Папобус• 01 июня 2025
Кто практиковал Хоопонопоно? Вам помогло? Расскажите свои истории, что изменилос
Відповів всім• 01 июня 2025
В мене знайома зʼїхала розумом з цим хоноонопоно, неможливо спілкуватися. Єдине, що розлучилась з чоловіком, продала квартиру 3км, зʼїхала в 1км і розвивається далі в цьому напрямку за гроші від квартири, було ще до війни діло.
Вже роки півтори не бачила її.
Але вона нам мізки промивала цим хоопонопоно.
Вже роки півтори не бачила її.
Папобус
• 01 июня 2025
Ответ дляВідповів всім
Вже роки півтори не бачила її.
А в чем проявляется невозможность общаться , как она себя ведет ?
Відповів всім• 01 июня 2025
Ответ дляПапобус
Навʼязливо, з висловами з тих відео і медитацій (як воно там правильно, вже не памʼятаю). Всі розмови зводились, ви не так кажете, мислите і тд.
Як зустрічались так розмови були лише про це. Ще вона чомусь перестала їсти заичайну їжу, були якісь експерименти з виключенням одних потім інших продуктів. В цілому нам стало складно спілкуватись і не цікаво
Папобус
• 01 июня 2025
Ответ дляВідповів всім
Ужас
долой_лама• 01 июня 2025
ой, я помню увлеклась ней лет 7 назад, прочитав ’Жизнь без ограничений’, каких-то чудес не заметила, но для снятие эмоционального напряжения очень даже
Папобус
• 01 июня 2025
Ответ длядолой_лама
Вот и я заметила, что напряжение сходит