🔥 СБУ втретє вразила Кримський міст
СБУ замінувала опори мосту, використавши 1100 кг вибухівки. Сьогодні о 4:44 ранку відбувся вибух, який серйозно пошкодив підводні конструкції. Міст в аварійному стані, але стоїть.
Треба ще...
Ответ длячаревна
Хочется спросить, шо ще?
.
СБУ має припинити удари по аеродромах РФ та залізничних мостах, а Україна зобовʼязана погодитися на 2-3-денне перемир´я на окремих ділянках фронту — тільки тоді буде 3 раунд переговорів, — держдума.
.
втретє розкажуть як будуть ’брать’ Харків?
Donnafugata• 03 июня в 15:01
Ответ для@nna
Воно то так, але усяке можна подумати тепер) нехай чорти болотні казяться і бояться. А ще краще нехай одне одного підозрюють у пособництві українцям і вбиваються. Он вже ж кацапські менти кладуть своїх волонтерів мордами в асфальт, бо ті везли вантажівками FPV на фронт))
А от і знов вибух
Ви як в воду, тобто в Чорне море, дивились:)
Ответ дляАnnеt
тогда нет повода для радости. к сожалению
Вы просто представьте, что наши у кацапов под носом творят. Они этот мост охраняют как иглу кашея и сетками и баржали. Как нашим удалось незамеченным столько заряда подложить, чтоб сдетанировал.
Пусть ходят оглядывается, мало ли кто за спиной окажется
Ответ длячаревна
пусть уже разъебут этот мост окончательно. очень хочется
antoninalav• 03 июня в 15:07
Ответ дляnatlili
Йшов третій день літа
Далі буде!
Як літо почнеш- так і проведеш)
Wendy Rhoades• 03 июня в 15:08
Ответ для@nna
Може ще щось буде, бо прочитала натяк у новині про підрив мосту, що Бог любить трійцю. Уявляю, яка на болотах паніка)
за логікою наступним має вже бути кремль с путіним)
Wendy Rhoades• 03 июня в 15:11
Ответ дляАnnеt
та не кажіть, оце нам кожного разу розгадувати ребус, впав чи не впав)
Нехай вже впаде і ми будемо далі за мавзолєй хвилюватись)
Ответ дляWendy Rhoades
уже столько было таких моментов, когда казалось, что вот-вот и всё закончится, а в итоге облом. чего только стоит эпичный облом с Пригожиным... уже ни на что не надеюсь, просто смотрю новости, как сторонний зритель без иллюзий скорой победы.
Wendy Rhoades• 03 июня в 15:13
Ответ дляАnnеt
ну це навряд чи зупинить війну, навіть якщо б він впав. Але це дає Україні карти)) А то так же ’теракт’ можна влаштувати і біля бункера з чемоданчиком.
Ответ дляWendy Rhoades
вот почему каждый житель раши, который живёт на минималку, не может задуматься сколько денег хуйло потратил на Украину? Крым, мост, война, ж/д на Мариуполь, прочее, прочее... такая прорва баблища. почему, когда они в своей Якутии, алмазном крае, автобусами вязнут в грязи и пешком идут десятки километров, об этом не задумываются?