жижифреймут• Изменено 28 мая 2025

Про пусті яйця і повний шлунок мабуть всі чули?

Пойми просту істину щасливих стосунків, яка полягає в тому, що чоловік має йти з дому з повним шлунком і пустими яйцями і тільки тоді він буде щось для тебе робити!!!
Я написала-доя чоловіка...

Питання чоловіку-а яка має виходити з дому жінка????
Що ваші чоловіки на це скажуть?
Я теж працюю. І двоє дітей і весь побут на мені.
Ангел-предохранитель• 28 мая 2025
Жінка з дому має виходити з купою грошей із тумбочки.
Малая еще та• 28 мая 2025
а що ваш чоловік каже на рахунок того, що ви працюєте в дві зміни?
Творческий типаж• 28 мая 2025
Мой муж считает что жена не должна ничего делать, а быть всегда красивой и не уставшей.
Лорка-хлорка• 28 мая 2025
Те саме кіно з прасуванням чоловікам рубашок. А хто це саме для жінок зробить?
Якась народна дурість получається..
Смайликівна• 28 мая 2025
Выспавшаяся, отдохнувшая и с деньгами мужа
Дую на вітер• 28 мая 2025
Ну в вашей «истине» не говорится, кто должен приготовить еду. Если вы решили что жена, то это ваши проблемы.
После хорошего утреннего секса (где жена получит обязательный оргазм) муж готовит завтрак на всех - вашу истину можно и так интерпретировать.
Нашли в капусте• 28 мая 2025
Ця теорія не працює. Хтось думає не яйцьми, а гаманцем))
МинерАлочка• 28 мая 2025
Із приводу повного шлунку - повірте, це не так
Жінка повинна відчувати себе коханою та бути відпочившою
Ростки жимолости• 28 мая 2025
Эта истина имела вес, когда мужик пахал физически в поле, дрова колол, мог защитить свою семью и т.п. А офисные субтильные членоносители уже такой ценности не представляют, чтоб их обхаживать и удерживать.
Чудо в декрете• 28 мая 2025
Ви з вашою істиною про чоловіків тому і в істериці, що вона не працює.
Бо якщо чоловіка від вас верне, то ніякий ваш секс і борщі не зроблять його щасливим. І на ваші потреби йому тим більше буде начхати.
Та_шо_ж_таке• 28 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Мой бы предпочёл уставшую, ибо его не хватает меня развлекать после работы!
ЗавЛабСнаб• 28 мая 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
З повним гаманцем і порожнім списком справ. Це геніально!
Ну що ви, мамо!• 28 мая 2025
Пускай об этой «истине» думают домохозяйки в затяжных декретах. Я способна себя содержать на хорошем уровне сама и мужа себе выбирала без подобного мировоззрения.
Броніки для Моніки• 28 мая 2025
Чоловік повинен з дому виходити не з вимаханими мізками. Поїсти можна в кафе, шавухи, чибурек. Секс не кожному потрібен кожен день, деяким достатньо 2 рази на тиждень коли в них є до того настрій. А от як що добре годують, дають секс, але при тому ібуть ще й мозок, то це автоматично перекреслює два перших пункта.

Мені як жінці багато чого хочеться, але чоловіки на те не спроможні.
спальное место• 28 мая 2025
Куча денег у женщины, и у мужчины будут пустые яйца и полный желудок. Всё какбы взаимосвязано.
Томатико• 28 мая 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Нет. Тогда скучно, много време на поиски чего то там. В том числе и секса на стороне. А вдруг там трава зеленее (член больше, кошелек, внимание или просто желанный тип)
Санта Барбара• 28 мая 2025
То есть если она его не накормила, он пойдет искать тетку с борщом, а в пузату хату зайти 1 раз не сможет?
Люблю кетчуп• 28 мая 2025
Жінка має входи і виходити з повними бідонами.
Брюнетка в Мармеладе• 28 мая 2025
Навіщо ви тягнете весь побут на собі?
Брюнетка в Мармеладе• 28 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
В мене питання, якщо чоловіка вже верне, і на потреби начхати, якого він досі з цією жінкою?
Ms. Скромность• 28 мая 2025
Никакие яйца и желудок не удержат.Это придумано для глупышек,которые постоянно стоят у «мартена».