Перловая Кашка• 02 июня 2025
я в розпачі.
14 років браку. останні важкі.
нема дому. робота є, але тимчасова.
чоловік за кордоном.
діти є. достатньо дорослі, але ще діти.
погано морально.
хочу розійтись і ненаважуюсь.
просинаюсь з тривогою.
нема дому. робота є, але тимчасова.
чоловік за кордоном.
діти є. достатньо дорослі, але ще діти.
погано морально.
хочу розійтись і ненаважуюсь.
просинаюсь з тривогою.
Задираю носа• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
він небезпечний і ненадійний. як підліток. важко на нього покластись. відповідальність за все на мені. я в розпачі, він не розуміє мене
Тоді що змушує вас зберігати цей шлюб?
Чому не наважуєтесь на розлучення
Перловая Кашка
• 02 июня 2025
Ответ дляЩаслива Я
вам бы подлечиться немного.
круто) живеш собі своє життя, намагаєшся правильно, робиш, забеспечуєш сім´ю, возиш дітей на море, купляєш авто за свої зароблені кошти, терпиш чоловіка, котрий ще і випити любить. а лікуватись не йому, а мені?)
Перловая Кашка
• 02 июня 2025
Ответ дляМоре Щастя
А кому ? Ви ж самі написали: «я в розпачі», «тривога» і купа інших проблем до яких ви не знаєте з якого боку підійти..
Чи ви думаєте - саме пройде?
ну тут я згодна
Задираю носа• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Навіщо терпіти чоловіка, який ще й випиває?
Не допомагає вам в побуті, не забезпечує...і тп
Щаслива Я• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
ви самі на себе звалили цей тягар. це був ваш вибір.
Море Щастя• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
А так ви тут - щоб переробити свого чоловіка?
Дорослі люди не змінюються . Ви щось переплутали
Перловая Кашка
• 02 июня 2025
Ответ дляЩаслива Я
в мене так склались обставини. я не обирала це
Ответ дляПерловая Кашка
О, так погано, що на море є можливість їхати. Ну то нормально, не всі можуть. Зарплата яка, що ще й машину на арендованій квартирі і з двома дітьми. Можете ще третю роботу знайти. І його родичам матеріально допомагати.
Що вас пов´язує з ним? Проблема не в розлучення.
Задираю носа• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Ну ви обрали раніше в зараз саме цього чоловіка.
Ви ж не обрали адекватного
Перловая Кашка
• 02 июня 2025
Ответ дляЗадираю носа
Ви ж не обрали адекватного
спочатку було інакше
Кукусикиииииии• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Вас силою заміж до нього і як матку використали?
Задираю носа• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
спочатку було інакше
Зараз що вказує на щасливий шлюб у майбутньому?
Є якісь признаки, що буде щастя і гармонія?
Перловая Кашка
• 02 июня 2025
Ответ дляКукусикиииииии
спочатку було інакше
Щаслива Я• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
всі винні, окрім вас. якщо ви це не обирали, то чому б було не розійтися і не обрати краще ? ви 14 років в кайданки були закуті ?
Кукусикиииииии• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
спочатку було інакше
Де він працював? Яка освіта. Чому зараз не працює. Що інакше було?
Море Щастя• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Мені мій бос завжди каже: дивись на табло.
В перекладі: дивись на результат.
Шо отримала - того і прагнула. Бо все відбувається за якійсь період, формується, це тривалий процес. Якшо не хотіла такого результату - треба було його змінювати, час був, але очі закривала. А так… пізно пити Боржомі. Маєте те що маєте і ваша відповідальність у цьому рівно половина , половина - його
В перекладі: дивись на результат.
Перловая Кашка
• 02 июня 2025
Ответ дляЩаслива Я
хто всі?
Перловая Кашка
• 02 июня 2025
Ответ дляКукусикиииииии
бросив універ. працював спочатку на будівництві. потім розробником
Кондуктор маршрутки• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Капець , три роки і я більше не витерпіла, пішла і все добре ! Знайома , до війни тягнула алкаша і безробітька, як війна він до неї третього хоче ....Питання до вас жінок , навіщо ви все тягнете, робити аборти ( бо з презіком погано ) п´єте таблетки, тягнете сумки і все все що вас розбиває ??? Якщо є варіант.
Якщо можете самі заробляти , тим паче ...Вони вас життя зводять а ви їм соплі витираєте ..Так я пройшла через розлучення! Педофіл, ігроман , випивав ( благо війна почалась , тепер крутий мене ) ..Такі не жаліють , їм просто зручно з вами
Кукусикиииииии• 02 июня 2025
Якісь дивні ви. Роботу мужик не може знайти. І аліментів не дає. Похер йому на вас , дітей і компанію. Роботи мужику повно
Щаслива Я• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
хто всі?
обставини та люди, які в тих обставинах вас оточували.
Кукусикиииииии• 02 июня 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Що розробляв. Чому не працює. Ви щось мутите
Кондуктор маршрутки• 02 июня 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Йому зручно, а їй ? 14 років , ладно в СРСР розводитися було складно ..
Задираю носа• 02 июня 2025
Автор, а ви така як зараз були завжди?
Чи це з часом ви стали такою як зараз?
Перловая Кашка
• 02 июня 2025
Ответ дляКукусикиииииии
сайти робив
Кукусикиииииии• 02 июня 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну так вона його жаліє. Додому ж не можна, щоб не мобілізували, там йому складно,бо бухає. Вона така замучена детей на море і його рідним паше. Асясяй. Чого його не бере на море.
Кукусикиииииии• 02 июня 2025
Третього не плануєте? Він може повернутись. Роботу знайти допомогти? Чи зразу чтотищ треба