Потужна махіна• 29 мая в 00:15
На які екскурсії поїхати з Солотвино ?
На які екскурсії поїхати з Солотвино ? Буду там влітку, і чи є там якийсь санаторій, щоб ходити туди і замовляти дієтичне харчування, бо в інтернеті не знайшла, дякую
Потужна махіна
• 29 мая в 00:37
Ответ дляДикая Роза
На всі. Там така нудьга
По суті в Моршині і Трускавці таж сама нудьга
В рот не ложи• 29 мая в 09:08
ви для початку добре подумайте треба вам те Солотвино? Там таке фу, антисанітарія.
Ответ дляВ рот не ложи
Поддерживаю! У детей или гнойный отит или гнойный конюктивит - не меняют воду в бассейнах! Если нужна именно ропа, то есть же аналоги!
У местных культ Золотого Тельца! Некоторые хозяева умудряются сыпать соль в бассейны! Видимо чтобы не менять воду.
В рот не ложи• 29 мая в 10:53
Ответ для17bob
я в шоке была, приехали туда на 1 день, в этих озерах мусор плавает, фу. А вода на этих базах с этих же озер наверное. Я еле полдня там выдержала, даже не купалась.
Почекуха• 29 мая в 13:46
Ми ходимо в Румунію гуляти. Там є веселе кладовище, спадщина Юнеско, тільки треба леї поміняти ще на нашій стороні, щоб на маршрутці їхати. Є класний музей народної архітектури типу Пирогова. Є лідл, білла і пепко, якраз затарююсь дітям футболками і трусами на літньому розпродажу, навіть собі іноді щось знаходжу на 2хл. В лідлі дуже раджу купити сметану, якщо їсте, реально дуже смачна, краща за австрійську з карінтії.
В природознавчий музей не раджу, дуже обідраний.
Ответ дляВ рот не ложи
Да, правда. Дачия сливает воду в озеро базы Соленое озеро. Соседка приехала с натертыми ногами, покупалась два дня в итоге - сепсис. Если кому то сильно подходит Солотвино, то лучше приезжать в мае!
Еще ропа есть на не разрекламированном курорте: