пані Солоха• 24 мая в 21:53

Геморой

Перепрошую, що все так делікатно розписую, можливо хтось стикався:
Видула геморой при родах, він мене не турбував 3 роки, і я й забулась за нього
Останні дні маю не приємні відчуття- зуд, маленький біль, дискомфорт, є дві шишички
Купила якісь свічки Реліф, але вже сумніваюсь що допоможе..
Можливо хтось стикався, знає хоч як цей зуд зняти
До лікаря записана через 2 неділі, а це терпіти стає важко((
Не боюся осуду• 24 мая в 21:54
свечки ставьте
Байрактара• 24 мая в 21:55
Детралекс по схеме, свечи и гепариновая мазь. Я не помню название свечей но что-то популярное и без приставки НЕО.
Барвіночка• 24 мая в 21:55
Прочитала название темы и сразу вспомнила про зарядку для ануса. Сижу делаю 🤗
Зоркая Зорро• 24 мая в 21:56
Мені в лікарні глюкозу клали на шишку
Зоркая Зорро• 24 мая в 21:57
Кубик льоду ще
Малая Налегке• 24 мая в 22:00
У Вас запоры бывают?
После них часто может быть обострение.

Прочитала здесь на форуме дельный совет, который одной советчице дал врач: смазывать анус вазелином, если предчувствуется запор.

Я ещё использую грушу для мини-клизмы.
Это все нужно раз на месяц-паоу месяцев, но реально отличные средства.

Малая Налегке• 24 мая в 22:01
Ответ дляЗоркая Зорро
Мені в лікарні глюкозу клали на шишку
Теоретично вона витягує рідину.
Але не чула такого при геморої.
Зоркая Зорро• 24 мая в 22:03
Ответ дляМалая Налегке
Теоретично вона витягує рідину.
Але не чула такого при геморої.
Вона солодка знімає зуд.
Це проктолога до мене визивали в палату
Ручки-Крючки• 24 мая в 22:05
Мне в таких случаях помогает Проктозан нео
волосатое стекло• 24 мая в 22:05
Пищу з власного досвіду, найкращі свічки постерізан форте (можна взяти пів упаковки на пробу) + приймати щодня по 2 таблетки ізіду + купити псиліум ( це природня клітковина, робить ваш стул м´яким) купувати НЕ в капсулах, а лузгу (порошок). Проблема якщо її вирішувати лише свічками нікуди не піде, треба робити кал максимально м´яким, щоб він не провокував щоразу геморой. + Детралекс дуже круто мені допоміг після пологів. Автор, все що я порадила потрібно приймати одночасно, щось викидати з цього списку - це затянувати вирішення проблеми. Здоров´я вам
ПотеряласЯ Я...• 24 мая в 22:11
Реліф гарні свічки. Мені допомогло чередування реліфу та гемороль, наприклад зранку одні, наніч інші, якщо полегшення є, то вже не два рази на день, а тільки на ніч, можно облепіхові ще свічки. Якщо наружні шишки, то також мазати мазью реліф.І обов´язково венотоніки пити. Детралекс чи аналоги. Мені більш за все флебодіа підійшла.
Проня_Прокоповна• 24 мая в 22:15
Мне Детралекс не помог совсем, пила цикло 3 форт - венотоник. Мазь проктозан нео.
автор пані Солоха • 24 мая в 22:22
Щиро всім вдячна за поради..спробую глюкозу зараз, вазеліна немає..свербіж жахливий(
Завтра піду в аптеку ще за кремом і свічками
Це нереально терпіти вже стає(
Стул наче нормальний, після пологів дуже сильно мучилась з цим((
Ще раз дякую! Мирного неба усім
БершкомангоЗар• 24 мая в 22:28
Ответ дляпані Солоха
Це нереально терпіти вже стає(
Ще раз дякую! Мирного неба усім
мыть нужно прохладной водичкой и свечи с облепихой на ночь и жидкие глицириновые месяц точно
Стрекоза любви• 24 мая в 22:40
Ответ дляПотеряласЯ Я...
У вас від Флебодія не болів шлунок?
ПотеряласЯ Я...• 24 мая в 22:59
Ответ дляСтрекоза любви
У вас від Флебодія не болів шлунок?
ні не болів, у мене від інших венотоніків сильно крутять і болять ноги. Прям кожна вена відчувається, а при прийомі флебодіі ніякого дискомфорту.
любименькая• 25 мая в 00:10
Только не ржать,🫣 из народного, по гуглите горячий кирпич и чеснок .