ответ дляРаспродажа СП
Ну все, ви знаєте правду. І що тепер будете з нею робити?
Висновки
Наташа_32• 24 мая 2025
Ответ дляAlmamater
Саме так і було. Збити намагались шахеди 4 з усіх.
Там ще був прикол, поліціянт в районі автовокзалу намагався поцілити в шахед зі свого пістолету. Бо їх було як рій шершнів! А кулеметів ППО а ні звуку. А потім вони почали падити й вибухи, спалахи! А після відразу балістика, та як га-гахне!
Lizavel• 24 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Шило на мыло,если про пригород
Распродажа СП• 24 мая 2025
Ответ дляAlmamater
Висновки
Коли виїжджаєте?
Бажано з країни
Lizavel• 24 мая 2025
Ответ дляAlmamater
Вы бот,по моему
LudaSHS• 24 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Передмістя Києва дуже страждає
Південь оно - почитайте скільки сіл - містечок перераховують моніторингові канали де що летить.
Наташа_32• 24 мая 2025
Ответ дляsunholder
Ще напишіть цю хню десять разів.
З0 разів, саме для Вас напишу, якщо захочу!
sunholder• 24 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Хочу 100
annac• 24 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Понятно, троллите. И про поиск жилья, и что не было слышно, как сбивают
автор Almamater • 24 мая 2025
Ответ дляРаспродажа СП
Коли виїжджаєте?
Бажано з країни
А що, ви можете посприяти? Чи може до вас?
sunholder• 24 мая 2025
Удалено администрацией...
Natka A.• 24 мая 2025
Автор, а ви приєднались до військ ППО?
Чи від когось вимагаєте, щоб збивали це все?
LudaSHS• 24 мая 2025
Ответ дляAlmamater
Не все збили
Писали ж
Ви дійсно не розумієте чому ховають прильоти по інфраструктурі - оборони, виготовлення, ремонту воєнки і всяких складів Зсу?
автор Almamater • 24 мая 2025
Ответ дляLizavel
Вы бот,по моему
Ок, розкусили. Ви розумниця.
Наташа_32• 24 мая 2025
Ответ дляannac
Читайте тут!! Люди пишуть правду! Невігласи! Чи може Ви тут по завданню з того гидотно-брехливого охфісу преЗе!?
annac• 24 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Ага
kanuka• 24 мая 2025
Ответ дляНевісточка ж
Ну тут ви не праві. Область, намагалися збивати звісно, але збитих я не чула.
Їх стало складніше збивати, та і кількість така велика, як ніколи.
А до брехні я особисто вже звикла. Здається вони перевершують навіть своїх вчителів в цьому
100% переплюнули, я в области, шахеды летели, много, стреляли, но они быстрые такие, их не сбили не разу.
автор Almamater • 24 мая 2025
Ответ дляNatka A.
Автор, а ви приєднались до військ ППО?
Я в інший спосіб причетна до ЗСУ. І я не вимагаю такого. Я вимагаю, щоб не брехали мені в очі.
Наташа_32• 24 мая 2025
Ответ дляsunholder
Удалено администрацией...
Не розформувли, клуша Ви! На фронт відправили без заміни!
kanuka• 24 мая 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Доречі - збивали. Біля мого будинку збивали всю ніч, про працювало майже без перестанку.
Так само біля села тата (з його сторони летіло на Київ) всю ніч працювали хлопці.
Попали чи ні не знаю, але збивали точно.
Так збивали, у нас тоже, я в пригороде Киева, но не разу не збили, их много как-то сегодня было.
Lv1107• 24 мая 2025
Ответ дляAlmamater
Ага)))) фарби-лаки)
Може лаки-фарби теж отримали. Це ж не жила зона.
Так як пікірували вони цього разу, ще не чула( І наче інші шахеди, і звук не такий.
Вони цю точку вже не раз діставали, але не так масовою
Я не уявляю якби все збивали, що було б навколо(
Распродажа СП• 24 мая 2025
Ответ дляAlmamater
Та я в Києві живу й не репетую, куди що скільки прилетіло, що збили, що ні.
В Чернігівській області поля збитими шахедами засіяні. Але ж по вашій версії «нічого не збивається».
Не розказую, що всі в Житомир переїжджають.
Не справляється психіка? Ідіть до психіатра значить. А не панічку й зраду на кожному кроці розводити.
автор Almamater • 24 мая 2025
Ответ дляLv1107
Це правда. Район був би знищений. Але знову ж таки, можна про це не замовчувати. А використати для того, щоб отримати як мінімум більше зброї. Навіщо ця бравада?
автор Almamater • 24 мая 2025
Ответ дляРаспродажа СП
Бачу, ви уже на препаратах. Кожен вирішує питання, як вміє. Що ж поробиш?
Наташа_32• 24 мая 2025
Ответ дляAlmamater
Вимагати, мало! Треба щоб брехня каралась, смертью! Як казала акторка з фыльму ’Кавказька полонянка’, помилки требазмивати, кров´ю, або якось так)