Форс мажор• Изменено 01 июня в 16:09

Просто відкрийте ФОП і платіть податки. Хто тут давно ФОП, поділіться

поділіться будь ласка, як це легко ’так просто відкрити ФОП і працювати’, як тут дуже люблять радити.

Я вже 3 роки ФОП, і за цей час хто тільки мене не нагинав. І той же НоваПей зі своїм фінмоніторингом і вимогою тонни папірців, і банк якому теж виявляється(!) треба показати купу документів (які тобі давати ніхто не хоче), щоб твої офіційні кошти не заблокували за ’сприяння тероризму’, і власне сама податкова. Хоча ніяких порушень нема, але у них фантазія бурхлива, знайдуть що вигадати. І некомпетентні бухгалтери, які за твої ж гроші додають косяків.
Мені не шкода 4 тисячі в місяць, я готова і 8 заплатити, тільки б щомісяця не вигадували нові ’покращення’, зміни заднім числом і ’переосмислення старих законів’.

Так у мене тільки торгівля онлайн. Маю знайомих з офлайн магазинами, так там гемор з перевірками ще більший. Особливо з початку року.

Поділіться і ви, щоб мами в декреті, яким рекомендують ’просто відкрити ФОП’ розуміли свої перспективи.
І хто закривав, теж розкажіть. Думаю у вас теж є цікаві історії
Чарівне зіллячко• 01 июня в 16:08
Открыть фоп не проблема. Проблема мелким торгашам платить обязательный налог раз в 3 месяца, помимо того процента от продаж. Когда продаж нет.
Вредняжка• 01 июня в 16:09
Не обращайте внимания на идиотов. Они просто не понимаю, о чем рассуждают.
ЧукИГеки• 01 июня в 16:10
Я ФОП 19 років, бухгалтерію веду сама.
Послуги, працюю з Портмоне, з НоваПей - ні.
Вредняжка• 01 июня в 16:11
Ответ дляЧукИГеки
Я ФОП 19 років, бухгалтерію веду сама.
У вас неревалентный случай. Товарка намного геморройнее.
Яичница с беконом• 01 июня в 16:12
Автор, не нужно так страдать, закрывайте ФОП и идите на кассу в АТБ, там этих всех ужасов нет.
Неваляшкина• 01 июня в 16:13
Фоп с 2002 года была в Донецке. В связи сами знаете чем, в январе 2017года припинила діяльність.
Но обнаружила долг по по единому налогу 11 тыс, не ЕСВ как сейчас напишут.
автор Форс мажор • 01 июня в 16:14
Ответ дляЯичница с беконом
я не пишу порад людині з оборотом в 10 тисяч ’так відкрийте і працюте офіційно’, мені це видається просто знущанням над тими, хто не розуміє що його чекає.
і від вас порад не просила.
А я нівроку• 01 июня в 16:14
Ответ дляЧукИГеки
Я ФОП 19 років, бухгалтерію веду сама.
А що за портмоне?
Шумелка Мышь• 01 июня в 16:14
Приведите конкретные примеры, у всех же разная деятельность, вполне вероятно что кто-то с такими сложностями действительно не сталкивался. И какой банк? Про «содействие» например, это при внешнеэкономической деятельности? Или как объясняют?
Тоска в носках• 01 июня в 16:15
Много лет работаю как фоп и знакомые тоже, ни у кого проблем нету
автор Форс мажор • 01 июня в 16:16
Ответ дляШумелка Мышь
Приват. Просто мій оборот в місяць (все в межах законних лімітів) для них видався надто великим, типу може це я терористичні гроші відмиваю
Анонім Секретар• 01 июня в 16:18
Ответ дляФорс мажор
і від вас порад не просила.
Хто не може відкрити ФОП - нехай не продає. Вважаю, що покупець має бути застрахований, а не так, що ой я так трохи торгую в декреті а шотакова. Обміну нема, повернення нема, дякуйте що взагалі відправили. В інста таких купа.
НуКаНаКа• 01 июня в 16:18
Фоп 10 лет. В 2021 второй открыли. Работаем честно
А я нівроку• 01 июня в 16:19
Ответ дляАнонім Секретар
А если товар б.у. - то какой возврат? А мне на Проме надо теперь с ФОПом только продавать! Хоть и заработок небольшой, а иначе теперь никак !
Яичница с беконом• 01 июня в 16:19
Ответ дляФорс мажор
і від вас порад не просила.
Вы создали тему на общедоступном форуме, под анонимом, чтобы услышать мнения других людей. Слушайте. Если вы не пребывали в коме во время регистрации ФОП и вам не угрожали физическим насилием за попытку закрытия вашего ФОПа, то в чем здесь драма? Вам тяжело? Закройтесь и устройтесь на работу, которую сможете выполнять. Ваш опус это что-то из разряда садо-мазо, когда человеку трядно-плохо-тяжко-важко, но он прожолжает страдать, вместо того, чтобы от этого избавиться.
Чарівне зіллячко• 01 июня в 16:20
Ответ дляАнонім Секретар
Ок, а как насчет тех кто б/у продает? Это смешно, нигде в мире это налогом не облагается.
Анонім Секретар• 01 июня в 16:20
Ответ дляА я нівроку
Причем тут товар бу? Речь о продажах как работе.
Да, на проме нужен фоп. На олхе продавайте свое бу
А я нівроку• 01 июня в 16:20
Чеки им блин надо выдавать и налог платить с бэушных товаров. Раньше нормально продавала 2 года просто наложкой с Новапей
Позитивна• 01 июня в 16:20
Ответ дляФорс мажор
і від вас порад не просила.
Для когось простіше вивчити інформацію і відкритись офіційно, для когось простіше працювати в темну в казати, що я нічого не розумію в тих пРРо.
Тут немає універсальної поради. На початку було важкувато все освоїти, але зараз я тільки рада, що не потрібно нічого вигадувати з кабінетами на родичів в новій пошті і так далі. Бо було давно зрозуміло, що кільце звужується і не буде стільки інстаграм бізнесменів, які ні копійки не сплачують податків.
ЗаведУющая• 01 июня в 16:21
Ответ дляФорс мажор
і від вас порад не просила.
Не тягнеш-закривайся.
Не тямиш-найми когось.
А я нівроку• 01 июня в 16:21
Ответ дляАнонім Секретар
Так это и есть моя работа! Вещи б.у. на Проме продаю И выручка не более 20 тысяч максимум в хороший месяц
Теперь им ФОП надо и чеки выписывать
ЗаведУющая• 01 июня в 16:21
Ответ дляА я нівроку
А що за портмоне?
Анонім Секретар• 01 июня в 16:22
Ответ дляА я нівроку
Теперь им ФОП надо и чеки выписывать
Как это работа и не плачу налоги? Просветите. Ваша выручка - сугубо ваши проблемы.
Позитивна• 01 июня в 16:22
Ответ дляФорс мажор
Відкрийте два рахунки, три.
В банків теж стоїть завдання моніторити, за це їх штрафують. Якщо друга група і навіть ліміт більше 6 млн., то не бажано більше 400 тис в місяць отримувати платежів.
Знаю бакси• 01 июня в 16:23
розкажіть предметніше, що до вас мала податкова? а то загальні фрази ні про що
Позитивна• 01 июня в 16:24
Ответ дляА я нівроку
І на промі, і на олх.
А я нівроку• 01 июня в 16:24
Ответ дляПозитивна
І на промі, і на олх.
На ОЛХ перестала продавать, там намноого меньше продаж чем на Проме
Анонім Секретар• 01 июня в 16:29
Ответ дляПозитивна
Відкрийте два рахунки, три.
Які два рахунки, якщо 1 Прізвище отримувача, код?))
Чудовий каламбур• 01 июня в 16:29
Сейчас 2 группа в месяц 4160 грн налогов.
Нет, мне не выгодно
ЧукИГеки• 01 июня в 16:32
Ответ дляА я нівроку
А що за портмоне?
Здасьте... Portmone