Поміркована думка• 26 мая в 03:32
А что это теперь будет каждый день? Киев? Никто не знает??
Обычно же было так, что побахкало и месяц/два тишина. Что думаете ?
Спілий баклажан• 26 мая в 03:33
Сижу в коридоре и думаю, что его надо расчищать и надувать матрас. Эта беготня меня уже зае
Кашпо• 26 мая в 03:37
Вряд ли. Явно будет передышка, чтобы новое сделать и накопить. Вопрос когда.
Поміркована думка
• 26 мая в 03:37
Ответ дляСпілий баклажан
А вы где то ближе к центру живете ?
Поміркована думка
• 26 мая в 03:37
Ответ дляБулькаю
Был большой перерыв, накопили много…
Вот блин (
Поміркована думка
• 26 мая в 03:37
Ответ дляКашпо
Вот именно ..
Спілий баклажан• 26 мая в 03:38
Ответ дляПоміркована думка
А вы где то ближе к центру живете ?
Нет, левый
Лагшмивара• 26 мая в 03:41
Ответ дляПоміркована думка
А вы где то ближе к центру живете ?
Блин по 300 не было (
КошкинДом• 26 мая в 03:45
Яка я зла, тобто диктатори поімєлі довбаний демократичний світ!!!А ці імпотенти нічого не хочуть робити, наша кров на їхніх руках також!!!!!
КараПузовна• 26 мая в 03:49
Ответ дляКошкинДом
Им всем глубоко по одному месту та кровь
язззззь!!!• 26 мая в 03:53
Ответ дляКашпо
Не хочу нагнітати. Але в телезі прочитала, що рашка вийшла на новий рівень, тому може і по 1000 щодня пускати в Україну
Кіна не буде• 26 мая в 03:57
Київ ви вдома чи в укритті? Ракети вже на курс на Черкащину. Будить дітей і йти в школу укриття чи що робити?
Стриптизерка• 26 мая в 03:57
Та чого ж ніхто не знає. Знають. Москалі точно. Може бувші партнери, а може і наші знають. І що?
Кашпо• 26 мая в 04:02
Ответ дляязззззь!!!
Я в таке слабо вірю. З часом можливо і наберуть оберти, а поки більше схоже на залякування чергове.
ПолБатона• 26 мая в 04:08
Ответ дляКіна не буде
Краще в укриття. Ми з сусідами сидим на першому поверсі. І як тільки гепати знатно починає, тільки тоді спускається більшість людей, а так сидять поки в сраку не припече. І з дітьми в тому числі. Що у людей в головах 👀🫣
Ліньки гуглить• 26 мая в 04:12
Ответ дляПолБатона
Я на третьому поверсі, укриття в домі нема, поруч школа, там за укриття спортивний зал в напів підвальному приміщенні. Метро наземне в 1 км від дому. Найбільш безпечне місце поруч це підземний перехід. Куди йти?
Помидорина• 26 мая в 04:16
Ответ дляЛагшмивара
Блин по 300 не было (
Будет по 500 писали наши
ПолБатона• 26 мая в 04:18
Ответ дляЛіньки гуглить
В підземний перехід певно 🤷
Мрії у вирії• 26 мая в 04:18
Ну сьогодні вже не так як вчора. А вчора не так як позавчора. День два і знову буде як було до того
ПолБатона• 26 мая в 04:19
Ответ дляМрії у вирії
Сподіваємось… бо вже третю ніч підряд не спим блін … і то ще вихідні були, а тепер вже тре і на роботу йти..точніше поки на співбесіди🫣
Кашпо• 26 мая в 04:20
Ответ дляПолБатона
В нас і не спускаються наскільки я бачу, хоч поруч бомбосховище. Думають мабуть буде, як буде. Але вдома то таке, а ось коли балістика свистить над головою, а вони на дитячому майданчику, то дивує.
ДА да да• 26 мая в 04:20
ПолБатона• 26 мая в 04:22
Ответ дляКашпо
Та дивує не те слово. Мене всю трясе вже, коли чую як ракети над будинком летять, скоро і зубами цокать буду🫣
А вони ліфтами спускаються, дітей ведуть під ці звуки
ПолБатона• 26 мая в 04:27
Ответ дляДА да да
На фоні цієї інфо звучить як пздц
І що найцікавіше - у Китаю і у північної Кореї і т д не виникає проблем з тим аби поставляти рашці зброю для нападу. А от у Європи і США чомусь дуже великі проблеми виникають з поставками зброї для захисту. Тут і назріває питання…. Чому? 🫣🤯
КараПузовна• 26 мая в 04:29
Ответ дляПолБатона
Потому что так задумано. Мало кто может это понять)
Кашпо• 26 мая в 04:35
Його вже стільки разів фігачили, що навіть не уявляю, що там вціліти могло (