Чарівна патика• 31 мая в 18:23
Дитячий візочок
Матусі з досвідом, підскажіть як бути. Дитині скоро рік. Купували візок adamex 2в 1, люлькою так і не користувалися. Їздили прогулянковим блоком. Зараз задумуюсь цю продати та поміняти на просту прогулянкову коляску( типу carrelo і т.п.). Чи є сенс міняти? Прогулянкові дійсно легші в управлінні?ще враховуючи те, що у нас бездоріжжя, нехочу поміняти шило на мило. У нас на візочку колеса надувні , уже пробивалось один раз переднє, замінити було трохи проблемно. Думаю, можливо на підшипниках буде краще?
Творю чудеса• 31 мая в 18:40
По бездоріжжю поворотні колеса (які зазвичай у візочків) то буде жах…
Замість надувних коліс краще дивіться з іншими. Зараз варіацій багато.
У меня тоже была Адамекс, продала купила Карелло браво. Ну амортизация значительно хуже, если ребенок ещё спит в коляске, то думаю менять пока не стоит. В управлении Адамекс была легче, хотя сама по себе и тяжёлая. Из плюсов Карелло небольшой вес и то, что легко складывается
Невловимий Джо• 31 мая в 19:52
Ответ дляSunrise23
Скажіть будь ласка, колір вигорає швидко?
Чарівна патика
• 31 мая в 19:56
Ответ дляSunrise23
Дякую!
Идеальная оптимистка• 31 мая в 20:21
Залиште цю і не морочте голову. Спробувала безліч варіантів бо троє дітей і варіант не морочити голову найвигідніший. Всі малі трості будь які навіть самий топ не мають амортизації в управлінні таке собі щастя. В тц це так варіант, а по бездоріжжю зовсім ні.