курасаны• 14 мая в 12:52
Тут є юристи, будь-ласка допоможіть?!
Живемо з співмешканцем 15 років, без офіційного шлюбу, родичів першої, другої лінії в нього немає, як в такому випадку буде поділене майно, що оформлене на ньому? Дякую.
Ананомчикус• 14 мая в 12:54
Ответ дляСама не знаю
Ви його вбити зібралися?
15 років прожила і нічого не світить, жінка у відчаї, тре з розумінням ставитись.
Відморожена• 14 мая в 12:55
Теоретично ви можете судитись довго і нудно.
Фактично родичі заберуть майно.
Розписатись - 15 хвилин спрпва
Фактично родичі заберуть майно.
Розписатись - 15 хвилин спрпва
Сама не знаю• 14 мая в 12:55
Ответ дляАнаномчикус
Ну, якщо він ще з нею,то можна вмовити його залишити заповіт
Шалена красуня• 14 мая в 12:55
А третьей линии есть?
Вообще вы можете потом через суд доказать,что вы жили вместе, вели совместный быт. Но это сложно и нервно.
Відморожена• 14 мая в 12:55
Ответ дляСама не знаю
А не легше розписатись?
Шалена красуня• 14 мая в 12:56
Ответ дляСама не знаю
А по завещанию она за недвижимость заплатит налог в 10% от оценки. Поскольку не родственник.
Помогалочка• 14 мая в 12:57
У меня такая же ситуация, но у моего есть сын. Живём 17 лет.
Есть родной брат у него, квартира с ним напополам. Расписываться не хочу
Сама не знаю• 14 мая в 12:57
Ответ дляВідморожена
А не легше розписатись?
Нащо? Може автор хоче зберегти своє власне майно від його посягань. Або подружні обов´язки їй не до вподоби виконувати
Помогалочка• 14 мая в 12:57
Ответ дляСама не знаю
Чужому человеку? Это сумасшедшие налоги %
курасаны
• 14 мая в 12:57
Ответ дляШалена красуня
А третьей линии есть?
Так, є третя лінія і я.
Сама не знаю• 14 мая в 12:58
Ответ дляПомогалочка
Тоді є всі шанси не отримати нічого
МастерЮля• 14 мая в 12:59
Ответ дляШалена красуня
То що? Це менші витрати, ніж при куплв продажу чи ні?
Все буде Україна• 14 мая в 12:59
вам нужно доказать ведение общего хозяйства. это чеки, это ваша официальная зарплата или ваш депозит, что то что вашего материального источника, который вы тратили на все общее, в том числе покупку мебели и пр.
свидетели по усмотрению, по этому поводу поговорите с адвокатом перед подачей иска в суд.
недвижимость, оформленная только на него, является только его собственностью. если нет прямых доказательств покупки или вашего участия в покупке квартиры.
Не їм після шостої• 14 мая в 12:59
Нотариус даже заморачиваться вами не будет, если появится троюродный племянник. Сперва будете через суд доказывать, что вели совместный быт и были семьей, а уж потом с решением суда к нотариусу. За 15 лет он не смог решиться??
Ковбой Хагис• 14 мая в 13:00
Ответ дляШалена красуня
Дарственной это тоже касается? Если одариваемый не родственник даруемого.
Відморожена• 14 мая в 13:00
Ответ длякурасаны
Так, є третя лінія і я.
В мене є досвід моїх знайомих.
Так от достеменно автоматом жінка нічого не отримає. Суди, суди, суди і ще й не повністю майно а лише частину може виділять якщо ще будуть претенденти.
Не їм після шостої• 14 мая в 13:01
Ответ дляКовбой Хагис
налоги на дарение будут огромные, если не первая линия родства
курасаны
• 14 мая в 13:02
Ответ дляНе їм після шостої
Чому він наважитися, а я?
Не їм після шостої• 14 мая в 13:03
Ответ длякурасаны
Чому він наважитися, а я?
интересно, а что вас останавливало 15 лет?
Печальки.нет• 14 мая в 13:04
Бачу, юристів повно
Автор, ви майно ділити про ’розлученні’ збираєтесь, чи маєте на увазі спадкування майна після смерті співмешканця за відсутності заповіту?
Помогалочка• 14 мая в 13:05
Ответ дляСама не знаю
Тоді є всі шанси не отримати нічого
Можно продать квартиру и купить в другом месте на автора, типа автор покупает
Небалувана Галя• 14 мая в 13:06
Ответ длякурасаны
Так, є третя лінія і я.
хто така ’третя лінія’?
що за лінії взагалі
в спадкуванні їх нема, є черги
що за лінії взагалі
в спадкуванні їх нема, є черги
Я така бойова• 14 мая в 13:06
Ответ длякурасаны
Чому він наважитися, а я?
а вы бы и хотели, так никто не предлагал. А теперь вопросы про наследство задаете почему-то
Небалувана Галя• 14 мая в 13:06
Ответ дляПечальки.нет
Бачу, юристів повно
та як завжди
урист на уристі та уристом поганяє
курасаны
• 14 мая в 13:07
Ответ дляНе їм після шостої
Та й так все влаштовує, в нього своє, в мене своє, а тепер питання стало, тому, що померли його близькі рідні.
Небалувана Галя• 14 мая в 13:07
авторко, то в чому вам допомогти?
*зрозуміло, що ситуація вигадана, тема для ’пагаваріть’*