Пушап Мі мі• 26 мая 2025

Жінка Макрона дала йому ляпаса у літаку

Хто знає якісь подробиці?
Уходя дверю не хлопать• 26 мая 2025
Ответ дляМайструю крила
Я еще в чужие отношения нос не совала 🤦‍♀
странно, что тут вам пришла идея прокомментировать свое *не влезание*
Уходя дверю не хлопать• 26 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
Опять решил поднять пенсионный возраст?
блин! вы жгете!:)))
Уходя дверю не хлопать• 26 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Ок, тоді цікаво хто його так підставляє
зеля!
Мост_Устал• 26 мая 2025
Ответ дляБелая котичка
Сам Дункан Маклауд в теме
Тут деякі Макронів не знають, а ви підсовуєте рід Маклаудів
Майская киска• 26 мая 2025
Ответ дляДивне створіння
Причина найдена. Банальная измена
Пощастило, що не мороженою куркою
Аноним ФЕЯ• 26 мая 2025
Чесно, байдуже. Це звичайне життя, таке ж як і у всі людей. Всі люди інколи сваряться, плачуть чи мають свої маленькі секрети зі скелетами в шафі.
Смішно робити з цієї події сенсації
автор Пушап Мі мі • 26 мая 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Смішно робити з цієї події сенсації
А про шо тоді залишається говорити? Завжди у всі часи всі обговорювали короля🤷‍♀️
Угги в горошек• 26 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Або погоду. .
Капитанша• 26 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Вище запитали, що за сімя, а ви вде дедукційний клубок розмотуєте 😄
А вы зачем тему создали? Посплетничать? Назвать слабохарактерным? Раша-нарративы поддержали по полной.
автор Пушап Мі мі • 26 мая 2025
Ответ дляКапитанша
Посплєтнічать посовєтнічать
автор Пушап Мі мі • 26 мая 2025
Ответ дляКапитанша
Щось прям занепокоєлися не на жарт. Всі кругом цю тему обговорюють
Почемучка• 26 мая 2025
Боже ти мій, яка жорстокість в світі. Знущання.
І Трамп ніяк не зреагував? Він всі проблєми обіщав порішать в світі
Люблю кетчуп• 26 мая 2025
наши сотрудники первый раз слышат про ляпаса, это шото на ласковом
обычно это ваг и на только в грубой форме
автор Пушап Мі мі • 26 мая 2025
Ответ дляПочемучка
Ще нє, чекаємо конференцію на цю тему
автор Пушап Мі мі • 26 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Боти взагалі недолугі якісь
Почемучка• 26 мая 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Та душніли якісь.
Чого б між війною не обсудить людей, які мають нормальне життя
Зоя Жорівна• 26 мая 2025
Ответ дляМайструю крила
Чому не совали. Ну треба ж колись починати
ХвилювАллочка• 26 мая 2025
Може людина йшла та спіткнулась на виході , все таки вже не молода і випадково рукою по обличчю йому заділа. Бідний Макрон то за серветку звинуватили в наркотичній залежності то ляпас, добре що Макрона абсолютно не цікавоять ці плітки все в нього добре і країна процвітає і люди в ній живуть а не виживають.
А шо сталося?• 26 мая 2025
Ответ дляХвилювАллочка
І макрон гарний сексуальний, стильний, привабливий чоловічок
Ніжний дуже🥰 кіска стає мокрою
Алина-eb61• 26 мая 2025
зашла в реддит посмотреть что французы говорят а там ничего - обсуждают другие темы
странно...
Алина-eb61• 26 мая 2025
Ответ дляХвилювАллочка
вы видео очевидно не смотрели
ОйЙой• 26 мая 2025
Теж бачила, заржала в слух😆
Алина-eb61• 26 мая 2025
она его бывшая учительница - так что оплеху в педагогических целях дала по привычке видимо
ХвилювАллочка• 26 мая 2025
Ответ дляАлина-eb61
вы видео очевидно не смотрели
Дивилась відео якраз, він о останній момент руку різко протягує видно що хотів допомогти, і там зовсім не ляпас а рівно рука в обличча полетіла та і нашо себе компроментувати на камери, вони могли це зробити наодинці.
Любительница• 26 мая 2025
Ответ дляПочемучка
При Байдені такого не було
Алина-eb61• 26 мая 2025
Ответ дляХвилювАллочка
ну посмотрите
Жена_КотораяСтена• 26 мая 2025
назвал ее нечаянно Володимир))))
Киев_Елена• 26 мая 2025
А вообще жена Макрона огонь, ух, какая женщина …и в возрасте, и мужеподобная, но хватка) держит Макрона на коротком поводке
from Ukraine• 26 мая 2025
Макрон, если тебя насильничают,дай знак. Рукой посжимай😅 если начнёт делать, надо спасать...