Бесбардак• Изменено 02 июня 2025

А яка ваша думка...про те що чоловік

До знайомства з вами себе задовільняв сам (дрочів) 32 роки йому, а тепер коли ви почали зустричатись є секс, але починаю помічати через 6 місяців, що він всеодно переодично це робить (дрочить)...виявляю, це тому що він мене не так вже хоче...мене це принижуєніби я якась не така...
Белая котичка• 02 июня 2025
Это уже у него на практике и в подсознании как вам чая попить с утра,так что норумль
Баррикадница• 02 июня 2025
Це ви себе принижуєте
автор Бесбардак • 02 июня 2025
Ответ дляБаррикадница
Це ви себе принижуєте
Чим...я розумію що він це робив до мене і зараз маючи стосунки зі мною мавби цего не робити...
автор Бесбардак • 02 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
Тоді виходить...що і секс зі мною і не так вже потрібен
КрестьянинДиор• 02 июня 2025
Ответ дляБесбардак
мав би, але ж робить. нахіба вам той дрочер ?
Котогосподиня• 02 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Бо іноді хочеться не заморочуватись чиїмись ерогенними зонами, а банально розрядки. Він же не коханку завів. Мастурбація і порно це норм, звичайно якщо це не 70% усіх оргазмів))
Белая котичка• 02 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Ну он так больше удолеьвоояется,вы ему в папку даёте?минет делаете? Вот он и ищет на порно сайтах то чего вы ему не можете дать
Баррикадница• 02 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Схерали?
Love_Love_Love_• 02 июня 2025
Нашо випишете І замість И і навпаки?
Вбигудях• 02 июня 2025
На мою думку нормальний секс повинен тривати десь годину, мінімум пів години. 30-40 хвилин прелюдія, далі коітус. Секс потрібен кожного дня. А тут діти, робота, побут і взагалі треба якось час проводити, просто спілкуватись. У дорослому житі іноді цієї години на секс просто немає

Якщо ж у вас із вільним часом все гаразд, то дійсно повинен бути нормальний секс
Вбигудях• 02 июня 2025
Ось що ще подумалось Вашому чоловіку може бути фізично важко робити довгу прелюдію і тому він сачкує. Хай віджимається, качає руки та прес
Сплюшка• 02 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Ви не розумієте. В більшості вони так роблять в стосунках, просто не кажуть про це. А так, секс не всі фантазії закриває, та ще й не завжди може бути тут і зараз. Так що не переймайтесь.
Краля-Галя• 02 июня 2025
Якщо йому хочеться кожного дня, а такої частоти сексу немає, то навіщо терпіти? Щоб що?
Дама с заначкой• 02 июня 2025
Ответ дляВбигудях

Жесть, який же це нормальний? Пять хвилин і спать) оце норма. А не годинами тертись.
Cammom• 02 июня 2025
’виявляю, це тому що він мене не так вже хоче...’
Ви знаєте точно? Чи зробили висновок тільки по тому, що вже вас так не хоче? З часом все приїдається, і секс також
Вбигудях• 02 июня 2025
Ответ дляДама с заначкой
Усі люди різні, хтось купує дороге вино на свята, а хтось дешеву горілку. Я вважаю що ви багато втрачаєте, прелюдія - це дуже важлива частина сексу. Чому саме тертись? Масаж із використаням єфірної олії, просто як приклад. Все це добре розписано у інтернеті. Мені дивно пояснювати такі речі дорослим людям
Дама с заначкой• 02 июня 2025
Ответ дляВбигудях
То вже кому як, я не люблю прилюдій, куні ненавиджу, отримую оргазм від класичного сексу хвилин за 5 максимум, я мала такого до шлюбу хлопця що по півгодини не міг закінчити, то бігла далі чим бачила. З чоловіком все ідеально, секс щодня а той не по разу, ото б годинами ми там займались, не дай Бог.
Чумачечая_• 02 июня 2025
Если дрочка не мешает сексу и происходит не часто- то ничего ужасного в этом нет.