Просто каралева• 04 июня 2025
Страховка за кордон
Доброго дня ! Я зараз проживаю на тимчасовому захисті за кордоном і їду в іншу країну по шенгену, не можу зрозуміти треба оформляти укр медичну страховку ? Але коли щось трапляються я знаю що компанія запрошує печатку про перетин кордону , але їй вже 2,5 роки у мене ?? Виходить немає сенсу купляти страховку якщо зараз проживаю за кордоном ??не можу зрозуміти, Дякую за допомогу
Смайлик• 04 июня 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ніяку печатку на запрошують
Так, оформлюєте або укр страховку онлайн або місцеву
Дуже часто доводилося користуватися страховкою. В тих випадках, де компенсація за документами клініки, бо клініка не хоче приймати наші страховки, абсолютно у всіх 100% випадків шукали печатку і ксерили.
Идууу--уууу блин• 04 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Почитайте, що таке Європейська картка медичного страхування (EHIC). Можливо, що Вам її окремо треба оформлювати, як наприклад, в Польщі - там всі, хто працює офіційно та сплачує податки мають право на EKUZ - це та сама EHIC, тільки в Польщі її треба оформлювати окремо. І не всі наші працюючі про цю можливість знають і як результат ще окремо собі страховку купують при подорожах
Я намагалась, але ні
Не в Польщі