Крошка Енот• 28 мая в 13:09
Дівчата, хто продає свої прольоти , дитячі речі, свої речі, плануєте оформлятися
Думаю вже всі знають що податкова бачить всі продажі через укр/нову пошту ( післяплату ) , людям вже приходять листи від податкової . Я не розумію , якщо я маю 2-4 продажі в місяць своїх речей, я повертаю своїж кошти, чому я маю оформляти фоп? Це просто абсурд , добивають просто зі всіх сторін 😩
Сладкий лимончик• 28 мая в 13:13
это государство так о вас заботится, а вы не цените. шо ж вы так....в стране война....
Скорая помощь• 28 мая в 13:14
продавайте на кидстаффе
а вообще, одни раздули фейк, вторые подхватили.
Воздух в банке• 28 мая в 13:15
Ответ дляСкорая помощь
продавайте на кидстаффе
Удалено администрацией...
Крошка Енот
• 28 мая в 13:15
Ответ дляСкорая помощь
продавайте на кидстаффе
Податківці вже самі далі коментарі, що навіть за 1000 грн прислали людям листи щоб пояснили що за кошти. Зайдіть на сайт ДПС почитайте
Скорая помощь• 28 мая в 13:16
Ответ дляКрошка Енот
читати, це ще не розуміти,
читала, нікому ваші б\у труси не потрібні.
Крошка Енот
• 28 мая в 13:17
Ответ дляСкорая помощь
читати, це ще не розуміти,
Вони кажуть одне, що не потрібні , але роблять зовсім інше.
Воздух в банке• 28 мая в 13:18
Ответ дляКрошка Енот
Бо казати можна все що завгодно, а роблять згідно норм чинного законодавства.
Котя_люлю• 28 мая в 13:19
Ну якщо ви продаєте 2-4 речі в місяць, то навряд чи вами зацікавляться. Який сенс оформляти ФОП і платити податки 2000+, щоб заробити умовну 1000? Ви самі відповіли на своє питання: для пари продаж ФОП не потрібен. Дешевше викинути
Крошка Енот
• 28 мая в 13:22
Ответ дляКраля-Галя
Ви не повертаєте свої гроші. Ви маєте прибуток з продажу.
Я купила кросівки пума 2500 грн у баєра , приїхали. Не підійшли. Продала за 2200. Я в мінусі на 300 грн. Де тут дохід ?
Шумелка Мышь• 28 мая в 13:22
Ответ дляКраля-Галя
З речей, яких вже було сплачено прдаток
НеВРотик• 28 мая в 13:22
Ответ дляКотя_люлю
який сенс?? А штраф!! з миру по нитці -комусь сорочка.
Ростки жимолости• 28 мая в 13:23
Ну если вы бу продаете-вопросов не должно быть, но доказать, что это б/у надо) отрывайте бирки и фоткайте ребенка с мороженным в ‘пролетах’. И не юлите. Ради 2х вещей в месяц вы бы не парились и не оформлялись. Для начала, почитайте как потом закрыть фоп и тп, там тоже проблемы.
Шумелка Мышь• 28 мая в 13:23
Ответ дляНеВРотик
Чи авто преміум класу
Ростки жимолости• 28 мая в 13:24
Ответ дляШумелка Мышь
Чи авто преміум класу
Миллионеов у нас каждый год с 22го не просто так стремительно больше становится😄
БершкомангоЗар• 28 мая в 13:25
Мені тисячами заходять на різні картки кошти за продаж, ніяких листів нема і не буде.)) Заспокойтеся. Якщо легше стане, продавайте через НП з наложкою на відділення, готівку вашу ніхто не забере.
Жена сантехника• 28 мая в 13:26
Просто зберігайте чеки і коли вас раптом викличуть на розмову в податкову - так їм і поясните, про прольоти.
А взагалі у всьому цивілізованому світі ’прольот’ можна просто повернути в магазин, і не треба ні продавати нічого, ні ФОП оформлювати.
Це у нас мамкині бізнесменши одуріли вкрай і у своїх недомагазинах (інста, той же кідстаф) одразу в шапці пишуть ВОЗВРАТА НЕТ. От таких я би штрафувала за порушення законодавства
Ростки жимолости• 28 мая в 13:26
Ответ дляБершкомангоЗар
Так про на лодку и писали, что именно она -прямой путь, разве нет? У нп все данные есть, а они их давно сливают кому не лень, а налоговой и подавно это сделают, номер карты там засвечен самим власником, по-любэ
Скорая помощь• 28 мая в 13:26
Ответ дляШумелка Мышь
З речей, яких вже було сплачено прдаток
який налог сплатила автор з кросівок куплених через байера?
Котя_люлю• 28 мая в 13:26
Ответ дляНеВРотик
Та штраф взагалі шалений. Якщо я вам вріжу на вулиці, чи моя собака вас вкусить , то заплачу лише 800 грн, а тут прям злочинці, мами в декреті, які старі речі продають
Жена сантехника• 28 мая в 13:28
Ответ дляБершкомангоЗар
Тисячами на картки без питань - це тому що ще не прогнули банки відкрити банківську таємницю.
А ’небанківська установа Новапей’ дуже хоче успішно працювати без палок в колеса від держави, і тому з радістю розкаже все про ваші наложки і готівку отриману на пошті, податковій. Їм вибору ніхто не дав.
Краля-Галя• 28 мая в 13:29
Ответ дляШумелка Мышь
З речей, яких вже було сплачено прдаток
Не рзказуйте казок.
Купив- продав це дохід.
Якщо ви купуете з податком - то ви можете компенсувати цей податок. Для цього оформлюєте фоп на загальних умовах, збираєте всі накладні від продавця на ваш товар і документи на продаж, і виплачуєте податки тільки за різницю. При цьому ви подаєте всі звіти в податкову з проведенням документів через податкову. Бізнеса в мінус не буває, це має ознаки шахрайства.
Купив- продав це дохід.
Воздух в банке• 28 мая в 13:29
Ответ дляКрошка Енот
дохід 2200 грн
прибутку немає
але податком обкладається саме дохід
прибутку немає
але податком обкладається саме дохід
Шмоточницаца• 28 мая в 13:30
Что ж это за пролеты такие, что стабильно 2-4 штуки в месяц? Это ж сколько вы каждый месяц нагребаете шмотья да еще и там, где нельзя вернуть неподошедшее?
БершкомангоЗар• 28 мая в 13:32
Ответ дляРостки жимолости
Поки це працює, я працюватиму так, ні- буде оплата при зустрічі, мені вже зараз на ОЛХ так покупці пропонують платити.
БершкомангоЗар• 28 мая в 13:34
Ответ дляЖена сантехника
І що податкова? У мене вже був і фінмон, буде і податкова, нічого вони не зроблять, бо довести щось буде складно.
Тра Ля Ля• 28 мая в 13:34
Ответ дляБершкомангоЗар
Так,це як,на карту оплата?
Ростки жимолости• 28 мая в 13:34
Ответ дляБершкомангоЗар
Ой, там ‘наложку’. Вы храбрая) встречаться лично… есть странные люди и их все больше.
БершкомангоЗар• 28 мая в 13:37
Ответ дляРостки жимолости
Беззаперечно, дивні теж є. Я дивлюся по тому, як людина спілкується, велика кількість людей у мене особисто просила забрати товар самовивозом, щоб не переплачувати пошті. Якщо по спілкування людина адекват- зустрічаюся недалеко від дому:) Але балончик у кишені завжди є