Сама собі лікар• 03 июня 2025

Смачна мелена кава

Дівчатка, будь-ласка, можливо у когось є улюблена , мелена , мʼяка по смаку кава, поділіться, буду вдячна❤️
Скляна миша• 03 июня 2025
Из дорогих сейчас и не знаю, покупаю просто в магазинах типа Сильпо, Варуса, Новуса, Форы:
понравились Бразильская и Кубинская от Buco (Украина)
Jacobs Kronung Classic удивил приятно.

А вот та, что очень понравилась когда-то, уже не завозится из Италии, была в жестяных банках.

Почитаю тем, кто еще что подскажет.

Где тут 0?• 03 июня 2025
dallmayr prodomo 100 arabica, segafredo arabica
Londa___• 03 июня 2025
я оці дві останній раз взяла.
непогані

Але прям супер смачна була - коли купувала у кавʼярні зерна і мені помол робили там. але це дорожче:(
На паровозе• 03 июня 2025
Dalmayer
Люблю пиво• 03 июня 2025
Зламала кавомолку, тому купую поки що меоену. Лавпцца оро, чібо з слоном або папугою, чі ко д´оро золота упаковка.
Король дивана• 03 июня 2025
Я останнім часом на таку присіла, недорого і саме на мій смак https://epicentrk.ua/ua/shop/kava-melena-krem-dzha...
Белая котичка• 03 июня 2025
Mehmet efendi турецька
Тримбулька• 04 июня 2025
https://silpo.ua/product/kava-melena-gemini-crema-...
Molochay• 05 июня 2025
Багато років замовляла Jacobs Kronung, коли її в магазинах ще не було. Десь рік тому замовила велику пачку та зрозуміла, що вона трохи відрізняється за смаком( думала, що мені здадося-а пішли відгуки від покупців, які також були здивовані змінами. і одразу ж кава з´явилась в мережі Сільпо . Купила , але мені не сподобалась ( тому буду шукати щось інше