Столічна штучка• вчера в 21:01

Може ця ситуація вже поставить крапку у війні?

Люди не задоволені, мітинги, військові в тредс пишуть про масові сзч.
Може це і добре
ЖенаАйтишнеГа• 2 часа назад
Було б добре, але це точно не кігець війні.

Самохвалова• 2 часа назад
як недовольство людей може закінчити війну, ви зовсім того....?
Аноним_• 2 часа назад
А что бомбить перестанут ?
Не рахую, а вважаю• 2 часа назад
Святая простота!
Коник-стрибунець• 2 часа назад
Типа от нашей страны только зависит, закончится ли война
Скорая помощь• 2 часа назад
Поясните как сзч поставит точку в войне? Цели войны будут достигнуты?
кураГАЛЯ• 2 часа назад
Вряд ли войну остановят, это не в их интересах (тех кто хочет продолжения) потому что на ней обогащаться можно, а люди же ничего сделать не смогут
Регионщица• 2 часа назад
Ну тредс это серьезно конечно
Аноним ФЕЯ• 2 часа назад
Пока будет зеленая плесень - будет война.

Посудомойка• 2 часа назад
Наоборот, этот федоровский митинг показатель того, что ужесточается все.
Там-тарарам• 2 часа назад
Ответ дляАноним_
А что бомбить перестанут ?
Ну росія , якщо не буде супротиву, захопить, що хоче і буде кінець війні.
кураГАЛЯ• 2 часа назад
Ответ дляСамохвалова
Автору проще верить, чем мыслить и сопоставлять всё. Ну пусть лучше так, чем кукуха улетает и на всё опускаются руки
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляАноним_
А что бомбить перестанут ?
Ага, люди ж на мітинг вийшли. Хто ж буде мітинг бомбити
Читаю тут теми, і розумію, що у деяких людей замість мізків солома...
Марічка• 2 часа назад
Ответ дляСамохвалова
Волога мрія орків: українці добровільно йдуть у їх концтабори і на знищення цілими сім´ями. На їх місця завозяться ’хароші руські’, і ’наваросія вернулась в радниє пєнати’.
Ну так ай подр...чать убогі. На більше вони неспроможні.
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
поки буде жива бліда бункерна міль, буде війна.
Кусюче сонечко• 2 часа назад
А потім маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу
Там-тарарам• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Є які вірять, що війна тільки через нашу владу, бо вони так хочуть.
Та_шо_ж_таке• 2 часа назад
Йобнуте.
Минулого року теж були протести, коли набу розформували
Марічка• 2 часа назад
Ответ дляСкорая помощь
Для автора теми - так. Усє целі есвео дастігнути - Україна окупована, таким запрданцям як вона ще й віджату у розстріляної української сім´ї квартирку виділять. Навіть з речами. З дитячими іграшками. І навіть з туалетом у приміщенні, для орків це диво.

Аноним ФЕЯ• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Одинаково несут ответственность за войну и зеленая плесень и ’блида бункерна миль’.
Ласунка• 2 часа назад
Так, авториця. Трупін хуйло переседентович подивиться і вирішить, досить вже. І забере свої окурків з нашої країни. І всіх, кого спасать прийшов.
Все ж просто
Манкоголік• 2 часа назад
Блин, охуенно без мозгов живётся, наверное. Да, автор?
ВЫВсеВрете• 2 часа назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
Серйозно? Агресор і той, хто захищається, несуть однакову відповідальність? Ви хвора.
Там-тарарам• 2 часа назад
Ответ дляКусюче сонечко
Доречі схоже, що вуха в цих протестів шоколадні.
кураГАЛЯ• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
И после его смерти тоже самое будет, потому что там таких как он, целый подряд, который верит в сказания Киселева и забыла как её та что у них по новостям языком шо попало плещит за Украину
Ласунка• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Там вата
Марічка• 2 часа назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
То невже відповідальність за другу світову однаково на сталні і гітлері?
Отчебучкина• 2 часа назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Йобнуте.
Картонные протесты… что-то по другим вопиющим фактам протестов не наблюдалось
Марічка• 2 часа назад
Ответ дляВЫВсеВрете
Вона на роботі, пише що сказали. Точніше, за що платять)
Аноним ФЕЯ• 2 часа назад
Ответ дляМарічка
Читайте книги по истории.