Чорт і Шо• Изменено 26 мая 2025
А ви продовжуєте продавати безпечною доставкою або наложкою?
У мене тільки прольоти в об´явах і речі дітей, з яких вони виросли. Я почала відмовляти відправити безпечною доставкою чи наложкою. Тільки передплата чи продаж у своєму місті. Люди не розуміють чому. А мені простіше не продати, ніж штраф отримати.
Не люблю натовп• 27 мая 2025
ось дуже гарна свіжа стаття і чітко написано що вживані речі можна
БеллаДонна• 30 мая 2025
Ответ дляНе люблю натовп
туфта всі ті листи
Ні не туфта! Зайдітьна сайт податкової і там є навіть стаття скільки вонилистів відправили перевіривши дані за 3 тижня березня. Це інфа з офіційного сайту!