БолеИменее• 28 мая в 23:50
Мами, які самі виїхали за кордон з дітьми, як ви плануєте майбутнє
Я сама з дитиною за кордоном з початку війни. Стомилася, що весь час все сама, син вже не маленький, але все одно весь час потрібна йому увага, проконтролювати, приготувати, всі проблеми, лікарі,все що виникає - все на мені. Дуже сумно останнім часом, бо не про таке життя я мріяла. Чужа країна, чужа мова, на роботі я одна українка. Колишній чоловік та родичі залишилися в Україні. Що я сину зможу дати як самотня мама - теж питання. Поділіться будь ласка, хто в такій ситуації, що вас підтримує і як плануєте майбутнє? Хотіла б повернутися в Україну, але найближчим часов такий варіант не розглядаю...
Мудробаба• 28 мая в 23:52
Ответ дляЗапасная спина
Т.е на муже вы уже крест поставили?
Бывший муж указано в теме
БолеИменее
• 28 мая в 23:52
Ответ дляЗапасная спина
Т.е на муже вы уже крест поставили?
ви читати не вмієте?
Таракашечка• 28 мая в 23:54
Я з двома дітьми. Вирішила повернутися . Дуже важко все, кожен день працюю і побут і мову мені потрібно вчити і діти
Пухнасті штани• 28 мая в 23:54
Ответ дляБолеИменее
ви читати не вмієте?
Вы в какой стране?я в Польше. Такие же мысли. Тяжело одной очень. Сейчас кризис накрыл. Паникую,что дальше
БолеИменее
• 28 мая в 23:55
Ответ дляПухнасті штани
І я в Польщі.
Фантазерша• 28 мая в 23:55
Ответ дляБолеИменее
І я в Польщі.
Якщо син не маленький то вчіть і ви мову і йдіть на курси хоча б зубного гінієніста
Слава Українi• 28 мая в 23:56
Не знаю. Ребенок учится на английском языке. Украинского языка ребенок не знает. Какое может быть будущее в Украине?
БолеИменее
• 28 мая в 23:56
Ответ дляФантазерша
якого гігієніста, про що ви пишете... я знаю мову на високому рівні і у мене офісна робота. Але зарплата на середнього рівня офісній роботи ледь ледь покриває витрати
Пухнасті штани• 28 мая в 23:57
Ответ дляБолеИменее
І я в Польщі.
Вы в каком городе?Я во Вроцлаве.
БолеИменее
• 28 мая в 23:57
Ответ дляПухнасті штани
Вы в каком городе?Я во Вроцлаве.
в Кракові
Фантазерша• 28 мая в 23:58
Ответ дляБолеИменее
Але ж покриває, ви не під обстрілами. Дитина вчиться
Грамотний хвіст• 28 мая в 23:58
Ответ дляБолеИменее
отец ребенка как-то помогает ему?? и выйти второй раз замуж никто не отменяет)
БолеИменее
• 28 мая в 23:58
Ответ дляГрамотний хвіст
так, батько дитини також допомагає. Але ця допомога йде на оренду житла
Смурфетта• 28 мая в 23:59
Америка 🇺🇸. Живем сегодняшним днем, и наслаждаемся тем , что есть. Планов нет. Никто не помогает совсем, от бывшего 2500 грн на карту
Тихо, тепло , ракеты не летают и хлеб с маслом есть.
Чаклунка-ведунка• 29 мая в 00:00
Ответ дляСлава Українi
Може в рашці буде..
Фантазерша• 29 мая в 00:00
Ответ дляБолеИменее
Ваша середня зп не покриває квартиру за 3500? Камон!
БолеИменее
• 29 мая в 00:01
Ответ дляФантазерша
я не знаю, що для вас середня зп) і окрім оренди квартири у нас ще є інші видатки
Фантазерша• 29 мая в 00:03
Ответ дляБолеИменее
Що тоді для вас середня зп? Ви ж самі написали, що працюєте в офісі і маєте середню зп. Оренда в Кракові 3500. Вам її платить чоловік.
Чого ви плачитеся?
Маючи чисту зп і одну дорослу дитину сидіти на форумі і нити як все понано😄😄😄
Чого ви плачитеся?
Далі буде видно, поки ні про які повернення я не думаю, працюю, син навчається. Якби була своя квартира у Львові, а не в Кривому Розі, то була б зовсім інша розмова. Тим паче зі мною і бабуся моя і мама, ситуація в моєму місті тільки гірше стає. Колишній чоловік допомагає аліментами
БолеИменее
• 29 мая в 00:04
Ответ дляФантазерша
Чого ви плачитеся?
Слухайте, я тему створила не для фінансового аналізу моєї ситуаціїї. Ви вже й вирішили за мене, скільки я плачу за квартиру. Мені хочеться відгуків, поговорити з жінками в такій же ситуації.
ЭкстрасенсиХаЯ• 29 мая в 00:04
Если муж бывший, то что изменится, если вы вернетесь? Или он занимается ребенком? На родню тоже не повесите свои дела, все равно самой.
Фантазерша• 29 мая в 00:05
Ответ дляБолеИменее
То яку ви пораду хочете? Найдіть собі пшека
Анти-анонім• 29 мая в 00:05
Ответ дляФантазерша
Чого ви плачитеся?
Плачеться, бо самотня жіночка
Знайти мужчину нормального - і все буде гуд
Як у мене
БолеИменее
• 29 мая в 00:06
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Мова про повернення зараз не йде. Але хочеться щось планувати... не знаю, останнім часом дуже тяжко морально стало. Вдома так, родичі допомагали, колишній чоловік теж дитиною займався.
Кондуктор троллейбуса• 29 мая в 00:07
Ответ дляБолеИменее
В чем ваша проблема? Ребенку сколько?