Форс мажор• Изменено 01 июня 2025

Просто відкрийте ФОП і платіть податки. Хто тут давно ФОП, поділіться

поділіться будь ласка, як це легко ’так просто відкрити ФОП і працювати’, як тут дуже люблять радити.

Я вже 3 роки ФОП, і за цей час хто тільки мене не нагинав. І той же НоваПей зі своїм фінмоніторингом і вимогою тонни папірців, і банк якому теж виявляється(!) треба показати купу документів (які тобі давати ніхто не хоче), щоб твої офіційні кошти не заблокували за ’сприяння тероризму’, і власне сама податкова. Хоча ніяких порушень нема, але у них фантазія бурхлива, знайдуть що вигадати. І некомпетентні бухгалтери, які за твої ж гроші додають косяків.
Мені не шкода 4 тисячі в місяць, я готова і 8 заплатити, тільки б щомісяця не вигадували нові ’покращення’, зміни заднім числом і ’переосмислення старих законів’.

Так у мене тільки торгівля онлайн. Маю знайомих з офлайн магазинами, так там гемор з перевірками ще більший. Особливо з початку року.

Поділіться і ви, щоб мами в декреті, яким рекомендують ’просто відкрити ФОП’ розуміли свої перспективи.
І хто закривав, теж розкажіть. Думаю у вас теж є цікаві історії
Позитивна• 01 июня 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Які два рахунки, якщо 1 Прізвище отримувача, код?))
Умовно, якщо 400 тис. в місяць пройде через ПриватБанк, то він Вас може заблокувати і запитати про легальність походження коштів.
А якщо в місяць пройде 200 тис. через ПриватБанк а 200 через Моно (наприклад) то у Вас не виникне проблем. До чого тут одне прізвище? Звісно, що в рамках лімітів ФОП.
А я нівроку• 01 июня 2025
Ответ дляЧукИГеки
Здасьте... Portmone
Здравствуйте. Пользуюсь только НоваПей для наложки. А что такое Портмоне?
А я нівроку• 01 июня 2025
Ответ дляПозитивна
А на один ФОП можно две карты применить? Я не разбираюсь пока
ДинамоКит• 01 июня 2025
Ответ дляТоска в носках
Много лет работаю как фоп и знакомые тоже, ни у кого проблем нету
Я тоже ФОП, но у меня доход до 100 тыс, поэтому работаю официально и налоги плачу. А зачем человеку, продающему раз в сто лет свою б/у одежду открывать ФОП?
Позитивна• 01 июня 2025
Ответ дляА я нівроку
Кількість рахунків необмежена, основне працювати в межах ліміту. Тобто надходження на всі рахунки плюсуються.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 июня 2025
Ответ дляФорс мажор
я не пишу порад людині з оборотом в 10 тисяч ’так відкрийте і працюте офіційно’, мені це видається просто знущанням над тими, хто не розуміє що його чекає.
і від вас порад не просила.
авто , я закрыла...знущання, особенно от сум бюджетов верха
Как нефиг делать• 01 июня 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Открыть фоп не проблема. Проблема мелким торгашам платить обязательный налог раз в 3 месяца, помимо того процента от продаж. Когда продаж нет.
Я відкрила 3 групу, з кожної продажі 5%.
Нема продажів, нема податків
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 июня 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Хто не може відкрити ФОП - нехай не продає. Вважаю, що покупець має бути застрахований, а не так, що ой я так трохи торгую в декреті а шотакова. Обміну нема, повернення нема, дякуйте що взагалі відправили. В інста таких купа.
в Испании а ’ш такого’ до 7000 евро в год.может лимиты человеские поставить людям
ЧукИГеки• 01 июня 2025
Ответ дляА я нівроку
Портмоне - для оплатьі услуг в Интернет. Вьі коммуналку как платите?
Я - через Портмоне плачу. И принимаю платежи от клиентов тоже.
Чудовий каламбур• 01 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Анонім Секретар• 01 июня 2025
Ответ дляПозитивна
До чого тут блокування при наявному ФОП і в його лімітах?? Ділити на 2 рахунки немає ніякого сенсу. Приват нічого не блокує а спочатку дзвонить і просить принести ФОП. І у вас є ібан, фони ітак знають що ви ФОП. Якась єрунда
А я нівроку• 01 июня 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Нема продажів, нема податків
А какой там лимит?
А я нівроку• 01 июня 2025
Ответ дляЧукИГеки
Коммуналку хозяевам скидываем. , А через Приват вроде отец платит. Портмоне не пробовали.
А как платежи наложенные настроить через Портмоне. Оно чем лучше по сравнению с Новапей?
Как нефиг делать• 01 июня 2025
Ответ дляА я нівроку
А какой там лимит?
10 млн
ДинамоКит• 01 июня 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Нема продажів, нема податків
але щомісяця треба заплатити 1700 грн ЄСВ
Вредняжка• 01 июня 2025
Ответ дляА я нівроку
вас заклинило на этом портмоне?

человек оказывает услуги и получает оплату через этот сервис
к вашим наложкам он никакого отношения не имеет
Чарівне зіллячко• 01 июня 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Нема продажів, нема податків
А как же есв?
90x60x90• 01 июня 2025
Ответ дляА я нівроку
У вас як і фізособи може бути декілька карток в різних банках. ФОП теж може відкривати рахунки в декілька банках.
Лукава Кішка• 01 июня 2025
Ответ дляЗнаю бакси
розкажіть предметніше, що до вас мала податкова? а то загальні фрази ні про що
Мне еще про банк интересно . 30 лет веду ФОПов - ни разу ни один банк не требовал подтверждающих документов на деньги , зашедшие на рассчетный счет ФОПа .
Как нефиг делать• 01 июня 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
А как же есв?
Так це ж податок не з доходу, а трудовий стаж.
ЧукИГеки• 01 июня 2025
Ответ дляЛукава Кішка
У меня просили для платежей на валютньій счет. По Украине - никогда.
Позитивна• 01 июня 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Тут вище писала ФОП про блокування банком зареєстрованого ФОПа, я не про фіз особу пишу. Якщо ФОП підпадає під фінионіторинг банку тоді вони можуть просити багато папірців, не тільки витяг про реєстрацію.
Лукава Кішка• 01 июня 2025
Ответ дляЧукИГеки
Ну , на валюту и у юриков просят , это нормально . А чтобы по гривневым оплатам - первый раз слышу .
Анонім Секретар• 01 июня 2025
Ответ дляПозитивна
Я ще раз пишу, ділити на рахунки немає сенсу якщо це ФОП. Ну немає. Банку пофіг ваші кведи і тп. Які папірці вони запросять?)
Позитивна• 01 июня 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Я чула про таке, але це треба умудритися. Це наприклад, якщо декілька місяців немає доходу, а потім за один місяць пройде річний ліміт ФОП. Тоді можуть виникнути питання.
Лукава Кішка• 01 июня 2025
Ответ дляПозитивна
Ну , мне такие уникумы не попадались , слава Богу . Действительно , нужно умудриться .
Позитивна• 01 июня 2025
Ответ дляАнонім Секретар
На легальність ведення діяльності. Якщо проходить за місяць річний ліміт ФОП вони запросять!
Так само в кожному банку свої ліміти на приймання оплати, наприклад, на карту-ключ. Не більше 100 тис. в місяць в межах банку. Більше- заблокують! Я знаю про що пишу.
Лукава Кішка• 01 июня 2025
Ответ дляПозитивна
Ничего они не блокируют за приход больше 100 тысяч . Приват - точно нет . У меня у нескольких ФОПов приход в месяц 250 - 300 тысяч каждый месяц . За 15 лет , что их веду , ни разу ничего не блокировали и никаких документов не просили . Ну , если за 1 месяц придет 3 - 4 миллиона , то , конечно , могут и попросить , наверное .
Позитивна• 01 июня 2025
Ответ дляЛукава Кішка
На карту -ключ!!! На IBAN не блокують.
Лукава Кішка• 01 июня 2025
Ответ дляПозитивна
На карту -ключ!!! На IBAN не блокують.
Карта-ключ - это просто карта к IBAN для снятия наличных ( вместо чековой книжки ) . Не блокируют ее .