Пищалка• 31 мая в 21:04
Какой крем под подгузник реально помогает при раздражении?
Действует быстро и не вызывает аллергию?
Ластовиння• 31 мая в 21:04
Бебхен с ромашкой,но при условии,что высыпаеия не кандидоз,а просто опрелости
Ласкове телятко• 31 мая в 21:25
Плюс за судокрем. І за можливості не залишати дитину надовго в мокрому підгузнику. Якщо дитина сходила по маленькому чи великому - відразу мити теплою водою та міняти.
Бджолина королева• 31 мая в 21:49
Жоден крем не допоміг, а я перепробувала штук 7 точно. І деситин, і судокрем, і ще...
Допомогла звичайна дешева присипка українського виробництва (у складі є крохмаль) і зміна підгузків з памперс на хагіс (і ті, і ті були середнього цінового сегменту, не найдешевші і не найдорожчі з лінійки). Бо то виявилася реакція на віддушку у памперсів.
Що цікаво, саме на розмір 3-ку, у 2-ці точно такій же трохи інший був склад і не було такої реакції. Памперс ектів бебі тоді вони називалися.