Тектологиня 80lv• 26 мая 2025

Полімолочеа в обличчя. Яка адекватна ціна на сьогодні. Київ

Цікавить мабуть Аестефіл або Ленісна. Диалюся в інших містах ціна 13 тис грн обличчя +шия . У нас 19000.
Пиу!Пиу!• 26 мая 2025
Я робила рік тому за 12 тис обличчя. Назву препарату вже забула. Вау ефекту не було. В інтернеті потім прочитала, що після полімолочки треба робити масаж обличчя курсом для кращого результату. Можливо, якби робила масаж, то результат був би кращим.
Борець за гаманець• 26 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Лучше бы филлеры поставили гиалуронки
Пиу!Пиу!• 26 мая 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Лучше бы филлеры поставили гиалуронки
Куди ? Мені треба було овал підняти, бо обвис.
Пиу!Пиу!• 26 мая 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Лучше бы филлеры поставили гиалуронки
Чоло і міжбровку робила ботокс + філери. Результат супер.
Борець за гаманець• 26 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
А липолитики пробовали ?
Пиу!Пиу!• 26 мая 2025
Ответ дляБорець за гаманець
А липолитики пробовали ?
Для чого ? Я худа.
автор Тектологиня 80lv • 26 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Я ставила 2 раз.овал підтягнувся. Пару років назад.
Зараз ціни дивуючись. Хочу знайти норм ціну а ще зрозуміти чому в Запоріжжі 13 тис шия обличчя а в Києві 16 000 тільки лице а препарат той же .
Це сертиф. І несертиф. Препарат?
Борець за гаманець• 26 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Для чого ? Я худа.
Так считается что они тоже лицо подтягивают
автор Тектологиня 80lv • 26 мая 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Лучше бы филлеры поставили гиалуронки
Совет года. Кому лучше ??
Не все ж хотят с алколицом ходить
Пиу!Пиу!• 26 мая 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Це сертиф. І несертиф. Препарат?
Так завжди в Києві дорожче, столиця ж. Недавно подруга робила блефаропластику, заплатила 15 тис.грн ( невеликий обл. центр), а в Києві ціни від 600 євро.
Борець за гаманець• 26 мая 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Совет года. Кому лучше ??
Не все ж хотят с алколицом ходить
Прям все колет филллеры, у всех алколица)) Угу. Я сразу на кушетке у косметолога от филлеров 10 ок лет скидываю и хорошею в зеркале
Рожки-да-ножки• 26 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
В Дніпрі 500 доларів і це не крутих клініках. Полімолочка в зплежності від препарату 15-19 тис грн
Танцепесенная• 26 мая 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Это чтобы овал подтянуть такая цена? Ужас, ещё и не факт, что результат будет.
marina231980• 26 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Можете подсказать где и у кого делала?
Пиу!Пиу!• 27 мая 2025
Ответ дляmarina231980
Можете подсказать где и у кого делала?
Я не з Києва.
marina231980• 27 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Я не з Києва.
Я прочитала, что не в Киеве. Мне не принципиально Киев, на нем свет клином не сошелся.
Пиу!Пиу!• 27 мая 2025
Ответ дляmarina231980
Івано-Франківськ. АРС, косметолог Оксана, прізвище не пам*ятаю. Але не факт, що цього року ціна буде така сама, на все ціни піднялися.
marina231980• 27 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Спасибо
Рожки-да-ножки• 28 мая 2025
Ответ дляТанцепесенная
Это блефаропластика и полимолочка ( она не подтягивает овал а уплотняет кожу)