Доль Чекомбана• 02 июня в 10:11
Після масажу обличчя вилізла вена на повіці.
Массажі роблю не вперше
Але після чергового масажу в мене вилізла вена що проходить по повіці і до зони росту волосся
Я спитала майстра, каже за кілька годин пройде.
Пойшов тиждень. Ця вена трохи заспокоїлась але коли хвилююсь, чи напружене обличчя ця вена виступає і прям як пульсує.
От як варикозні вени
Мене задовбали питаннями що з тобою, що в тебе на обличчі.
Я написала косметологу - вона каже що не може массажі бути причиною того що виступила вена.
От як варикозні вени
ЗновЗдоров• 02 июня в 10:13
Вам бы к неврологу или флебологу, что толку от косметолога? это даже не врач
Из Кукуева я• 02 июня в 10:13
Вибачте, просто цікавість.
Схудла, носогубні складки жахливо глибокі, хочу спробувати масаж, але ціни кусаються, намагаюсь зʼясувати чи воно взагалі дієве))
Доль Чекомбана
• 02 июня в 10:15
Ответ дляИз Кукуева я
Ви букальний масаж робите?
Я не знаю звичайний масаж руками. Плечі, декольте, обличчя
Из Кукуева я• 02 июня в 10:15
Ответ дляДоль Чекомбана
Зайдемо з іншого боку. В рот вам пальцями лізуть?
Доль Чекомбана
• 02 июня в 10:17
Ответ дляИз Кукуева я
Вибачте, просто цікавість.
В мене схожа проблема, брилі.
То масаж дає непогані результати, але як то кажуть - лице свіжіше, підтягнуте але кардинально проблеми не вирішує.
Як на мене більший результат дають вправи для осанки і плечей ( це я про брилі)
Доль Чекомбана
• 02 июня в 10:17
Ответ дляИз Кукуева я
Ні
Kuziapetrovna• 02 июня в 10:44
Ответ дляИз Кукуева я
Вибачте, просто цікавість.
А які ціни у вашому місті? В нашому від 500 до 700.
Бутербродница• 02 июня в 10:51
У меня такое с возрастом появилось. Вены стали более заметные на висках. Думаю, что это возрастное.
Доль Чекомбана
• 02 июня в 10:57
Ответ дляБутербродница
Печаль😢
Из Кукуева я• 02 июня в 11:59
Ответ дляKuziapetrovna
Теж, найдешевше 550грн, якщо брати курс 10 сеансів одразу