Біле пальто• 28 мая в 16:56
Я к ним как-то равнодушна, это если в плане букетов. А так все по-своему красивые, на клумбах, в садах.
Бамбарбия! Кергуду.• 28 мая в 16:58
В детстве очень нравились кувшинки, лотос. Очень хотела пруд с ними.
КаРаКаТиЦа
• 28 мая в 17:03
Ответ дляАнонім Секретар
Ось зараз вдома🥰 і фрезіі
покажите и фрезии тоже))
Анонім Секретар• 28 мая в 17:04
Ответ дляКаРаКаТиЦа
покажите и фрезии тоже))
Нема фрезій. Їх зараз взагалі дуже мало. На щастя піонів багато
Воздух в банке• 28 мая в 17:11
Конвалія. Це ’моя’ квітка, ще й народилась я якраз в період цвітіння конвалій.
Ще жасмин.
А взагалі люблю всі живі квіти, особливо з гарним ароматом.
Не люблю тільки лілії та голландські величезні троянди на метрових стеблах.
Ще жасмин.
Страхованная• 28 мая в 17:12
Ответ длямиссАрфография
чорнобривці чогось люблю
Я просто обожнюю їхній гіркуватий запах, це для мене справжній запах осені
Страхованная• 28 мая в 17:13
Люблю піони, кущові троянди (на кущі, а не в букеті), хризантеми і всі квітучі дерева, особливо яблуні
Воздух в банке• 28 мая в 17:14
Ответ длямиссАрфография
чорнобривці чогось люблю
Тааак, чорнобривці. І ще настурції)
Дитячі спогади про бабусині клумби в селі)
Страхованная• 28 мая в 17:14
Ответ дляВоздух в банке
Тааак, чорнобривці. І ще настурції)
Для мене дитячі спогади про бабусю -це флокси біля хати
Воздух в банке• 28 мая в 17:19
Ответ дляСтрахованная
Точно! Проходячи повз, завжди потрібно було пропхати руку через сітку, зірвати одну квіточку і запхати кінчик квіточки в рота, ніби цигарку))
І ще величезні кущі ’павутинки’, про яку я нещодавно дізналась, що це був аспарагус-переросток))
Лупаю цю скелю• 28 мая в 17:24
Ко всему, что перечислили выше, добавлю ещё петунии. Выбрать 1 любимый цветок просто невозможно. На даче все цветы один за одним обожаю. Начиная с первоцветов и заканчивая осенью хризантемами и морозниками. Природа очень красива!!
Наездница• 28 мая в 17:43
А я люблю мелкие разноцветные гвоздики. Они пахнут классно и долго стоят!
ЕлькиПальки• 28 мая в 17:50
Намагалася згадати, які я не люблю..... Виходить, що люблю всі.
Навіть банальні астри, чорнобривці.... Зараз ходжу по місту нюхаю півник
, милуюся маками, троянди порозквітали. А як пахне звичайна чайна троянда
а тюльпани
а півонії
а тюльпани
а півонії