Ліплю вареники• 24 мая 2025
Спрей для горла 3 роки- що безпечне і смачне?
Попельшка• 24 мая 2025
Дітям такого віку краще не користуватись спреями. Вони ж насправді не лікують, не мають доказової ефективності.
Затишне кубло• 24 мая 2025
Вам бы к доктору сходить а не самолечением заниматься,горло сопли т .д,подумайте о ребенке
Телефон Рубика• 24 мая 2025
Ответ дляSo_so
А декатилен ребенок может рассасывать?
Декатилен маленькій дитині закруто. Дитина плакати буде і казати що пече.
І взагалі, без лікаря краще нічого дитині не тикати..
Телефон Рубика• 24 мая 2025
Ответ дляSo_so
Он вообще не печет, я его ребенку аллергику даю.
Ну можливо Ваш нормально відноситься в 3 роки до смаку «крутої» мʼяти. Але я знаю багато дітей які мʼяту не люблять і кажуть що вона «пече».
Дівка в намисті• 24 мая 2025
Тантум Верде
Не знаю чи смачне, Але нормально переносить
Целіста, як на мене взагалі не має вираженого смаку