Джага Джага• Изменено 28 мая 2025

Про чоловіків і жінок та сучасні відносини.Рівноправ´я.

Починати дивитись з 17:15
автор Джага Джага • 28 мая 2025
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Конкретизуйте. Які саме обов´язки у подружніх стосунках повністю, на 100% лягають на чоловіка?
Всі.
Дашенька из Киева• 28 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ну так в тому то і проблеми,про що говориться.Що люди не хочуть виконувати свої обовязки і змирятися одне з одним.Це насаджено пропогандою і через че інститут сімї і розвалився.І спільнота стала слабою.
Чому ви вважаєте що лише патріархальний тип стосунків є.єдино правильною формою суспільства?
автор Джага Джага • 28 мая 2025
Ответ дляПтицекрыл
Все люди разные и все люди ценные,
вы обязательно встретите свою половинку.
Мотря была хороша для Карпа, а Мелашка для Лавріна
Без питань.Нормальний підхід
СтрашнаяНаташа• 28 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Всі.
Конкретно. Які?
Доречі, ви написали, що конкретно зараз займаєтеся прибиранням. То ви такий собі пи#добол-філософ?
Nathalie27• 28 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
ЖІнка має бути врівноваженою,лагідною,без шкідливих звичок не придурошною.Я сам відповідаю цим критеріям,стараюся дотримуватися адекватності у всьому.Завжди якщо спілкуюся то спілкуюся тільки з людьми які розуміють нормальні взаємовідносини.А бидла,рвачів,ненормальних нам не плотрібно.
Цікаве формулювання: жінка має бути, а Ви просто стараєтесь дотримуватися своїх же вимог.
Дашенька из Киева• 28 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Я не заводжу відносин де в мене з жінкою немає діалрога і де я не бачу що вона абсолютно не готова бути для мене другом.Не заводжу відносин де немає взаємності.Ось і весь секрет.Якщо я бачу що це командир в спідниці то відразу допобачення.Для чого мені це.
Друг це протилежне далеко від ’підлегла/ий’... Ви якось визначиться - вам патріархальні стосунки, де є головний чоловік (але тоді то не дружба), або стосунки-дружба, але тоді чоловік не стає автоматом головним, лише на підставі певної форми статевих органів.
Nathalie27• 28 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Да,брак єто компромис где все обязательства ложаться на мужчину.Так не будет.
Всі обовʼязки у шлюбі - це що конкретно?
Nathalie27• 28 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Всі.
Навіть вагітність і пологи? То і навіщо Вам стосунки?
Дашенька из Киева• 28 мая 2025
Ответ дляNathalie27
Певно автор вагітний... Ну якщо 100% обов´язків на ньому....
Nathalie27• 28 мая 2025
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Конкретно. Які?
Так і хочеться написати про кнопочку на роботі-пилососі
Калькулятор• 28 мая 2025
Ответ дляПтицекрыл
Каждый день заключаются браки даже во время войны, рождаются дети, строятся дома, что развалено?
Заключаются браки. В Украине 95% разводов за 2024 год - это просто катастрофа
Птицекрыл• 28 мая 2025
Ответ дляКалькулятор
Они потом снова женятся
Развод это не катастрофа
Калькулятор• 28 мая 2025
Ответ дляПтицекрыл
Разваленый институт семьи это полное изменение модели общества , такого на планете пока не наблюдается
Наблюдается. Вы пробовали искать информацию?
https://www.gminsights.com/ru/industry-analysis/se...
Условно говоря 4-5 женщин и 4-5 мужчин из 100 каждый год перестают искать себе секс-партнера и начинают мастурбировать
Юлія-cc64• 28 мая 2025
+
Птицекрыл• 28 мая 2025
Ответ дляКалькулятор
Пока что рождаемость превышает смертность и число рождения в браке преобладает
Юлія-cc64• 28 мая 2025
А что плохого в том, что институт брака распадается, как устаревшая традиция. Нет ничего вечного.
Дашенька из Киева• 28 мая 2025
Ответ дляКалькулятор
А раніше було в реальності по іншому? Те що формально на папері шлюб існував, бо розлучитися було вкрай складно/неможливо (а багато де зараз так і лишилося) ніяк не означає, що в шлюбі партнері щасливі і в них шикарний секс... Як раз навпаки... Відсутність альтернативи вже існуючому шлюбу викликає насилля, арбузінг, охолодження партнерів, роздратування один одним... Тому що розумієш - оце нікуди не подінеться... Типова реакція психіки (особливо чоловічої - в них то взагалі дуже виражено: ’якщо завойоване то не цікаво’)...
Дашенька из Киева• 28 мая 2025
Ответ дляПтицекрыл
Они потом снова женятся
Развод это не катастрофа
+ враховуємо що зараз спостерігаємо значне збільшення тривалості та якості старшого віку. Раніше, в 40 років, люди були справжніми стариками, особливо якщо йшлося про простих людей, а не еліту чи дворянство. Нині ж в 40 років життя лише починається, програма ´шлюб-діти´ виконана, змінився світогляд, подорослішала психіка, і партнер, який був підходящим у 18-20 років, в 45 може вже зовсім не відповідати нашим вимогам. Тому 40+ - це час для нових відносин, других шлюбів. Раніше такого не було, оскільки середня тривалість життя була значно коротшою 40-50 років.
Калькулятор• 28 мая 2025
Ответ дляДашенька из Киева
У вас є певний досвід, і я дійсно на прикладі різних людей спостерігаю саме таку ситуацію. Але у мене є інший досвід, мої стосунки (і деяких знайомих) із часом тільки покращились
Дашенька из Киева• 28 мая 2025
Ответ дляКалькулятор
Мені вже немало років і моя статистика приблизно 1 до 10... дуже мало в кого покращилися, навіть якщо шлюб формально існує...
r25-1• 28 мая 2025
Ответ дляПтицекрыл
А мне кажется люди стали более ответственные и серьезнее подходят к браку , изучают законодательство и хотят знать последствия своих действий иди бездействия
Консультируются у юристов, составляют брачные договора ,заранее планируют детей
Инститит семьи эволюционирует, но не разрушается
что за бред. Лучше жевать.
Пересмотрите статистику разводов
r25-1• 28 мая 2025
Ответ дляПтицекрыл
и тут же столько же разводов
Дашенька из Киева• 28 мая 2025
Ответ дляr25-1
что за бред. Лучше жевать.
Пересмотрите статистику разводов
статистика розлучень лише вказує, що люди не згодні більше терпіти у стосунках котрі їх не влаштовують. І ніяким чином не свідчить, що раніше, коли розлучень було менше, люди були щасливі в шлюбах. Не підміняйте ’тепле - м´яким’... це різне...
Калькулятор• 28 мая 2025
Ответ для Юлія-cc64
Есть темы в которых автор описывает конкретную проблему. Советчицы предлагают разные решения, и действительно нормальные решения. Но часто автор продолжает ныть и дает понять что ничего делать не будет. По началу меня это удивляло, потом дошло, что есть много людей которые просто не умеют решать проблемы, даже самые обычные бытовые. И наверно если человек не привык решать проблемы, то он и не умеет видеть ситуации которые в будущем обязательно приведут к проблеме, у таких людей нет соответствующего опыта, они как-то живут и без этого. Вот вы не видете к чему это все приведет, ну значит оно вам и не надо
автор Джага Джага • 28 мая 2025
Ответ дляКалькулятор
Який автор?Я вас вперше бачу.Які проблеми я не вирішую?
Калькулятор• 28 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Слово ’Автор’ - це не про вас, а про жінок взагалі, які на цьому форумі описують свої проблеми

До вас у мене жодних претензій, ви правильні питання підіймаєте. Єдине що не розумію, кого ви тут у чомусь хочете переконати. Це марна справа
r25-1• 29 мая 2025
Ответ дляДашенька из Киева
но и обратное вы не можете доказать....суть улавливаете.