Без образів• 25 мая 2025
Порадьте бюджетний крем для обличчя на ніч
Шкіра 35+, цікавить бюджетний крем на ніч, який зволожить і прибере відчуття стягнення. Ну якщо ще буде щось додатково поліпшувати, буду тільки рада
Туся муся• 25 мая 2025
Смарт Дерма мені подобається
+ маю чутливу шкіру і важко підібрати крем
ця ТМ мені чудова підійшла, і денний і нічний
хоча бюджетний - поняття відносне, може для когось це дорого, комусь ок
Без образів
• 25 мая 2025
Ответ дляНалогообложу
Ваш бюджет? Он же у всех разный.
До 1000 грн
Налогообложу• 25 мая 2025
Ответ дляБез образів
До 1000 грн
Не погано зволожує фізіогель. Подивіться у них зволожуючій крем, а на літо є сиворотка зволожуюча.
Люблю пиво• 25 мая 2025
Alissa Beaute
Це італійська професійна космецевтика
Retinol-Like Cream можете переглянути.
Вибір кремів великий.
А найбільше я люблю іх Night mask
На ніч замість крему наношу, на ранок вигляд прекрасний
Це італійська професійна космецевтика
Retinol-Like Cream можете переглянути.
Вибір кремів великий.
А найбільше я люблю іх Night mask
Чумацький Шлях• 25 мая 2025
Я такий люблю. Ще є з п´явками та отрутою кобри подібні. Але цей мені найкращий. Мені 38, шкіра суха. Гарно зволожує та наповнює
БезникаЯ• 25 мая 2025
Авторе, подивіться ось ці 2. ЛяРош точно до 1000 грн знайдете, а Юцерін напевно зараз дорожчий за 1000, але варто пошукати може де по старих цінах є.
БезникаЯ• 25 мая 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
нет увлажнения без жира, товарищи телезрители
То що пропонуєте? На сніданок бутріки с сальцем?
БезникаЯ• 25 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Balea
прмерно 250 грн
Дневной тоже хороший у них
прмерно 250 грн
Дневной тоже хороший у них
Не раджу цю косметику, фігня повна. Для вмивання типу для чутливої шкіри, але пече і немає відчуття свіжості після вмивання, наче якийсь наліт залишається
Придбала по відгуках саме тут і відвезла на дачу в якості запасних
Садоводница• 25 мая 2025
Ответ дляБезникаЯ
А я просто викинула, навіть для рук, ніг не схотілося використати
БезникаЯ• 25 мая 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Alissa Beaute
Це італійська професійна космецевтика
Retinol-Like Cream можете переглянути.
Вибір кремів великий.
А найбільше я люблю іх Night mask
Це італійська професійна космецевтика
Retinol-Like Cream можете переглянути.
Вибір кремів великий.
А найбільше я люблю іх Night mask
Подивилась Alissa Beaute
Косметика може і гарна, але ж автор просила бюджетну, до 1000 грн
ДолькиКабана• 25 мая 2025
Я тут всім раджу Фармацеріс, Топікрем, Фізіогель. 1000грн не для всіх так і бюджетно. Продаю косметику в аптеці, то більшість не купують за 500-800, бо дорого, про тисячу уже мовчу
Накидала фото кремчиків і два з них не на ту тему-(
Творческий типаж• 25 мая 2025
Ответ дляБезникаЯ
Чешская.
СпайдерВумен• 19 июня 2025
мені подобаються засоби від Medik8, наприклад, непоганий крем ADVANCED DAY ULTIMATE PROTECT. Може не найдешевший, але дуже на довго вистачає, він економний у використанні.