Ms. При теле• 05 июня в 14:26

Киев оплата в транспорте

В троллейбусе и маршрутках можно оплачивать просто карточкой, никуда ее не подвязывая?
90x60x90• 05 июня в 14:28
Да
Пушка заряджена• 05 июня в 14:29
Можна, якщо не чипована.
В маршрутках не в усіх є, але можна водію на карту або телефон деяким
Не вмію заміряти• 05 июня в 14:35
не подвязывая, будете ручками вводить номер и свв в толкучке людей)
Булку Дай• 05 июня в 14:37
Ответ дляНе вмію заміряти
Зачем свв?
Банан-барабан• 05 июня в 14:38
Маршрутка готівка зазвичай, все інше карткою напряму, як в магазині
Банан-барабан• 05 июня в 14:39
Ответ дляНе вмію заміряти
Що ви мелете...
Видна міленіалка• 05 июня в 14:39
Ответ дляНе вмію заміряти
а просто приложить у вас не получается?
Я-ваш шанс• 05 июня в 14:42
Ответ дляПушка заряджена
Можна, якщо не чипована.
что значит ’не чипированная’?
Затишне кубло• 05 июня в 14:43
Ответ дляВидна міленіалка
а просто приложить у вас не получается?
Человек хочет драму и вводить свв в толкучке, кто мы такие, чтоб ей запрещать?
Видна міленіалка• 05 июня в 14:45
Ответ дляПушка заряджена
Можна, якщо не чипована.
можна якщо є пейпас, і не можна якщо немає цього жовтенького квадратика) в маршрутках на карту - дуже рідко
Бесбардак• 05 июня в 14:49
Можно.
Или в киев цифровой билеты покупать
ir.zhuck• 05 июня в 15:08
авторе, можна. просто прикладаєте банківську карту, як до терміналу, але прикладаєте до валідатора жовтого в транспорті (автобусі, тролейбусі, трамваї). в маршрутках зазвичай налічка.
в метро можна також прикласти просто банківську, але уточнюйте через який саме проходити (деякі тільки для кьюаркодів)
Лупаю цю скелю• 05 июня в 15:11
в маршрутках - готівка й досі
автор Ms. При теле • 05 июня в 15:53
Дякую усім