Потринділиця• 29 мая в 11:31

Порадьте фен для долгого волосся

Хочу купити новий фен, придивилась Phillips, потрібно для довгого волосся +дуже пушиться після сушки, хочу взяти з іонізацією. Можливо ви свої порадитите , бюджет 5-6 тис
Почекуха• 29 мая в 11:32
Бебиблис посмотрите
Riesling• 29 мая в 11:32
Любой фен - это поток воздуха.
Все остальное маркетинг.
Я тертий жук• 29 мая в 11:34
Babyliss pro ionic caruso
ИНЬэтовамниЯНЬ• 29 мая в 11:36
Беріть фен з професійної лінійки з потужним потоком, вузьким соплом і режимом холодного повітря. Сушіть завжди в напрямку від коренів до кінчиків, кожну сушку завершуйте холодним повітрям. Керамічна кругла розчіска типу Олівія Гарден теж помічна штука. Ну, і нормальний професійний шампунь, бальзам на постійній основі.
Все в комплексі працює.
Попихтю та й годі• 29 мая в 11:39
Для мене важливо окрім потужності, іонізації ще вага, тип двигуна краще AC або
BLDC. З вашим бюджетом можна взяти професійний Parlux , Babyliss, Gamma.
Чижик Пижик• 29 мая в 11:42
У меня Parlux Professional Hair Dryer 3500 SuperCompact Ceramic + Ion Black.
До этого пользовалась таким же, но 3200, послужил мне 15 лет и сдох.
Другой вариант рассматривать не хотела, купила такой же, только 3500.
No problems• 29 мая в 11:49
А до 2000 можно купить хороший фен ?
З бісиками• 29 мая в 11:50
У меня Coifin Korto, я им очень довольна. Сушу на браш густые волосы почти до талии
Попихтю та й годі• 29 мая в 11:53
Ответ дляNo problems
А до 2000 можно купить хороший фен ?
Так, babyliss є до 2000
іронічна антитеза• 29 мая в 11:56
Gama
Багато класних перукарів користуються
Йосип_молодий• 29 мая в 12:08
Babyliss класні,але мабуть найгарячіші. Подивіться в бік Parlux
Як_наготую...• 29 мая в 12:19
Ответ дляЯ тертий жук
Babyliss pro ionic caruso
Підтримую. Купила собі минулого місяця, задоволена
вре_Динка• 29 мая в 12:29
Парлюкс альон. Був у мене до дайсонів- залишила як гостьовий, не хочеться віддавати нікому🤐

Уже є більш потужніші, тому мабуть можна і їх
Госпожа_тамагочи• 29 мая в 13:30
Ответ дляЗ бісиками
У меня тоже такой фен,довольна на 100%.