Я на хвилинку• 02 июня 2025

42 оттенок холодный или теплый? Как считаете?

Кнопкотиць• 02 июня 2025
Ответ дляРегионщица
Саме так. Я працюю у видавництві. Хоча я не дизайнер, і кольори не моя спеціалізація, але і з цим стикаюся
Я ж и говорю. Дело практики. Вы хороший специалист♥️
Регионщица• 02 июня 2025
Ответ дляКнопкотиць
Великий стаж
Тоскующая• 02 июня 2025
Ответ дляРегионщица
На око це не завжди можна визначити. Але дизайнери, які працюють з кольорами, роблять їх, часто можуть побачили зразу. Я думаю, що в номері 41 -70С12М. Якщо там і є жовтий, то до 5 одиниць. Це майже оку непомітно.
Я бы не сказала.. это выборка цветов из 42. Про 41 автор не спрашивала.
Регионщица• 02 июня 2025
Ответ дляТоскующая
Я відповідала на пост, де питали саме про 41. Подивіться, яке там було питання.
І що саме ви б не сказали? Я не зовсім зрозуміла вашу відповідь
Куда_бежать• 02 июня 2025
Ответ дляМадамОхмури
С учетом того, что мы не стоим дружною толпою с автором в комнате над кусками ткани и у каждого из нас свои цветовые настройки монитора и экрана смартфона)
не, ну это уже другая история...
Кнопкотиць• 02 июня 2025
Ответ дляРегионщица
Великий стаж
Поздравляю Вас тогда с прошедшим праздником, я и забыла отпраздновать. 🥳
Регионщица• 02 июня 2025
Ответ дляТоскующая
А що таке «вибірка кольорів із 42»? Що це означає?
Куда_бежать• 02 июня 2025
Ответ дляРегионщица
хм, ну вот я не работаю, вижу в 41 немного красного, но язык не поворачивается назвать это ’теплым синим’, сказала бы - синий с фиол. подтоном.
Регионщица• 02 июня 2025
Ответ дляКуда_бежать
Червоно не існує, це складний колір. Є 4 базові кольори:
С- блакитний
М - рожевий ( маджента)
Y- жовтий
К - чорний

Є пантони, номерні відтінки. З них використовують в основному золото, срібло, бронзу і тд.
Саме з них, з чотирьох основних, складаються інші кольори. Так , в 41 є маджента , десь 12-15 одиниць. І я теж написала, що жовтого та мабуть нема або дуже мало ( в 41 кольорі), тому він і йде більше в фіолетову сторону.
А червоний - це М плюс У. Може бути ще трошки чорного, тоді він стаж більш бордовий.
Куда_бежать• 02 июня 2025
Ответ дляРегионщица
С- блакитний
М - рожевий ( маджента)
Y- жовтий
К - чорний

хм, интересно
а в 41м?
Регионщица• 02 июня 2025
Ответ дляКуда_бежать
хм, интересно
а в 41м?
Це я про 41 написала, виправила вже.
А в 42 точно присутня якась кількість жовтого ( Y), тому він і виглядає «теплішим», ніж інші.
автор Я на хвилинку • 02 июня 2025
Ответ дляРегионщица
Це я про 41 написала, виправила вже.
Подскажите пожалуйста, а этот чисто холодный ? Или схож с 42?
Регионщица• 02 июня 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Цей холодніший, ніж 42. Але цілком можливо , що 2-3 одиниці жовтого там є. Але це виходячи з того, що я бачу у себе на екрані)) у вас це може виглядати по іншому
автор Я на хвилинку • 02 июня 2025
Ответ дляРегионщица
Спасибо 🙏
Регионщица• 02 июня 2025
А ті, хто ставлять негативні смайли , можете пояснити чому?
Якщо ви розбираєтеся краще, то напишіть свою думку. Це завжди цікаво
Шалена красуня• 02 июня 2025
Синий и все его оттенки - холодные
6ka4e4ka6• 02 июня 2025