Млинець Мій• 29 мая 2025
Як ви відчуваєте, що ви сексуальна?
Я молода жінка 27 років, в мене є певна невпевненість в собі, хоча я знаю що я маю гарну фігуру і симпатичне обличчя. Проте я ніколи не відчувала себе прям сексуальною, як навчити себе бути сексуальною для себе та своїх партнерів
Неначасі• 29 мая 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Сексуальность это не только про фигуру
Про фигуру тоже
как тебе такое илон маск• 29 мая 2025
Як на мене сексуальність це те що ви переживаєте в середині. Якщо ви збуджуєтесь від думки як пестите чоловічий член, фантазуйте як він у вас входить - у вас ця сексуальність буде випромінюватись.
Ви можете свої тіло довести до ідеалу а в середині залишатись холодною
Джинци на Флісі• 29 мая 2025
купіть собі дорогу красиву білизну, панчохи і носіть. для себе, для впевненості.
ви повинні сама собі подобатись. може, вам у цьому допоможе не тільки білизна, а, скажімо, манікюр і педікюр, духи, гарна зачіска, нарядна блузка, спідниця, а не оці штани трубами, які волочаться по землі.
Джинци на Флісі• 29 мая 2025
подивіться відео різні на ютьюбі, але не оцих розфуфирених мукл, із вставленими сіськами, які розводяться про жіночу енергетику, а чоловіків, експертів по стосункам.
как тебе такое илон маск• 29 мая 2025
Ответ дляНеначасі
Про фигуру тоже
Ні. В мене є велике коло подруг.
З дві так звані німфоманки. І фігури їх дуже далекі від ідеалу.
І в нашій же компанії - фвтоняшка.
Причому ми знаємо що фітоняшка ціни собі не складе. Її цікавить не секс - а те як чоловік буде її носити на руках за те що вона гарна
І неодноразово в компаніях чоловіки наче нюхом обирають ніифоманок
І в нашій же компанії - фвтоняшка.
наКоблучках• 29 мая 2025
Понимаю автора. Сама такая, видимо у меня на морде лица написано: не подходи!!!
Я тертий жук• 29 мая 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ні. В мене є велике коло подруг.
І в нашій же компанії - фвтоняшка.
Так выбирают не в жены, а для перепиха...
как тебе такое илон маск• 29 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
А автор задала питання як стати гарною дружиною?
как тебе такое илон маск• 29 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
І сексуальна жінка ніколи не назве секс перепихом
Я тертий жук• 29 мая 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Автор хочет быть сексуальной для своего партнёра, а не считываться каждым прохожим как та, что без лишних трат и проблем даст.
Не путайте сексуальность с доступностью.
Я тертий жук• 29 мая 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ой, примитивно как
Есть секс, а есть перепих
как тебе такое илон маск• 29 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
ПартнерІВ.
Читайте уважніше
Я тертий жук• 29 мая 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
ПартнерІВ.
Читайте уважніше
Ясен пень, что в жизни у нее он будет не один. Потому и пратнерОВ. Не все спят с Ромой солдат одновременно
Неначасі• 29 мая 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ні. В мене є велике коло подруг.
І в нашій же компанії - фвтоняшка.
Так я не про озабоченность я про сексуальность , когда мужчины хотят женщину
Козачка• 29 мая 2025
То коли вам зустрінеться партнер який розкриє вас, так по іншому себе відчуєте.
Кракадэ• 29 мая 2025
Ответ дляКозачка
Вот это прям в точку.
Банан-барабан• 29 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Ой, примитивно как
Есть секс, а есть перепих
так ’перепих’ це і є секс)) він буває різним.. як і жінки
Сяду на шию, дорого!• 29 мая 2025
Автор! Это трудно сделать. Это само собой получается или не получается. Делайте, что можете. Одевайтесь женственно, следите за фигурой, не будьте вульгарной или грубой. Опять же, будьте собой. Найдется и вам хороший мужчина
Я не в теме• 29 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Сексуальність вимикачем не перемикається, вона або є, або немає, для всіх. А давати чи ні і кому - це зовсім інше питання
Така бойова Я• 29 мая 2025
Це дуже тонка меже між сексуальністю та вульгарністю (в.ч. доступністю). Ось тут треба розуміти цю межу. Сексуальність - це букет з різноманітних складових. Головне, як на мене, це гармонія з собою. Подивіться на танцівниць танго, це кайф, які рухи, плавність, постава. Комусь це дано від природи, бачила таких жінок (вони чарівні, вайбові, веселі і т.д.), іншим (мені) потрібно це здобувати, або забити хер
і жити так як є. Тому хочеться надивляйтесь та вчіться, але, щоб це не вигляділо награно