Ліньки гуглить• 29 мая в 08:47

Яке найкраще було ваше рішення в косметології? Моє лазерна епіляція

А у вас?
Від якого рішення ви не жалкуєте грошей і часу?
Засомневаю• 29 мая в 08:49
Массаж
Королева спама• 29 мая в 08:50
Лазер топ)
Гореотума• 29 мая в 08:51
Остеопат массажист
ЛижТолько• 29 мая в 08:52
Лазер і ботокс.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 29 мая в 08:52
Подолог
Патриоточка• 29 мая в 08:55
Ні одна процедура не дала мені явного результату .
Ботокс мені не показаний . Кажуть що саме він дає найкращий етап догляду для збереження молодості в майбутньому
вре_Динка• 29 мая в 08:57
Я переходжу на електро
Теща дочки• 29 мая в 09:05
Как ни странно, перманент бровей.
Свои плохие, светлее волос, плешивые, форма стремная, с 14 лет постоянно красила. Краска нифига не держалась, красила каждую неделю, ещё и подкрашивала с 4го дня.
При том, что у меня не самая удачная вышла работа, но это уже 4 года несомненно упрощает жизнь.
Для удаления волос много лет использую обычный эпилятор, уже давно не больно, растет меньше 1/4 объема и слабое и мне в этом повезло, что не врастает.
Уколы не делаю, массажи курсами и самомассаж дома.
Я такая - жду трамвая• 29 мая в 09:06
Не ходить по косметологам и не колоть всякую хрень в лицо
Знаю бакси• 29 мая в 09:09
То же самое.
делала лет 12 назад и горя не знаю
думала буду ходить раз в год на поддержку, но нет необходимости
ніколи такого не було• 29 мая в 09:11
Ботокс і біоревіталізація. Лазер вважаю не вартим своіх грошей.
Патриоточка• 29 мая в 09:12
Ответ дляніколи такого не було
Чим робите білревіталізацію ?
ИграйМойГормон• 29 мая в 09:13
подскажите, а лазерка это больно?
Міряно-переміряно• 29 мая в 09:18
Лазерка. Купа грошей, але того варто. Я вже 2 роки не роблю її, все гладенько всюди. Була дууууже волохата, в бікіні взагалі аж на ноги росло, постійні запалення від бритв були.... жах..На пляжі постійно скукожувалась, стидалась... При сексі тим паче, дуже комплексувала через це.
parele• 29 мая в 09:25
Електро епіляція форева.
Але найкраще - що якось примудрилася щасливо дожити до своїх років без всіх інших процедур.
ніколи такого не було• 29 мая в 09:31
Ответ дляПатриоточка
Чим робите білревіталізацію ?
Раніше аквашайн та подібні робила, зараз вік уже 45+, дуже подобається RRS-HA long lasting на обличчя, на шию та руки колю дешевші препарати з гіалуронкой
Нульовий сантиметр• 29 мая в 09:55
Смішно... Моїй дитині ось буде 22 роки, а я перший курс лазерки пройшла ще до її народження. Досі роблю... Якщо порахувати за всі ці роки витрачені на неї кошти, чого я свідомо не роблю, то очевидно, що далеко не найефективніша процедура.
Наверняка• 29 мая в 10:52
Ответ дляМіряно-переміряно
Яким апаратом робили? Скільки часу пішло та яка кількість процедур?
Міряно-переміряно• 29 мая в 12:12
Ответ дляНаверняка
в люменіс і лазерхауз. Робити ще почала років 15 тому, пару процедур потім перерва на 2 вагітності, але вже тоді волосся менше стало.. потім знову продовжила. Загалом певно років 7 вийшло, але там перерви були і по півроку , і по року, і по пару міс...по-різному. Суми і кількість раз не рахувала, бо чекала стійкого результату.
ВыФсеВрете• 29 мая в 13:59
Ответ дляparele
Електро епіляція форева.
Аналогічно
ЕЕ - шикарний винахід людства, при спкя тільки це і рятує
ВыФсеВрете• 29 мая в 14:00
Ответ дляНульовий сантиметр
А чого електроепіляцію не робили? Гроші ті самі, тільки назавжди