Альфред Шнитке• 24 апреля в 01:00

Тариф на телефон за 1990 грн на рік, вигідно?

Пропонують безліміт у мережі і безлімітний Інтернет в Україні, 300 хв на інших операторів по Україні, а також у роумінгу в країні перебування.
Душа компанії• 24 апреля в 01:03
Безлімітний інтернет то фейк.Там є обмеження, після якого швидкість впаде до такої, що навіть фото не відкриватиметься,тільки текст.Прочитайте уважно умови.

автор Альфред Шнитке • 24 апреля в 01:04
Ответ дляДуша компанії
Дякую за попередження, знайду умови)
автор Альфред Шнитке • 24 апреля в 01:06
Ответ дляДуша компанії
Про цей тариф йдеться
Кошка Мурка• 24 апреля в 01:09
Ответ дляДуша компанії
Що ви таке пишете?
В мене повністю безлімітний інтернет і нічого нікуди не падає.
Душа компанії• 24 апреля в 01:14
Ответ дляАльфред Шнитке
Про цей тариф йдеться
В них на сайті 50Гб в цьому тарифі на нормальній швидкості. Далі швидкість знижується до 0.8Мбіт/с.
Якщо вас 50Гб на місяць влаштовує,то 1990грн норм ціна.
Пік Антна• 24 апреля в 01:12
Це взагалі шара. В мене такі ж умови але за 260 в міс
Душа компанії• 24 апреля в 01:14
Ответ дляПік Антна
Без акції цей тариф коштує 3220грн на рік.
1990грн,це персональні пропозиції.

Пік Антна• 24 апреля в 01:14
Ответ дляДуша компанії
1990грн,це персональні пропозиції.
Так я ж і кажу - шара
автор Альфред Шнитке • 24 апреля в 01:14
Ответ дляДуша компанії
50 це дуже багато!
Я зараз 15 ГБ маю в місяць і використовую 5 максимум. Дуже повільно йдуть...
Вам дякую за інформацію, що знайшли
Душа компанії• 24 апреля в 01:16
Ответ дляАльфред Шнитке
50 це дуже багато!
Вам дякую за інформацію, що знайшли
Тоді ок!
Мизимец• 24 апреля в 01:24
Мне предложили за 920 вроде. На год. Оплатила. Водафон.
Теперь жду предложений от киевстара.
Вот вчера прислали смс 700 грн на полгода. Думаю,дорого или нет?
автор Альфред Шнитке • 24 апреля в 01:33
Ответ дляМизимец
Теперь жду предложений от киевстара.
Ого, то виходить ви 77 грн в місяць платите! Думаю, таку пропозицію мені не скоро запропонують...
Тому вже краще цей брати😉
А Київстаром не користуюся. Кажуть, що він дорогий і постійно дорожчає. Но 700 грн за пів року, то небагато.
Якщо порівнювати, що зараз взагалі з мене друть 420 грн на місяць
Звичайно, інший оператор.
Астоновитесь!• 24 апреля в 01:47
Ответ дляАльфред Шнитке
Тому вже краще цей брати😉
Звичайно, інший оператор.
У моєї доньки от тільки закінчився річний пакет за 380 грн на рік. Ото шара. Зараз пропозиція була 1000 грн на рік - 30 гб і 800 хв на інших операторів, водафон безлімітний. Погодилась, бо після подорожчання навряд чи запропонують краще. Мені ж у лютому підключили за 680 грн на рік
Сама не знаю• 24 апреля в 02:41
Пошёл тот водафон в жопу .из за него проблемы с сбу
Пез Году Неделя• 24 апреля в 03:16
Ответ дляАстоновитесь!
А в каком городе такий атракцион щедрости?
Мне ни разу ничего подобного не предлагали и никому из нас в семье.
Мизимец• 24 апреля в 03:47
Ответ дляАстоновитесь!
У мене на другому номері до червня такий пакет. 360 наче грн,на рік.
Я просто не поповнюю по півроку,ото мені і шлють різні пропозиції
Мизимец• 24 апреля в 03:48
Ответ дляПез Году Неделя
Попробуйте не поповнювати рахунок. І вам будуть пропонувати
Сумка з негодою• 24 апреля в 05:05
Ответ дляМизимец
Теперь жду предложений от киевстара.
Поділіть 700 на 6. Дорого?)
Я нещодавно такий самий тариф підключила.
Маурита• 24 апреля в 05:48
Ответ дляКошка Мурка
Що ви таке пишете?
Написали все правильно. Я смотрела фильмы на безлимите, через 4 дня мне написали, что у вас большой трафик пополните Гб или скорость упадет и да упала и никаких фильмов больше))

Маурита• 24 апреля в 05:50
Ответ дляМизимец
Київстар не присилає. По півроку і більше не поповнювали (за кордоном)
lelik bolik• 24 апреля в 06:11
, Третий год по одному номеру у меня год без абонентской платы. В этом году 360 гривен заплатила, прошлый 450 был. Перед этим вроде тоже 360. Сейчас на втором номере предложение висит за 1200. Папе подключили вчера пять месяцев за 499 гривен
Элька-Карамелька• 24 апреля в 07:11
купила за1200 там 30 ГБ.мне хватает.
смотрите условия тарифа.
Залізний кіготь• 24 апреля в 07:13
А Київстар також присилає пропозиції на рік та 6 місяців? Мені ніколи не пропонували. Но я як лох платю щомісяця.
Просто тільки від Водафон таке чую
Паратруперсупер• 24 апреля в 07:36
Ответ дляАльфред Шнитке
Про цей тариф йдеться
для обычного человека - да , читать новости , форум и т д .
для активного пользователя - нет
КондуктЕр тролейбуса• 24 апреля в 07:38
Ответ дляМизимец
как можно не пополнять счет?
а звонить как?
это если второй номер только, но два номера содержать в наше время уже не про экономию
Пугачиха• 24 апреля в 07:42
Ответ дляЗалізний кіготь
Просто тільки від Водафон таке чую
Тоже таких предложений не поступало от Киевстар
Сумка з негодою• 24 апреля в 08:14
Ответ дляМаурита
Присилає, в мене Київстар.
Платила 125грн. Вони вирішили підняти до 190.
Після неоплати буквально через 2 дні прислали ’1000 на 6 міс’, а ще через 2 тижні ’тариф зі знижкою 30%, 700 за 6 міс’.
Маурита• 24 апреля в 08:13
Ответ дляСумка з негодою
Присилає, в мене Київстар.
Нажаль нам (чоловік я і діти жодного разу не присилали)
Пез Году Неделя• 24 апреля в 08:17
Ответ дляМизимец
А я и не пополняла. Максимум, чего добивалась - после истечения года без абонплат предлагали пару месяцев со скидкой 50 %.

Про город не просто так спрашивала. У нас в Сумах Водафон буквально у всех и я знаю, что в других регионах часто лучше предложения бывают.
сама себе прекрасная• 24 апреля в 08:49
Ответ дляМизимец
Теперь жду предложений от киевстара.
Можете показать для киевстар предложение , плз ?