Ця ситуація не дає мені спокою, але я просто не маю фінансів наймати адвокатів. Як гадаєте, чи є шанс з мінімальними фінансовими витратами подати позов в державний суд на сільську ОТГ?
З мене зідрали 30 тис грн за місце на цвинтарі за поховання мого батька в селі. Начебто в них нові правила - для своїх мешканців - безкоштовно, для інших 30 тис. Але це родинне поховання, там поховані його батьки,він хотів поруч.
Ніде в законодавстві немає платного місця, це незаконно. Я писала їм листи, запити на публічну інформацію. Прийшла відповідь , там мількає така сума, але немає посилання на закон
Fresh_coconut• 03 июня в 09:02
Попробуйте обратиться к юристу или адвокату проконсультироваться для начала что они скажут, а потом только решайте подавать в суд или нет.
Fresh_coconut• 03 июня в 09:08
Ответ дляYaLalina
Просто прізвище мого батька покійного
Это не квитанция то что они вам выслали, это Филькина грамота и реквизиты просто
Моя подружка ховала свою маму в іншому селі,але цього ж ОТГ - безкоштовно. Також мій двоюрідний брат ховав батька в іншому селі, але цього ж ОТГ - теж безкоштовно. Обидва мали київські прописки, як мій папа. Але ж знову ж таки, це родинне поховання, поруч біля батьків