БолеИменее• 28 мая в 23:50
Мами, які самі виїхали за кордон з дітьми, як ви плануєте майбутнє
Я сама з дитиною за кордоном з початку війни. Стомилася, що весь час все сама, син вже не маленький, але все одно весь час потрібна йому увага, проконтролювати, приготувати, всі проблеми, лікарі,все що виникає - все на мені. Дуже сумно останнім часом, бо не про таке життя я мріяла. Чужа країна, чужа мова, на роботі я одна українка. Колишній чоловік та родичі залишилися в Україні. Що я сину зможу дати як самотня мама - теж питання. Поділіться будь ласка, хто в такій ситуації, що вас підтримує і як плануєте майбутнє? Хотіла б повернутися в Україну, але найближчим часов такий варіант не розглядаю...
миссДавеча• 29 мая в 00:08
Ответ дляБолеИменее
Мова про повернення зараз не йде. Але хочеться щось планувати... не знаю, останнім часом дуже тяжко морально стало. Вдома так, родичі допомагали, колишній чоловік теж дитиною займався.
Удалено администрацией...
БолеИменее
• 29 мая в 00:09
Ответ длямиссДавеча
Удалено администрацией...
ЭкстрасенсиХаЯ• 29 мая в 00:09
Ответ дляБолеИменее
Может вам просто нужен отпуск, уехать, отвлечься. Многие без родни с рождения детей растят, я так двоих вырастила, муж на двух работах зарабатывал на квартиру, мы его не видели. И ничего, если бы не война, так вообще хорошо.
БолеИменее
• 29 мая в 00:09
Ответ дляКросівки оригінал
Плануйте краще подорож кудись)
Син це дуже гарна компанія)
Як раз планую) і не одну
миссДавеча• 29 мая в 00:10
Ответ дляБолеИменее
Удалено администрацией...
Найщасливіша• 29 мая в 00:10
Ответ дляАнти-анонім
Плачеться, бо самотня жіночка
Знайти мужчину нормального - і все буде гуд
Як у мене
Так где ж его найти нормального? Тем более, если уже старая. (Старая это по меркам советчиц старше 20 лет)
БолеИменее
• 29 мая в 00:11
Ответ длямиссДавеча
Удалено администрацией...
ви самотня мама з дитиною за кордоном?
миссДавеча• 29 мая в 00:11
Ответ дляБолеИменее
ви самотня мама з дитиною за кордоном?
Я нимфетка в Украине
Пацака-задирака• 29 мая в 00:12
Сколько лет сыну и что вы собрались ему давать? Моей летом 16, поступила в среднюю школу, ещё годик побуду и домой. В 17 все всегда уезжали учиться без мам и пап, вы ему там сто лет не нужны.
БолеИменее
• 29 мая в 00:12
Ответ длямиссДавеча
Я нимфетка в Украине
тоді моя тема вас не стосується. дякую і до побачення.
Мания-Величия• 29 мая в 00:12
Ответ дляБолеИменее
ви самотня мама з дитиною за кордоном?
та то мужик
миссДавеча• 29 мая в 00:13
Ответ дляБолеИменее
Do widzenia! Szacunku!
ЛолитаНеРазлита• 29 мая в 00:13
Ответ дляБолеИменее
Вас там насильно тримають ?
БолеИменее
• 29 мая в 00:13
Ответ дляПацака-задирака
не всі. Я б не змогла сама жити в гуртожитку в чужому місті. Не той склад характеру, і син мій не такий
Анти-анонім• 29 мая в 00:14
Ответ дляНайщасливіша
Ну мені 40, знайшла на парковці біля супермаркету
Допоміг виїхати, заблокували
БолеИменее
• 29 мая в 00:14
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вас там насильно тримають ?
Проблема в тому що вдома не краще і перспективи в Україні невідомі, невже це не зрозуміло? якби в Україні було безпечно, теми б не було
ЛолитаНеРазлита• 29 мая в 00:17
Ответ дляБолеИменее
Не зрозуміло, чому нити.
Ті, що сидять під обстрілами кожної ночі не ниють і тут приходять втомлені від аж одної дитини пані і починають нити, що мамина корзинка не така-не зможе в гуртожитку жити
Котики-муркотики• 29 мая в 00:17
Будущего в моем городе нет,его уничтожают каждый день.Потому назад мы не поедем.Я не с западной,некуда возвращаться
ЛолитаНеРазлита• 29 мая в 00:18
Ответ дляПацака-задирака
И до скольки лет вы собираетесь его опекать ?
Та йому ще й 40 рочків немає
БолеИменее
• 29 мая в 00:19
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Не зрозуміло, чому нити.
Корзиночки у вас, а у мене коханий найкращий син.
БолеИменее
• 29 мая в 00:19
Ответ дляКотики-муркотики
Співчуваю. Це дуже сумно, коли рідне місто зруйноване.
Фантазерша• 29 мая в 00:21
Отже. Для того, щоб когось знайти можна:
а) зареєструватися на тіндері і баду
б) познайомитися з кимось на роботі
в) познайомитися в бедронці, росмані, на площі ринок, на таурон арені
а) зареєструватися на тіндері і баду
б) познайомитися з кимось на роботі
Пульт от линолеума• 29 мая в 00:21
При зп там в 1300евро и отдать 800 за аренду -это ад.Дома в сто раз лучше
Фантазерша• 29 мая в 00:21
Ответ дляПульт от линолеума
Їй колишній чоловік платить аренду
Пульт от линолеума• 29 мая в 00:22
Ответ дляКотики-муркотики
И я не с Западной.Но у нас люди все живут
Пульт от линолеума• 29 мая в 00:23
Ответ дляБолеИменее
У нас огромная страна вообще то
БолеИменее
• 29 мая в 00:23
Ответ дляEvga32
’Що я сама можу дати’? Ніколи не розуміла жінок, які так говорять. Типу - ви сама ніхто, а от чоловік - то всьо. Таке якесь середньовіччя.
я мала на увазі фінансовий аспект