Аноним_1858• сегодня в 00:45

Не зустрів мене після відрядження

Щойно посварилась з співмешканцем. Давайте обговоримо. Загалом так: я поїхала на два дні по роботі, він лишився з моїми дітьми вдома. В мене спеціальний портфель для техніки. Загальна вага близько 10 кг. Треба носити на плечах. Дорога не близька, з пересадками, переходами. Мені важко. Я неодноразово скаржилася. До цього час від часу їздила і іноді він зустрічав мене по дорозі від вокзалу до дому. Якщо дощ - то на вокзалі машиною. Іноді не зустрічав. Цей раз раз сказав зустріну. Як завжди приїхав потяг - його немає. Пише що у батьків п´є чай. Батьки живуть на півдороги від вокзалу. Я відповіла що йду додому. (Йти хвилин 20-25). Дев´ять вечора. Я захворіла ще й до всього у відрядженні. Я відверто очікувала що зустріне. До того ж він це озвучив. А він сказав що очікував що я зайду за ним до батьків. Отже я прийшла, через хвилин 20 він прийшов. На мої наїзди робить круглі очі і взагалі не розуміє а в чому проблема. Могла би і до батьків зайти.
Живемо разом недовго і такі приколи іноді трапляються що прямо хочеться зібрати речі і послати нах. Отже, посварилися, він весь ображений що на нього такого класного наїхали пішов зі старшеньким грати на приставці. Я зла страшне.
175см55кг19лет (она)• сегодня в 00:50
чего вы такси не взяли? и до того как прибыл поезд вообще не переписывались? странные у вас отношения
Дружная семейка• сегодня в 00:48
Зачем такими мелочам забивать ленту советчицы??
Мюллерная• сегодня в 00:49
Та я бы командировочную давно послал. Нафиг мне такая не нужна
Детские_Будут?• сегодня в 00:52
Почему вы не взяли такси?
Почему не связались из поезда заранее, где именно он вас встречает? Вы де больны,куда вы пошли.

Ну не привык человек пока что о вас заботиться, но не то чтобы совсем отлынивает. А вы вместо положительного подкрепления выбрали переть своей дорогой.

Сейчас лучше выпить чаю и не пороть горячку,а сбить свою и поспать. А завтра спокойно и без драм объяснить, что вы рассчитывали на его помощь именно там и тогда.
И вообще он молодец, с ваши детьми видимо неплохо ладит, раз вы ему их доверяете.
Дуняша• сегодня в 00:54
Те вас беспокит именно то, что не встретил, а не то , что вы оставляете детей с левым чуваком которому на вас насрать?
автор Аноним_1858 • сегодня в 00:55
Ответ для175см55кг19лет (она)
Не взяла таксі бо сказав що зустріне. Коли не побачила його на вокзалі - подумала що як завжди зустріне по дорозі. Бо дуже важливо випити чай у батьків. А він чекав що ну я ж і так уже йду - то можу і до батьків зайти.
175см55кг19лет (она)• сегодня в 00:57
Ответ дляАноним_1858
ну так надо было сразу на вокзале такси вызвать, 10 кг тянуть, кошмар. и опять вопрос, почему до прибытия поезда не созванивались и не переписывались? это странно.
Вітаміни косметика• сегодня в 00:57
таксі не викликали чому? Він був з вашими дітьми 2 дні - знач не такий поганий...Можливо ви просто до себе увагу привертаэте...і що ви там таскаєте 10 кг .
Ви себе не поважаєте о 9 вечора пішки стільки іти з 10 кг за плечима і хвора......таксі треба брати- тоді і він почне поважати...Або кошти зажме на таксі і буде зустрічати.
автор Аноним_1858 • сегодня в 00:58
Ответ дляДетские_Будут?
Почему вы не взяли такси?

Дякую за тверезу відповідь. До приїзду потяга він говорив що зустріне. А потім от так.
І я не дуже розумію чому я по дорозі повинна була його забрати від батьків. Я втомлена і хвора. Я не хочу пхатися до чужих людей. Я хочу додому і відпочити.
автор Аноним_1858 • сегодня в 00:59
Ответ дляДуняша
Так, за дітей не переживаю. У них дуже гарні стосунки. Грають разом у футбол, на приставці. Діти вже не маленькі.
автор Аноним_1858 • сегодня в 01:00
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я ж і кажу що не взяла таксі бо до приїзду потяга він сказав що зустріне.
pof• сегодня в 01:00
І для чого йому таке щастя ?
Ждун с Нибиру• сегодня в 01:01
Ответ дляДружная семейка
Тут считают всех подружайками
автор Аноним_1858 • сегодня в 01:01
Ответ дляpof
І для чого йому таке щастя ?
Не маю жодного уявлення. Каже що любить.
Детские_Будут?• сегодня в 01:02
Ответ дляАноним_1858
Вот сейчас отложите вашу злость и разочарование. Отдыхайте и отложите парадную порку на завтра. Считайте, мамка плюшками сбила с дороги. Он просто засиделся и в воспитательных целях должен был мигом к вам примчаться на вокзал за 10 минут. С горячим чаем и теми плюшками.
175см55кг19лет (она)• сегодня в 01:03
Ответ дляАноним_1858
ну вы приехали, его нет! звоните ему ’ты где? я у мамы. ок, вызываю такси себе’ так надо было делать, а не молча идти непонятно куда
автор Аноним_1858 • сегодня в 01:03
Ответ дляДружная семейка
Вибачте. Не хотіла відволікати поважних осіб від важливих тем про лапку кроля, пошук незайманої і нецілованої дружини і оцінку мармеладочок.
автор Аноним_1858 • сегодня в 01:04
Ответ дляДетские_Будут?
Я йому вже висказала. Так він ще й образився. Тепер ось влаштував демарш і грає зі страшим півночі на приставці.
автор Аноним_1858 • сегодня в 01:08
Ответ для175см55кг19лет (она)
Батьки живуть на півдороги. Він обіцяв зустріти. Спитав де я. Я написала що йду додому бо потяг приїхав на кілька хвилин раніше. І я була впевнена що він одразу вийде від батьків. Бо ми домовилися що зустріне. А він чай допивав. Ще й наїхав на мене що він був зайнятий. Чай пив.
175см55кг19лет (она)• сегодня в 01:09
Ответ дляАноним_1858
вам надо было сразу вызывать такси, а не на горбу тащить 10кг. он не прав, и вы не особо себя любите
автор Аноним_1858 • сегодня в 01:11
Порадниці, а вас зустрічають чоловіки якщо мають вільний час? Чи добираєтеся самі?
БлинчикБезСметанки• сегодня в 01:18
По різному буває. Але якби домовились, що він мене зустріне і я вийшла, а його не має. То б відразу вияснила, чому? І що тепер я маю робити? Ви ж доросла жінка. Непотрібно ото грати в гординю. Трішки дурнішенькою потрібно бути.
Виниловая пластинка• сегодня в 01:19
Скинула на мужика своїх спиногризів ще й претензії безпідставні виставляє.
175см55кг19лет (она)• сегодня в 01:21
Ответ дляАноним_1858
конечно, это даже не обсуждается!
Лепешечка• сегодня в 01:25
Прикольно, чувак сидит с левыми детьми, а вы не можете сами с вокзала добраться? Ну собирайте вещи, будете еще и без секса :))
Помидорина• сегодня в 01:28
Ответ дляДружная семейка
Точно, здесь обычно такие важные темы, например как массажер в задницу провалился.
автор Аноним_1858 • сегодня в 01:43
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Мені в голову не прийшло виясняти. Бо за весь час він жодного разу не дійшов до вокзалу. Зустрічав десь біля нього. Там єдина дорога пряма до нашого дому. От на ній ми під вокзалом і зустрічалися. І коли я виходила з потягу і він сказав що у батьків я розуміла що якщо зараз вийде як раз мене під вокзалом і зустріне поки я виповзу з платформи. А коли його не побачила - подумала ну, пройду трохи, стояти ж холодно. А треба було взяти таксі. Потім вже дійшла до батьків його і зрозуміла що ніхто нікуди не ходив навіть. Просто розізлилась і на злості дійшла до дому.
Завжди недо...• сегодня в 01:49
Ответ дляАноним_1858
Ну так это он у вас, похоже, ’старшенький’, какое-то детское поведение у него.
БлинчикБезСметанки• сегодня в 02:03
Ответ дляАноним_1858
Я вас розумію. Дивненький він у вас. Можливо на цей раз дійде до нього, що потрібно вчасно зустрічати. Але і ви мудрішайте. Почекали б його всередині вокзалу. Ну я б точно не йшла з речами
БлинчикБезСметанки• сегодня в 02:04
Ответ дляЛепешечка
Автор, написав, що діти дорослі. Самі вдома справляються, раз пішов сам до мами пити чай